Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žloutenka jo to je prevít.
  • Vše je o zpitomění a morální impotence českého národa a jeho vedení, které si volí. Na řepku může klidne uvalit ekologickou a zdůvodnitelnou daň a z jejího zisku začít dotovat to, co nám v zemědělství schází. Obnovu lesů, pěstování brambor, zeleniny a t.d. podle zvážení zemědělských odborníků a zemědělců. Jednak si to vybudujeme Saharu, či alespoň nové stepi, které se naši dědové pokoušeli zúrodnit. Jak vidno, tak zbytečně. Inu blbost čechů roste nade všecky meze a naši chudáci potomci si to tvrdě odskáčou podle řčení - Po nás potopa...
  • Děkujeme Eu za to co smíme a nesmíme pěstovat
    • Kdo je to "Eu"? EU, budoucí USE, to jsme přece MY, to naše širší vlast.
      • Fuj doufám že se to rozpadne
        • Žádný strach. Dřív se počínští ruské stepi.
          • Omyl dřive bude čině patřit čr
  • Místo brambor a obilí máme pole plné řepky. Je to jednoznačné znečišťování životního prostředí, spousta lidem to způsobuje zdravotní problémy. Někdo za to nese zodpovědnost a pokud to někomu vadí má podat trestní oznámení.
    Já mam zavřenou garáž docela dobře utěsněnou a přesto jsem měl všechno žlutý. Hizballáh vítězí na všech frontách mají žlutou vlajkou jen tak pro někoho kdo to nezná.
    • Místo obilí těžko.
      Dnešní obvyklý osevní postup je pšenice - pšenice - řepka, případně je redukován na pšenice - řepka. Jen zásobovači bioplynových stanice doň dokáží vpašovat kukuřici.
      • Jediné, co by mě zajímalo, je, kolik nesouhlasných "hlasů" patří kolegům agronomům.
  • stojí za přečtení :https://nazory.aktualne.cz/komentare/zeman-zradil-svoji-vlast-jedna-v-zajmu-ruska-pata-kolona/r~738631944f8411e88b47ac1f6b220ee8/
  • Stačí uzákonit zemědělcům jedno pravidlo. Na půdě, kde se zasela řepka, další 4 roky se tam nesmí znova zasadit. Bohužel v Absurdistánu nikdy nic fungovat nebude. Tak čest soudruzi a buďte na sebe pyšní.
    • 1) Uzákonit zemědělcům, co smějí a nesmějí pěstovat, se nedávno pokoušelo pár chlapíků, co zároveň zkoušeli poroučet "větrudešti". Vzpomínáš, soudruhu?

      2) Uzákonit zemědělcům, co smějí a nesmějí pěstovat, případně v jakém množství, vzala na svá bedra EU a pomalu nás vrací k poroučení "větrudešti". Jsi, soudruhu, na sebe již pyšný?

      Bůh s námi.
  • Z východu nám hrozí rudé nebezpečí a teď už i žluté nebezpečí?
  • Je tomu naopak. Výzkumný ústav agrozetu zjistil, že pyl z řepky je naopak pro lidský organizmus léčivý a proto z něho budeme platit daň. *14* *14* *14*
  • Řepka za to nemuže.Tomaš Řepka za to nemůže. Muže za to Andrej vogo, proto mu stoupaj praference chapeš vogo ? *9*
  • Řepka není žádná hysterie, ale holý fakt, který hlavně alergickou populaci, kterou řepka ohrožuje, čítá přes 800 tisíc občanů, kteří v důsledku přebujelého pěstování tohoho " žlutého svinstva " a jejího hnojení pesticidy, mají problémy s dýcháním, s pálením očí a potažmo mohou trpět vážnými záněty spojivkového vaku apod... A kdo tvrdí, že to není řepkou ale borovicemi, tak nemá všech pět pohromadě, anebo je zaměstnancem Agrofertu, anebo jenom leze Babišovcům do řitního otvoru, což u Čechů není nic neobvyklého... V tom patříme ke světové extratřídě, někomu se nořit do rektálního otvoru...Borovice mají podstatně těžší prachové částice a jejich podstatně méně, než stovky a tisíce hektarů tohoto nesmyslného žlutého svinstva...Slovy Babiše:" Žlutý baron jsem já, mě každá cikánka zná...Dukátů mám na tisíce..... *7* *9* *5* PS: Patříme evropsky ke státům s největší osázenou plochou řepky čítající okolo 16 % orné půdy, což je naprostá katastrofa, kdy běžný evropský průměr je okolo 3-5 %. Rakousko, nebo Německo si vystačí s cca 5% procenty... *8* *9* *7*
    • Řepka na alergickou populaci velký vliv nemá, léčím se (u Prof.Vondry) od dvanácti let, mám tedy dlouholetou zkušenost.
      Pesticidy se nehnojí.
      Řepkou nelze pole osázet, ale pouze osít, je jednoletá, učí se to ve vlastivědě.
      Současná pylová záplava je způsobena zejména smrkovými monokulturami a začala v době, kdy řepka ještě nekvetla. Dnes, kdy je řepka v plném květu, pylová vlna již opadla.
      Kontrolní otázka: Dokážete na poli poznat řepku od hořčice?
      Němečtí zemědělci byli agrotechnickými důvody*) donuceni pěstování řepky omezit, takže ho podnikatelé jako každou jinou nepohodlnou výrobu "outsourcovali" do podrozvinutých zemí.
      Závěr: Lze konstatovat, že jste pouhý žvanil, což u Čechů není nic neobvyklého.
      _________________________________
      *) Pokud se v problematice jen trochu orientujete, dokážete uvést alespoň jeden?
    • Ty jsi mi ale vědec!
      Ne, jsi blbec!
      • alicia1
        Uslintaný kuse hovězího neschopný ani vyžvýknout vlastní nick.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit