Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady u nás to taky roste snad skoro všude okolo. Musím ale říct, že na jednu stranu to vlastně vypadá celkem pěkně jak jsou všechna ta okolní pole žlutá. Nevadí mi to. Když už ale žlutou, tak já osobně mám z rostlin raději zlatý déšť. Právě ten nám letos sám od sebe začal růst u domu a v momentě kdy to začne kvést, tak to vypadá také moc pěkně. :) 

  • Místo řepy se pěstuje řepka, kdo za to může. Kdo asi zlikvidoval náš cukrovarnický průmysl?
  • hele co nazastaví kapitalistak vokolo dalnice ty svý obříský haly to vojseje Bavičo vojsko řepko, jo Řepka změn si meno vogo
  • Taková venkovska barva že Barvicčiči vogo bionafta vogo Bavičovo nášup
  • Přímý důsledek stupidní politiky ekologů - prý "bionafta"...
    • Pole se zorá, uvláčí, oseje stroji poháněnými naftou, poté se postřikuje a nakonec sklízí, opět stroji s dieselovými motory.

      Řepka se potom prožene technologií a konečně se získá kýžené MEŘO.

      Na jeden litr BIO nafty se spotřebují tak tři litry nafty skutečné, obávám se...o elektřině ani nemluvím, o nákladech na neustálé převážení toho všeho také ne.

      Pokud se pletu, odborníci prosím upřesněte, ať už vás platí kdokoli...

      Tohle může pochopit jenom inženýr ekonomie.
      • V té historce chybí stát. Jakmile je v rovnici státní moc (úředník + politik) není třeba nic chápat, ekonomická efektivita je to poslední co by státní aparát zajímalo.

        Mimochodem, pokud chcete hledat logiku, pak musíte nejprve pátrat po motivech, tedy proč se tak děje.... pokud příjdete na motiv, máte způlky vyhráno... Obecně každý člověk se chová z jeho poledu optimálně... jen často neznáme jeho optimalizační funkci ... někdy se je částečně dozvíme (například u Grosse nebo Koženého) jindy holt ne.
  • Má to ale zásadní význam pro leteckou navigaci - piloti snadno poznají, že odlétají z nebo se vracejí do vlasti...
  • Totální devastace zemědělské půdy v Česku i v Evropě! .. *10* *10* *10*
  • Máme tu naši republiku krásně rozzářenou žlutě, skoro jako od slunka *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit