Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekompetentní vláda, vyměňuje vše podle svého gusta.Je tady na dvě věci, na dreck a na nic
  • Jak tak koukám, tak ti Václavové H. vlastním názorem sice nevládnou, ale rádi komentují (no komentují je trochu přehnané) názory druhých. Dobré - akorát s tím jménem - no ale proti gustu žádnej dišputát. Každej jsme nějakej , že.
    • A vy myslíte, že v celé republice se Václav H. jemnoval pouze jeden člověk? Nebo z čeho mě to vlastně podezíráte? Že píši ze záhrobí?
  • Ožran z hradu rozhodl, tak se stane, kdyby na chleba nebylo!!!
    • Pravdu díž, skorojmenovče. V tomto případě ovšem rozhodl správně.
  • Jsem rád, že konečně máme prezidenta a vládu, kteří se nebojí boje s odeesáckou a topáckou mafií. A že se mezi politiky těchto stran ozývá tolik ustrašeného kvikotu, mě jen utvrzuje v tom, že prezident i vláda dobře konají. Jen tak dál, podporu lidu máte!!
    • Kurvos dementos komunistos.
  • Heslo vlády soudruha Zemana: "Než budu za neschopnost vyhozen, všechny vyhodím! Jsem totiž všeho schopen."
  • Nic proti tiscali ale ty zprávy jsou fádní, pořád jde o koryta vyvolených. Proč třeba nemáte svůj průzkum a nenapíšete, že je národ naštvaný, zadlužený. Případně, že víte kdo ho zadlužil a podobně. To by byl v okurkové sezoně trhák.
    • Národ je naštvaný a zadlužený? To jen pitomci si berou půjčky na dovolenou a pak je štve, že po nich chce banka peníze zpět. Dementos komunistos neléčitelnos!
  • Ano je potřeba vedení bukvic v ČD zcela rozprášit.
    • Copak o to, ty bukvice rozprášené budou. Ale napsali si takové manažérské smlouvy, že každá odejde s miliónama odstupného. No prostě ta pravá, odeesácká zlodějna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit