Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím vás od kdy je pan Petr Mach známý ekonom ? Známý je hloupými nápady, ale ekonom není.
  • No uvidíme, horší než teď to nebude...
    • ...a lepší alternativa se zatím nerýsuje.
  • U osamělé farmy daleko od města zazvoní tři poutníci - Žid, Muslim A Paroubek. Farmář jim otevře a oni prosí o nocleh. "Mohu vás ubytovat, ale mám v domě místo jen pro dva. Jeden bude muset přespat ve chlévě."
    "To nevadí," říká muslim, "jsem zvyklý na nepohodlí."
    V noci znovu zvonek, farmář jde otevřít a za dveřmi muslim: "Já jsem sice slíbil, že přespím ve chlévě, ale nikdo mi neřekl, že je tam taky kr*va. Opravdu nemohu spát v místnosti se zvířetem."
    "Mě kr*va nevadí," řekne Žid, "přespím tam já, ať nejsou potíže." Za chvíli zvonek, farmář jde otevřít, za dveřmi Žid: "Mě opravdu kr*va nevadí, ale tam je taky prase. Nezlobte se, je šábes, nemohu sdílet jednu místnost s něčím tak nečistým, jako je prase."
    "Prosím vás, vy toho naděláte," houkne Paroubek. "Ve chlévě budu spát já a hotovo. Dobrou noc!"
    Za chvilku zvonek. Farmář jde otevřít a za dveřmi kr*va a prase.
  • Musí být návrat před rok 89. pak to bude OK. jinak zahynem!!
    • *1* *1* *1* Jasně! A nikdy jinak! *1* *1* *1*
    • jasně, a takoví nýmandi a tupani, jako ty, se tady budou zas prohánět,likvidovat lidi a žít si na úkor ostatních,jak to bylo před tím 89-tým...... *1*
      • Jardo ty jsi nějak mimo. Žití na úkor ostatních je doménou až nyní, v současné době plné nezaměstnaných. Lidé likvidovaní na ulicích, ať již mrazem nebo násilím, je rovněž specialitou nynějšího režimu. Jak dlouho jsi žil před tím 89? Nebuď tak zaslepeně hloupý!
  • Takže zvolíme KSČM a bude,sice to bude znova vedoucí strana ovšem bez těch bývalých komunistů a svazáků co momentálně kradou ani poledne nedržej a vykazujou dvacetčtyři a půl hodiny práce denně protože nemaj přestávku na oběd !
    • ŽEL, těžký omyl. Nic proti základní myšlence. Ale v okamžiku kdy komančové vyhrají volby k nim nalezou zpátky všichni ti Nečasové a přidají se k nim Karolína a jiní. A tam se zase prointrikují do čelných pozic. Známe to už.
  • Církevní procesy (hon na čarodejnice )zlikvidovali cca 160 000 životů za asi 30 let co ty na to???
    • Komunismus na svědomí nejméně 100 milionů životů. To je trochu víc, ne?
      Ty církevní procesy ovšem probíhaly před několika stoletími, kdežto komunistická zvěrstva se dosud konají.
      • Kapitalismus zabil nejméně miliardu lidí, jen v Indii to jsou stovky milionů, je to příšera která je krmena lidskými životy!!!
        • Tak zrovna v Indii to je docela potřeba,je jich jako much *3*
        • Co to je "kapaitalismus"? To je dávno překonaná představa zjednodušeného vidění světa v 19. století, nepoužitelná ve století 21. Komunisti místo strašení lidí peklem je strašili kapitalismem a když se jim komunismus pos.al tak ho chtějí budovat, ale jen pro sebe. A jedinci s rudými marx-leninskými usazeninami v dutině lebeční ty bláboly do zblbnutí opakují.
          • Ano, jen ve tvé hloupé nedomrlé palici!!BLBE!! *2*
  • Pověs si svého komunistu!
    • Ano ale nejdřív zabiju tebe ty čuráčku, s tím počítej!!!!!!!!
      • To je pro Zkurvysyna Honza!!
    • neraď troubo a radši si zkontroluj učení na zejtra !
    • Pro tebe nejbližší komunista je tvůj otec. Proč chceš pověsit svého otce?
  • Jen další z přečetných zástupných problémů předhozený davu k vyblití se podobně jako se hází flus slepici...
    českému fašistickému fízl-státu, postavenému na estébáckých zločincích ve vedení jeho kvazi-policie vládne pevnou rukou prostřednictvím skartovaných, resp. nezveřejněných agentů StB/KGB ruský bolševik *12* s jediným a hlavním cílem, a to zemi úplně dokrást,
    a nenechte se mýlit tím,že se tu a tam marginálně rozdělí i s někým odjinud, vše ostatní jsou jen malé věci!!! *16*
  • Ja uz jsem litoval po minulych volbach, takze tak jako tak, nebude zadna zmena...
  • ...ať příští volby vyhrají socani či komunisti a bude jim k tomu sekundovat SPOZ, je to úplně jedno, protože to bude o1000 procentně lepší.
    Moc dobře si pamatuji, že poplatky u lékaře a v nemocnicích i plánované poplatky za operace, ukradení miliard pomocí církevních restitucí, zvýšení paušálů živnostníkům,zastropování odvodů na soc. a zdrav.pojištění pro vysokopřijmové a boháče-zloděje, zvýšení DPH, olupování postižených a nezaměstnaných snižováním dávek a poslední perlička zločince z TOP09 Drábka S-karta co nás bude stát 300 milionů...tato výdobytky zavedli pravičáci...takže je to pro mě jasné cokoli jiného včetně ČSSD a komunistů je pro mne jasná alternativa jinak jako zaměstnanec skončím jako otrok zločinců pravičáckých podnikatelů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit