Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Debata na Tiscali? Podvod. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    Nonstop zde smrdí jediný multinick - zlej semjon Gayínek Rybanna hrdina Putin
    Já BTW solder jura pusinka tečka troll. *1*
    Za vteřinu rozdá i dest bodů. Tím se má zakrýt že je tu nulová účast. 5 lidí!
    Když se nudí tak píše sám se sebou. Jednou s nickem já píše proti rusku. Pak sám sobě
    vynadá a dělá že se hádá se zlodějem nicků.

    Vše má jediný cíl. donutit lidi ke klikání a ke zbytečnému se hádání. Tak u mě jsi nepochodil. já na tebe seeeeeru. Lidi vyháníš. Takže brzy to tu zavřou a ty budeš bez práce trolle. *1*
  • Buuzerante multinicku BTW! Jsi hrobař debaty na Tiscali. . Za vteřinu
    si naklikáš hromadu bodů. Před minutou byl smazán anisrágora. Tebe nikdo
    nemaže. Přestože mluvíš sprostě a propaguješ i sex s kozou. Podivný Tiscali metr.
    Tolik lidí co ty jsi naklikal bodů tu ani nebylo. *1* *1*

    Dříve se tu debatovalo. Občas se to proložilo hádkou. Ty jsi všechno zmršil magore.
    Stačí zde něco napsat a hned začneš Gayínkovat nebo Semjonvat.
    Nikoho tím neštveš, nikoho tím neurazíš. Jen otravuješ a vyháníš lidi.
  • Dyk on ten blbec troubovatej neví ani jakej má nick, jestli je Játrovka, nebo Játrovkav!!!
    Prostě Pitomec/ Pitomecv, chichichi já si čůrnu!!!
  • Teplouši Rybanne BTW! Jsi hrobař debaty na Tiscali!
    Dnes tu bylo pět lidí. Tento údaj je potvrzen redakcí tiscali.
    Takže pomalu nulová účast. A to nezakreješ. ani když tu za sekundu napráskáš deset
    bodů. Na tvohe ouchylný Gayínkování lidi zvědaví nejsou.

    A protože Admin dělá že nic, tak je jasný že ty sám jsi Admin.
    • Jsem admin??? Tak v tom případě mi vykej JátrovkaVe, co ty si za hloupýho trotla, to svět neviděl!!!
      Chi!!!
      • Otrokům jako jsi ty se vždy tykalo. *15* *15* Nejsi pán ale sluha
    • Blbec Játrovka tady kalí vodu, to ty jsi provokater redakce Tiscali, ty hnuse.
      • To těžko. Já si za vteřinu nenapráskám 7 až 70 bodů.
        Tobě ty body zázračně rychle naskakují admine teplouši zlej Rybanne trolle.
  • ... co znamená Einwegschuherdungsstreifen, inteligenti?
    • Že ti z palice vypadlo howno a tys ho vyšláp botou!!!
    • Jednorázový návlek zemnící pásky
  • Právě jsem v rádiu slyšel, že Kolín nad R. ztratil reputaci, jakožto město!!! Lidi ruší dovolené atp.
    Mě by spíš napadlo, že reputaci ztratili muslimové (u těch, u kterých ještě nějakou měli), ne?
  • Pokud by znásilnily Merkelovou to by byl tanec.
    Tato Islámská svoloč potřebuje jedno a to přesně to co dělají oni se zajatcema.
    Postavit na náměstí a kulku do zátylku.
    • Kdyby pojebbbbali melkerovou tak by to bylo fajn protože na to ona čeká,, a kulka asi ne, spíš tak řezání tykví.
  • Jestli to všechno nebyli němečtí bonďáci naglobinovaní černým krémem, tak to bude začátek konce přivandrovalců v NDR.Pokud už se policie bojí zasáhnout, protože by mohl být organizační problém - to už tamní holky nepřekousnou.Je totiž nyní v NDR zcela běžné že kdo se staví proti přivandrovalcům je vydán mimořádné policejní pozornosti.V případě mladých rodin s děckama je pohroženo, že je špatně vychovávají a mohou o ně přijít.To není spekulace, ale na tamních diskuzích běžné téma.Takže kolínské holky nedejte se! U nás by se toto stalo jen jednou.A naposled.Máme tady takové např. ostříhané kluky, kteří se s takovými africkými úchyly umí vypořádat.Na místě.Pedagogicky.
    • ... vysvětli slovo "bonďáci", balíku :)))
  • No hlavně že policajti vyplnili správně svodku že se nic nedělo stejně jako ti naši po trapném rádoby zákroku v Uherském Brodě.
    Je mi v celku jedno kdo páchá trestnou činnost. Platím si policajty aby sjednali pořádek.
    Mají dostatečný benefit nárokem ne penzi ve 40ti letech ne že se zašívají u Aralky a vyplňují formuláře za účelem získání vyšších odměn.
    • s tím důchodem ve 40 jsi zcela a naprosto vedle
      • Jo stejně jako policajti s ,, pomáhat a chránit " *1* *1* *1*
  • i kdyby to byli potomci, jednak to nejsou Němci ne smyslu národnostním, ale jen ve smyslu stát, občanství a pak, znamená to, že to pravé přijde až s druhou generací: tedy se problém odsune a znásobí? To má být útěcha? *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit