Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konvoj dragounů dle Semjona vítala drtivá většina občanů ČR, až 200 ! *15*
    • Semojona neznám ruský teplouši.
      Já jsem jen říkala že těh přátelsky zdravících lidí bylo více než vás proruských protestujících. Takže nelži a nepřekrucuj slova.
      Váš předseda proruský čůůůrák Vyvadil z krachu vaší pidi demonstrace málem dostal infarkt hi hi *15* *15*
  • Americkou filcku Semjona Gayínka má ouplně každej uprdele!!!


    WOW !!!
  • Ani tenro víkend se Semjonovo tapety Tiscali nevyhnuly. Semjon makal celý víkend nonstop, jako obvykle. *15*
  • Vážení tady končí legrace, on si teplouš Semjon Gayínek vážně zjistil vaší IPnu, mě udělal to samý a moc nescházelo a šel jsem bručet!!!
    Musel jsem se mu veřejně omluvit na stránkách Tiscali!!!

    ... si dělám kozy, tahle americká filcka Semjon Gayínek umí lautr howno, jen tím dokazuje co je to za vymaštěnou teplou americkou filcku, ta teplá americká filcka!!!


    PCHE !!!
  • Krym je Ruský!!!
    Zaplaťpámbuch!!!


    HIHI !!!




    .
  • ...myší olej..hi..hi..píp..píp
  • Ti ukrošisti jsou ale blbci, kdo, že je to cvičí, nácci z CIA???

    Příslušníci ukrajinských silových složek sestřelili bezpilotní letoun OBSE v okolí luhanského města Popasnaja, řekl novinářům oficiální mluvčí lidové milice LLR Andrej Maročko.

    Podle jeho slov zahájily ukrajinské ozbrojené síly chaotickou střelbu na vzdušné cíle a přitom sestřelily nejen dron OBSE, ale i vlastní létající přístroj nedaleko města Gorskoje ve stejné oblasti.

    PPPPCHE !!!
  • Americká filcka Semjon Gayínek!!!


    CHICHICHI !!!
  • Z toho neustálýho 24hodinovýho vysedávání americká filcky Semjona Gayínka na Tiscali dostal hemeroidy, jeden z nich se jmenuje Cígler a druhej Obama!!!


    CHICHICHI !!!





    .
    • *15*
  • Ještě nikdo nevyrobil náboj, kterej by vystřelil mozek z makovice teplýho Semjona Gayínka!!!
    Tedy mozek, ehm, že, von tam má nasráno!!!


    CHICHICHI !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit