Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teplouš Semjon Gayínek!!!
    Toť vše, netřeba více slov!!!

    CHACHACHÁÁÁ !!!
  • Ruský Teplouš Semjon BTW je s tím podváděním při hlasování nenápadný
    jak howno na talíři. Plus mínus 5 vždy ve stejné vtěřině.
    Jsi moc nápadnej ruskej neschopnej čůůůráku *15* *15*
    • Simone, ty smradlavá kundóó
  • Mám všechny vaše IPny, poženu vás k soudu!!!
  • Jo komunistický Bůh vrah a zloděj Lenin už se rozkládá v myším oleji.
    on to totiž nebyl Bůh ale docela obyčejnej komunistickej čůůrák z masa a kostí.- Hi hi *2*
    • A tvůj mozeček, ty Simoní mrdko se rozkládá v hovnech..hi..hi..píp
  • Vymrdanec Simon je stará žluklá mrrdka a dáme ho do myšího oleje. Jsem to ale čtverák..hi..hi..píp
  • Ano z ruského teplouše StBáckého kookota BTW mám jenom legraci.
    Vím že ten starý impotent s mrtvým ptákem už může píííchat a popichovat pouze virtuálně.
    Podvádí tu s bodováním aby se zakrylo že za ruské čůůráky tu kope jen on sám.

    Na veřejnosti musí držet hubu a on to ví. A to ho žere ještě víc. Kdyby zakvákal veřejně ty jeho ruské slinty tak skončí s ustřelenou hlavou na hřbitově v oddělení popravených vlastizrádců
  • Vážení tady končí legrace, on si teplouš Semjon Gayínek vážně zjistil vaší IPnu, mě udělal to samý a moc nescházelo a šel jsem bručet!!!
    Musel jsem se mu veřejně omluvit na stránkách Tiscali!!!

    ... si dělám kozy, tahle americká filcka Semjon Gayínek umí lautr howno, jen tím dokazuje co je to za vymaštěnou teplou americkou filcku, ta teplá americká filcka!!!


    PCHE !!!
  • Miloš Zeman je vlastizrádný proruský komunistický čůůůrák
    a bude pověšen. tvoje rudé trencle už visej ty zmrdeee
  • Miloš StB Zeman se zase na ruské fašistické ambasádě ožral pochcal a possral.
    Inu co se v mládí u komunistických ožralých zmrdůů a vrahů naučil to ve stáří našel
    • Tebe Simone, zechcal..hi..hi,, ty stará žluklá mrdko
      • V demokratické EU na tvoje rozkazy seeerou lidi i psy Ruský podčlověku. Hi hi *15*
  • Kretéén Simon je vymrdanec, americká filcka..hi..hi..píp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit