Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruská ústřední volební komise povolila ve volební kampani před parlamentními volbami používat portrét jednoho z největších zločinců v dějinách lidstva Josifa Stalina. Je to další důkaz plíživé rehabilitace komunismu.

    Historici se shodují, že komunistický zločinec Stalin nechal povraždit desítky milionů lidí a má na svědomí více mrtvých než podobná zrůda Adolf Hitler. Historik Václav Veber ve své výborné knize Rudý car píše o 40 milionech obětí stalinských represí. Rusko klesá stále hlouběji do morálního bahna. Tento čin ruské volební komise to potvrzuje a tamní komunisté už prohlásili, že portrét tohoto arcilotra budou ve volební kampani maximálně využívat.

    Píše o tom ve své výborném komentáři Honza Jandourek, je nemyslitelné, že by někdo v Německu veřejně propagoval obraz Adolfa Hitlera. Prostě tento člověk je ztělesněním zla zvaného nacismus a jakákoliv jeho glorifikace j nepřípustná. A komunismus je srovnatelné zlo. Nacisté vraždili lidi z rasových důvodů, komunisté z třídních. Společné mají oba systémy sociální inženýrství a snahu vytvářet i za cenu násilí ze svého pohledu dokonalého člověka. To samozřejmě nemůže fungovat.
  • Važte si Simona, protože takového kretééna už neseženeme..hi..hi
    • Pořád máš potřebu komolit moje jméno Simona?
      Pak musíš být hozen do plynové komory protože jsi duševně nemocný ruský homosexuální čůůrák BTW
  • Němec ví něco co my ne?

    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/412449-vytvorte-si-zasoby-jidla-na-10-dni-vyzve-nemce-vlada.html
    • jedni z lidí, kteří nemají úplně vygumované mozky, se připravují už dávno. Naivní masa hltající televizní seriály a oficiální zprávy se jim vždy smála.....
  • Ani tenro víkend se Semjonovo tapety Tiscali nevyhnuly. Semjon makal celý víkend nonstop, jako obvykle. *15*
  • Je to asi půl roku co tu Simonka nadávala druhým do totalitářů. A najednou by vraždila dávala do plynu a obhajuje Hitlera.
    To jsou nečekané změny.
    • Ty jsi Putinovské komunistické totalitní prase! Popíráš tu zločiny komunistického režimu což je dle zákonů ČR trestný čin. Podporuješ ruskou říši zla SSSR. SSSR byl největším vrahem 20 století a v počtu vražd překonal i nacistické zločince.
      Vy Putinovci se chováte jako náckové když kradete slabším sousedům území a zneužívate k tomu pátou kolonu v podobě ruské menšiny v cizím státě,.
      Hitlera jsem nikdy nevelebila takže lžeš a pomlouváš jako každej StBáckej haajzl.

      půl roku tu vy putinovci podvádíte s bodováním, komolíte moje jméno simona, kradete můj nick a sprostě napadáte všechny kdo mají jiný než Kremelský názor.
      ty se slušnosti nedožadej ruský haajzle.
      • Bu bu bu šašku
    • upgradovaná forma demogracyje. Když krade soused, tak je to zlodějna. když ale kradu já, tak pouze spravedlivě přerozděluju..... *3*
  • Tečko co je? Dneska není směna? Dneska se nemaká? To poznáš na prémiích.....
  • Asi každému je jasné, že těžce nemocný člověk potřebuje nejen co nejlepší lékařskou péči, ale také naši psychickou podporu. Aby byla účinná, musíme postupovat s velkou empatií, moudře a pokud možno také s klidem, i když to ne vždy je úplně snadné.
    Prosím mějte se Simčou trpělivost je nemocná.
    *3*
    • Ukrást moje jméno a přidat k němu pomlouvačnou nálepku.
      Jsi klasické ruské StBácké howaaado BTW.
  • opět se tu našel ko ko t simon se svou agitačkou?tento pacient co ničí diskuse mimotématickým žvástem.
  • *10* *10* *11* *12* *12*
  • *12* *12* *12* *1* *2* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit