Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *6* *5* *7*
  • *2* *3* *14*
  • Ve vězení na Kubě se na cele sejdou tři chlápci.
    Jeden říká: "Já jsem tady proto, že jsem chodil pozdě do práce. Že prý jsem se tak snažil snížit produktivitu práce."
    "To mě zavřeli, že jsem chodil do práce moc brzo. To prý dokazovalo, že jsem kapitalistický špión."
    "Já jsem tady kvůli tomu, že jsem do práce chodil vždycky přesně na čas. Říkali, že to dokazuje, že mám americké hodinky!" *15* *15*
  • V SSSR se konají olympijské hry a Brežněv má při jejich zahájení pronést slavnostni projev.
    Přijde s ochrankou k tribuně, dostane do ruky papír a začne číst: "Oooooo..."
    Lid začne tleskat a jásat.
    Brežněv mávne rukou, aby je uklidnil a pokračuje: "Oooooo..."
    Lidi zase jásají, mávají a tleskají.
    Opět, mávne rukou a zase: "Oooooo..."
    Situace se opakuje, davy šílí, úplná euforie.
    K Brežněvovi se nahne člen ochranky a povídá: "To jsou olympijské kruhy, to nečtěte." *2* *2* *2*
  • *15* *3* *14*
  • Bohužel medúzy jsou částečně bezpohlavní, takže antikoncepce nepomůže .

    Lidé, kteří si s gustem pochutnávají na tuňácích a mořských želvách, které se medúzami živí, by si tedˇ povinně měli na svůj jídelníček zařadit želatinovou polévku z medúz (brzy ji vědci stejně naservírují jako proteiny v potravinových doplňcích) …

    Španělské úřady se snaží zachránit svá turistická letoviska tím, že kolem jejich břehů vysazují mořské želvy, za polévku z nich hrozí hoteliérům vězení a vysoká pokuta. Ročně španělští lékaři ošetří 100.000 lidí na popáleniny od medúz (+ alergie z nich vznikající) …

    Mezinárodní rada pro výzkum moře se sídlem v Kodani doporučuje přestat lovit 200 druhů ryb ohrožených vyhynutím a vyhlásit moratorium na výlov z mořských hlubin, rybářské státy se jen smějí a posílají na širé moře do mezinárodních vod na stovky rybářských lodí/továren, které v hlubokých vodách loví o sto šest …
    NASTANE DALŠÍ DOBA LEDOVÁ ?
  • *4* *14* *3*
  • *1* *1* *2*
  • *3* *3* *14*
  • To bych nebyl Ruský čapisrál abych to tu nezmínusoval a teploušováním
    nezasraal. Jupííí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší