Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A přesně proto chodím pro ovoce a zeleninu jenom na farmářské trhy . Tam se totiž nebojím, že bych si koupila nějaké nekvalitní jídlo, které leží kdo ví jak dlouho někde v regálu a z rostliny se utrhlo ještě nezralé. Ráda si za potraviny připlatím, ale chci jejich kvalitu :-) .

  • milacekpublika

    Řekl bych, že nejdůležitější je to ovoce si pořádně prohlédnout už v obchodě. Já třeba dělám to, že ho fakt proberu a rovnou u toho odstraním věci jako stopky a tak. Zbytečná váha, tak proč to platit. Pak se mi nemůže stát, že bych si domů dotáhl plíseň. Protože ono si pak dostanete z nějakého trapného jablka domů plíseň a pak sháníte prostředky proti plísni.

  • Já jsem měla v poslední době dost špatnou zkušenost s ovocem a zeleninou ze supermarketu. Vždy mi to vše strašně rychle začalo plesnivět a celkově ani ta chuť není taková. Naučila jsem se totiž chodit v Praze na farmářský trh https://ceskyfarmarskytrh.cz/  , kde koupíte nádherné čerstvé ovoce a krásnou zeleninu. Je to tam fajn, každou sobotu tam chodím nakupovat i se psem. 

  • Podezřelé je vše to, co je z velké dálky, divným názvem, nepřirozeně dobře i čistě to vypadá, je to dokonce i levnější, než to, co je i u nás, akorát, že v jiném, ročním období, má to "výhodné balení", sedí na tom v regále prach z "velkého zájmu kupujících" a nebo je to potravina naprosto původem neslučitelná s genetickou výbavou domácích uživatelů z důvodů alergií, nemocí, průjmů atd. Dnešek bohužel není ani tak o kvalitě, jako hlavně o ceně s jistotou, že když se i na "lejno" napíše.. zdravé, chutné, čerstvé a obohaceno vitamíny a minerály s nálepkou dítěte a "dnes výhodně v akci", tak to lidé koupí i kdyby to bylo skutečně lejno s "ušlechtilou plísní i chutí", včetně.."moderně, unaveného" vzhledu a pro jistotu ve více kusech..
  • Už nikdy fronty na banány!
  • Nejezte komunistické koblihy a třešně. Měla jsem krásné bílé kalhotky. Nyní jsou hnědé. *11* *11* a nejsem stará babka,. *13*
    • Simčo! Jsi stará babka. Smiř se s tím konečně. Včera jsi to sama přiznala.
      Rok narození jsi řekla : 1927! ani na ženu ve středních letech už to neuhádáš, Jsi stará.
      Místo do WC jsi náklad pustila do kalhotek? Tak si je jdi přeprat a neruš.
      Krásné kalhotky pro důchodkyně? dovol abych se zasmála. Máš leda tak bílé kaťata s kytkama velikosti vrat od stodoly. Jako každá babička.
      A vložky dnes nebudou? Konečně jsi je přenechala mladým holkám.

      Lušti si křížovky a vyšívej. Občas napiš pozdrav z domova důchodců ale hlavně neotravuj. Ahoj pusinková Simčo. Babizno.
      • Text vašeho příspěvku, *16* *16* *16* *16* *16*
        pusinka je stará babka. Je tu i druhá pusinka. Opravdu,
        Tak já jsem tlustá babizna co nosí kalhotky jako stodola. Sbohem.
        • Simčo a léky jsi si vzala? ty jsi stará babka pusinka.
          Žádná druhá pusinka tu není. Viděla jsi jenom dvě jiné pusinky? Nebo tři? Byla i čtvrtá?
          Aby jsi se brzy nestěhovala. Z domova důchodců rovnou do blázince. *15*
          Stará a naštvaná Simča se nám zase pokakala. ty musíš být fakt roztomilá pusinka *15*

          Sbohem Simčo, narozená v roce 1927.
  • v Lídlu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit