Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dnes již Pavel Jégl, autor článku, může s klidným svědomím napsat nová článek, tentokrát bez nejistota, zda píše o pravdě. Anglie je mimo EU. A začíná další hra o referendu Holanďanů také o odchodu z EU. A tak to půjde, doufám, pomalu dál a dál, až do ztracena. Kéž by.
  • Tak nyní mohou změnit výsledky Brexitu jen korespondenční hlasovací listy. Schválně, kdy je vytáhnou *1*
  • lrkfa
    Kdo nechal zavrazdit Coxovou. Je to novy Osvald
  • Těch bafuňářů ktaří jsou hmotně zainteresovaní do funkce tohoto nefunkčného kolosu je tolik , že udělají cokoli jen aby nepřišli o koryto. Názor lidí v referendu je jen názor který nemusí nikterak akceptovat to je ta zastupitelná de,mokracie. Pokud vaše dítě chodí do nefunkční školy tak ho dáte jinam protože se nestotožňujete s názory s vedením. V EU je pravidlo že vše se děje pro blaho horních x tisíc. Našim politikům se zalíbylo rozhodovat bez odpovědnosti. A to je špatně. *9*
  • Každý ať si rozhodne svobodně jak chce, já bych volil svobodu. Nechci demokracii, ale chci se rozhodnout zda si koupím kvalitní Rum a ne patok, který mi nařídí úředník s Bruselu a bude se třeba jmenovat 35% zabarvená voda, ale chci 40% Rum. Proto si koupím kvalitní Kubáncký a nikdo z Bruselu jim nenařídí jak se bude jmenovat.
    Nechci živit darmožrouty a žvanící lenivce co nechtějí makat. Přežvykovat hubou dovede naprosto každé boží hovádko.
    Co to je Evropská unie? Svoboda pohybu a zboží, ale to je naprosto všechno. Byrokratická svoboda je jako voda a olej, který nejde spojit.
    • Pokud se ti stýská po komunistické totalitě zbidované po sovětském vzoru
      tak se odstěhuj na kubu nebo do KLDR: tam ji stále mají.
      Tam tě svoboda cestování ani svoboda psát co chceš obtěžovat nebude.
      Komouš jako vždy lidem cestování zakázal a za kritiku vlády je posílá do gulagu.

      To EU je tak hodná a svobodná že tu na ni můžeš beztrestně nadávat od rána do noci.
      Značný to rozdíl co Ivane
      • Ty jsi jen malý deb...í..lek, který neumí nic jiného, než se v jakékoliv diskuzi ztrapňovat nadáváním jiných. Na víc tvé IQ nestačí. Ubožáčku....
      • Ty jsi tady opět? Ty nesmíš chybět naprosto nikde. Kolik let jsi si odseděl v komunistickém vězení by mne zajímalo. Třeba se známe, já jsem seděl v Č.B. před rokem 1989 za kritiku komunistického režimu. Kde jsi seděl ty když dovedeš urážet a říkáš mi, že se mi stýská. Jak ty jsi bojoval za svobodu proti komunistům, pochlub se. Čím ty jsi se osobně zasloužil o to, že dneska můžeš nepřetržitě na lidi kydat hnůj. Pokud jsi osbním postojem a názorem musel trpět o to více trpěla rodina i děti, já jsem to zažil a vím co to je. Pokud si nic takového nezažil tak raději zalez a mlč, ty nemáš právo někoho soudit a odsuzovat.
      • rozdíl už skoro neviditelný
  • zase úspěšné vymývání mozků! Vždyť i když vyhrajou příznivci brexitu, rozjodne vláda a Cameron a spol. nevypadají na to, že by chtěli něco změnit.Tak se hezky bavte tou hrou na referendum a alespoň doufejte, že to někdy bude i u nás i když bude asi stejně rozhodovat nakonec vláda.To je totiž ta "demokracie" pro kterou jste zvonili klíčemi jak stádo.
  • Už jsem vám vyprávěl, jak mě můj fotr bolševik učil agitce? Ale na mé práci je to poznat, ne?
  • zlejBTWKulichrachu běž vyvenčit své nicky, venku je vedro jako sviň
  • Ruští kolaboranti tady zase perlí v naději, že GB zahájí rozpad a zničení EU a divoké ruské hordy zase budou dělat nájezdy, vraždit, znásilňovat a loupit, jak to mají stále v krvi.
    • důkaz?
      • Důkaz čeho? Ruských bestialit?

        https://cs.wikipedia.org/wiki/Sov%C4%9Btsk%C3%A9_v%C3%A1le%C4%8Dn%C3%A9_zlo%C4%8Diny
        • mimochodem je velmi podivné, že stránka americké válečné zločiny byla odstraněna. Ještě vloni byla delší než ta sovětská. Začínala vražděním indiánů a končila Afghanistánem... Asi se to někomu nehodilo do krámu. Zřejmě nám havloidům *5*
          • Soudruhu zloději nicku. ruští nájezdníci udělali z malého středověkého moskevského knížectví neustálými nájezdy, loupením a zabíráním cizích území a vražděním a zotročováním původních obyvatel obrovský kolos tvořící šestinu světa, než se sám sesypal. Jenom v novější době, kdy psychopatický syfilitik Uljanov se svým zločinnými komplici uvedli v život fantasmagorie nevydařeného syna pruského rabína Marxe a podobných pomatenců, tzv. "budování komunismu" mají ty zvrácenosti na svědomí nejméně 100 milionu mrtvých... Tak neargumentuj Indiány, ruští stepní primáti asi obyvatele zabíraných plundrovaných zemí sotva zvali na čaj. To se asi hodí do krámu vám ruským kolaborantům. *16*
            • Jako obvykle melu h@vna. Nedivte se, dnes je opravdu horko. Ale agitování mi jde pořád moc dobře, můj tatík bolševik mě vyučil.
  • tady je odpověď-zůstanou i když chtějí ven,fašisté z EU pod nadvládou fašistů z jůesej zfalšují volby,a o pár procent vyhrají zastanci setrvání v eurofašistické unii
    • Když se někomu stýská po rudém fašismu, může si sbalit čemodan a odjet k Putlerovi.
      • hňupe,kdo je putler?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit