Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvuk vodopádu vyžene všechny spolehlivě na záchod. To jsou zas d.mentní nápady. *1*
  • Stačí dát na pracoviště protékající záchod
  • Zurčení vodopádu...to se jim ale bude chtít častěji čůrat a budou více odbíhat na WC, a celková produktivita utrpí.

    Jinak je neuvěřitelné, jakou část pracovní doby stráví kuřáci sdružováním se a klábosením při vykuřování zobáků.

    Nekuřáci zatím makají, neboť na ně by ihned vystartoval nějaký poháněč.
    • To může říct jen nekuřák. Sám jsem kdysi v práci kouřil a při kouřové pauze jsem řešili.....věř nevěř...pracovní problémy. A klidně nevěř, ale právě proto, že jsme řešili pracovní problémy s námi chodili pasívně kouřit i nekuřáci.
      Ale samozřejmě je něco jiného tvůrčí práce, kdy musíš přemýšlet, vyvíjet zkoušet a něco jiného je práce na pásu. Ale zase pochybuji, že lidé u pásu si mohou jen tak odběhnout na cigárko. Ale nevím, u pásu jsem nikdy nedělal. Ty to víš možná lépe.
      • Nejvíce vykuřujících skupinek vídám na dvorech nemocnic, většinou to jsou pracovníci stravovacích provozů, pomocného personálu, a ovšem i pacoši, sestřičky a doktoři.
        V zimě, za nevlídného počasí, mi je jich občas i líto...

        Nikde tak dobře nechutná ranní cigárko, jako u vozíků na mrtvoly u patologie...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit