Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nick.name
    Z principu mi nevadí meta-filmy (třeba Polski film se mi líbil), ale tenhle mě - nudil. Po řemeslné stránce je asi dobrý, nemůžu nic vytýkat ani hercům. Nicméně celá komplikovaná struktura filmu a dějové zákruty míří k vyjádření jediné myšlenky/teorie ("překvapivá pravda" o Mnichovské zradě), která je někdy v poslední třetině filmu během několika minut vysvětlena divákovi (předpokládám že i tato teorie je fikcí filmařů, ale neměl jsem potřebu po tom dále pátrat). Při sledování dané pasáže filmu jsem měl chuť si o tom radši přečíst dvoustránkový článek. Proč všechno to divadlo (tedy film) před tím? Nedokážu ocenit dlouho budovanou zápletku/vtip, kde postava trpí postupně různými alergiemi, aby se nakonec ukázalo, že skutečná příčina alergie je pracovní náplň. Konec filmu mi vyšumněl do prázdna. Nejsem odpůrce artových/svérázných filmů a je jasné, že se zde minulo moje vnímání se záměrem tvůrců. Přál bych si, aby v českém filmu existoval stravitelný mainstream a filmy tohoto typu byly třešničkou na dortu pro ty, kdo je ocení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit