Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth

    Rozhodněte svým hlasem souboj hrdinů. Kdo je větší borec, Ezio nebo Batman? Výsledek hlasování...

    Co tam dělá Ezio? Takovej ocas
  • Hanzales

    Lukášův verdikt nad Deus Ex: Human Revolution se mírně opozdí, protože ta hra prostě ne a ne...

    Mně teče taková slina, že by na ni jeden uklouznul. A na recenzi se hodně těším ;o)
  • Amylee.Anderson

    Rozhodněte svým hlasem souboj hrdinů. Kdo je větší borec, Ezio nebo Batman? Výsledek hlasování...

    Jestli nevyhraje Gordon, tak naběhnu s tim rotačákem do redakce :D
  • Rozhodněte svým hlasem souboj hrdinů. Kdo je větší borec, Ezio nebo Batman? Výsledek hlasování...

    Gordon Freeman!
    • Já jsem pro Dartha Vadera. Ale jenom tak napůl, Anakin se nepočítá.
    • Amylee.Anderson
      *8* *8* *8* *8*
    • Proč zrovna Gordon Freeman? Vždyť je to hrozný ňouma, který ani neumí mluvit. Jsou tam mnohem zajímavější charaktery.
      • Ńouma? Tak za to by sis měl naflákat sám ..
        • Vždyť je to ňouma. Skáče, jak ostatní (hlavně G-man) pískaj, zarytě mlčí...

          Díky čemo podle Tebe není ňouma? Záchranou světa to rozhodně nebude, protože například Serious Sam je zase naprostý jouda a také zahránil svět...
          • Asi mu měli dát do inventáře pudřenku a zrcátko co? Boha to sou problémy. Gordon že udělal málo? ...
            • Jak jsem psal, kdyby si hrál Half-Life pouze od Valve a neřešil to ostatní, tak by Freeman mohl vypadat jakkoli a Ty by si to nevěděl.

              A Gordon Toho opravdu narozdíl od desítek jiných hrdinů udělal málo - jenom v tom seznamu, na které se tu reagovalo bylo několik charakterů, které udělali více.
          • Amylee.Anderson
            Težké vysvětlovat tomu, co v něm nevidí nic užasného.
            • Kdyby se brali v potaz činy, tak jsou mnohem lepší charaktery - vždyť i Serious Sam udělal více, než Gordon. A považovat za "normálního" hrdinu někoho, kdo se většině "normálních" hrdinů ani nepřibližuje - a kdyby si opravdu chtěl brát činy, tak je Gordon hodně vzadu.

              "Staré dobré" FPS často měly v úrovních nějaké to zrdcadlo, takže hlavní charakter byl i vidět - kdyby si hrál pouze Half-Life od Valve, tak by si Freemana nikdy neviděl, takže by si mohl hrát klidně za šmoulu a díky tomu, že ani nemluví, tak by si o tom ani nevěděl.
            • Za Gordona mluví činy. A že není vidět? WTF?! HL je stará dobrá fps schválně dělaná z pohledu vlastních očí po celou dobu. Gordon je jeden z mála normálních hrdinů, žádnej homotluk z TPS.
            • Co je na něm originálního? Originální charakter by měl v něčem vynikat, ale on nevyniká v ničem. Charakterů, které mlčí je spoustu, stejně jako charakterů v různých speciálních oblecích nebo s brýlemi. Není jediný charakter užívající páčidlo (ani jiné zbraně) a podobné vousy jako Freeman má mnoho postav a jméno je téměř stejné jako Morgan Freeman, tak co je na něm originálního?
            • Amylee.Anderson
              Já nejsem ty a Gordon je originální charakter.
            • Není to těžké, já o svých oblíbených charakterech bez problému mohu komukoli vysvětlit, co je na něm tak úžasného, ale Gordon je pomalu vzduch, který nemusel mít ani model protože ho ani nevidíš - 2x mu vidíš ruce a párkrách ho ve hrách od Gearboxu (ne od Valve) zahlédneš.

              EDIT: Co vysvětlit, já dokonce mohu najít video, které ukáže, proč je ten charakter tak úžasný, což s Freemanem nejde, protože s ním není žádné video.
  • Dlaha

    Až vývojáři z Gearbox dokončí Aliens: Colonial Marines,vrhnou se podle OXM na vývoj Duke Begins....

    Perfect
  • MidnighT91

    Hlídejte si Steam stránku Warhammer 40,000: Space Marine, hratelné demo by tam mělo přistát co...

    Je to myšleno v rozmezí dnů nebo hodin ?
    • Hlídejte si Steam stránku Warhammer 40,000: Space Marine, hratelné demo by tam mělo přistát co...

      Uz je tam cuftlik "Download demo" ale stahnou porad nejde :/ Demo uz je i primo v nabidce kdyz hledas space marine.
      • Tlačítko na stáhnutí dema tam je asi od 18. srpna, protože ten kdo předobjednal hru na Steamu měl dřívější přístup, ale do dnešní půlnoci - u nás 8-9 hodin ráno - nebude fungovat. Proto se stačí podívat o kousek níže, kde v mém příspěvku je řešení, jak ho stáhnout již teď.
        • helgi

          Hlídejte si Steam stránku Warhammer 40,000: Space Marine, hratelné demo by tam mělo přistát co...

          Však jsem ho právě dohrál... díky!
          • Když si ho dohrál, mohu se zeptat, jak na Tebe působilo (neberme v potaz jeho délku)? Jak Ti vyhovovali zbraně (jako například milé překvapení v podově Power Axe) či Jump pack?
    • Podívej se níže, co jsem psal...
  • zx_spektrum

    Nového RollerCoaster Tycoon od Frontier Entertainment se tento rok zřejmě nedočkáme.

    A to je dobře. Já bych radši RCT ve kterém by měl prsty Chris Sawyer.
    RCT1,2 *1*
    RCT3 *16*
  • Lukášův verdikt nad Deus Ex: Human Revolution se mírně opozdí, protože ta hra prostě ne a ne skončit. A to je docela pozitivní důvod :)

    Kecy v kleci. Zákys. Čeká, až se na YouTube objeví walktrough *7*
    • Lukášův verdikt nad Deus Ex: Human Revolution se mírně opozdí, protože ta hra prostě ne a ne...

      asi tak :) .. ono tech 18 hodin linearniho pribehu neni zadny maraton ... :)
      • sleepless
        Sorry, Lukas ma nahrano pres 30 hodin. Deus Ex jaksi neni hra, ktera je stavena tak, aby se hrala linearne po hlavni lince :)
        • tak pak jen dobre ... dle recenzi je pribeh linerani a prakticky neovlivnitelny a recenzentovi trvala 18h vcetne vsech questu ... no to jsem teda zvedavy kde je pravda .. ted mi jeste reknete ze AI je dobra, RPG prvky vyvazene a bossove nejsou jen pojidac zasobniku bez spetky invence .. pak bych tomu sanci jeste dal ;)
  • Hlídejte si Steam stránku Warhammer 40,000: Space Marine, hratelné demo by tam mělo přistát co...

    Tato novinka je hodně chybná, protože demo na steamu bude možné stáhnout až v cca 9 hodin ráno. Ovšem v případě, že se člověk registruje na stránce www.spacemarine.com tak zda - http://www.spacemarine.com/gb/demo - dostane klíč, díky kterému si bude moci demo stáhnout.

    Tento způsob funguje již hodinu.
    • Thorgall
      Díky moc. To čekání na steamu bylo děs.
    • jesusek
      Heh, chytré. Dík za radu. *4*
  • fixcz

    Sid Meier's Civilization V za £6.78 (190Kč)

    - Steamworks hra (nutno aktivovat na Steamu)
    - sleva platí až do konce týdne
    http://digs.by/p5jeHY
    • heartless_cz
      Díky moc! Čekal jsem na pěknou cenu, abych se podíval, jak zmršili poslední díl, a tohle je víc než pěkná cena ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit