Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SA-reg

    Na net unikly dokumenty odhalující jakým způsobem bude spolupracovat PS Vita s PS3.

    Všechno to vypadá a zní pškně.

    Zásadní jsou dvě věc:
    1. Aby ta sociální integrace byla volitelná. Vím, že spoustě lidí se to líbí a nemám proti ní nic, pokud mi ji necpou.

    2. Hry, hry, hry. Jeden Uncharted a jedna Resistance jako "óóóóh" tituly + pár vyleštěných flashovek (Escape Plan) nestačí...
  • From Dust od UbiSoft místo slíbené jednorázové aktivaci vyžaduje neustálé připojení k internetu....

    Pamatujete si jeste jak jsem vam vypravel o zlych marketacich? Vsadim boty ze tohle satanovo DRM je taky jejich ditko.
  • From Dust od UbiSoft místo slíbené jednorázové aktivaci vyžaduje neustálé připojení k internetu...

    A k čemu jim to je? Bylo to cracknutý prakticky okamžitě.
    • k buzeraci svych zakazniku...
  • heartless_cz

    Všechny oblasti světa Dark Souls, který bude 3-4x větší než v Demon's Souls, budou odemčeny...

    Co na to říct jiného než FUCK YEAH! Tahle hra atmosférou smetla všechno, co jsem hrál od dob ICO. Ta urputná snaha člověka projít přes úžasného bosse tu zase nebyla od dob SotC. Bring it on!
    • SA-reg
      Kdybych mohl, tak ti dám +mega. *4*
  • IWKYN

    20 screenů s hrdiny včetně portrétů z DotA 2

    Věděl sem, že to nebude nic dobrýho, ale takhle to pom**at? Valve mam rád (HL2 rulz), ale Blizzard ještě radši a takhle je vochcat..... dyť Ty hrdinové si ani nejsou podobný.. Nevim, Dotu sem hrál dost (teď sem přešel na LoL) a tohle se mi nelíbí, mělo to zůstat na W3, dyť ta hra vypadá furt kurvsky dobře!
    • kostejnesmrtelny
      Myšlenka, že copyright na War 3 se sice nevztahuje na Dotu jako takovou, ale určitě na modely, který DotA používá, ta ti asi na mysl nepřišla, že? :)
      Těžko mohlo Valve v Dota 2 použít taurena jako Earthshakera, pandarena jako Storm spirita atd.
      • IWKYN
        ale to chápu... Já sem ale proti myšlence udělat to celý, příjde mi to vůči Blizzardu trochu nefér, trochu jako Fortresscraft pro xŠrot... taky vzali ten samej nápad a jen to předělali jinam, chápu, že dota je IceFroga, ale valve se tam do toho podle mě možná neměla míchat.....
        • To ze pouzili engine W3 prece jeste neznamena ze je to vuci blizzardu nefer nebo jo?
          • IWKYN
            No bez W3 a jeho battle.netu by to vůbec nebylo....
            • Podle me je to blbost blizzardu,ze neudelali to co udelalo valve.Tedy vzit tvurce pod sva kridla a udelat z toho plnohodnoutnou hru.Casu na to meli dost.
              Tvoje rozhorceni bych pochopil,kdyby valve proste dotu sproste okopirovali ,ale oni vzali pod sva kridla tvurce hry,coz je docela rozdil.
    • 20 screenů s hrdiny včetně portrétů z DotA 2

      Jedni nadávaj, že to vypadá stejně, druzí zase že se něco změnilo. Z toho jde hlava kolem XD
  • From Dust od UbiSoft místo slíbené jednorázové aktivaci vyžaduje neustálé připojení k internetu....

    Jen ať to všichni chtěji vrátit. Možná jim pak takhle dojde, že DRM může prodeje spíš snížit...
    • IWKYN
      This is why we can't have nice things..... Je to docela škoda, že se tohle musí stát zrovna nový IP, ale tak proti tomuhle typu DRM se musí bojovat!
      • Se zbraněmi, které získáte v kooperativním módu Battlefield 3 můžete poté řádit i v multiplayeru.

        Kdyby jen nová IP, ale tahle hra se prostě od ostatních liší a je důkaz, že nějaká ta "inovace" rozhodně neni na škodu. No, ale Ubisoft si to teď zaslouží, musí se bojovat proti DRM, ale taky proti jejim lžím a to především!
        • IWKYN
          Ámen bratře!
          • Jasná páka, sestro! <3
  • Dosáhne naše Facebooková stránka na kulatých 5000 fanoušků ještě během GamesComu?

    Ne
    • Zrovna jsem to sem šel napsat :/
  • Keith Fuller (Activision): „90% hráčů nikdy samo nedohraje rozehranou hru.“

    A nebude to náhodou tím, že 90 % hráčů her od Acti hraje výhradně multiplayer?
    • MishKonn
      Tak proto maj ty jejich hry vždycky 4 hodiny...abych náhodou nebyl línej to dohrát. A já blbec si myslel, že to odbejvaj, huh. *7*
    • Spis,ze SP od Activisionu za moc vetsinou nestoji.
      • Právě proto, že většina hraje multiplayer.. který za to ale taky nestojí.
  • smejki

    Keith Fuller (Activision): „90% hráčů nikdy samo nedohraje rozehranou hru.“

    příčina?
    • Dosáhne naše Facebooková stránka na kulatých 5000 fanoušků ještě během GamesComu?

      já bych bleskovku chápal, že se 90% hráčů zasekne a neví jak dál (a hledá pomoc na netu)... Naproti tomu já 90% her nedohraju, páč jsou brak *7* tak si vyber...
  • Razer přichystal ochranné pouzdro pro iPhone 4 s motivem Battlefield 3.

    Hmm super tak tady někdo zapomněl že 20€ není to stejný jako 20$
    • Duuku_cz
      Nechapes, neres, nebo si zkus prosim zjistit proc to tak je *3* Svoje duvody to ma, ale jsem dost linej na to ti to tu cely vypisovat *1*
      • By mne zajímalo, jak by to vypadalo v případě, kdy EURO půjde do háje a USD posílí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit