Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi

    První ozánky do Call of Duty Elite budou rozeslány 14. července.

    Pozor na překlep "ozánky". Asi se v tom trochu vyžívám. Tak mi to odpuste. *4*
    • Díky - opraveno.
  • V pátek odhalená doporučená a minimální HW konfigurace pro Battlefield 3 byla smyšlená.

    Kupodivu :D, pro Tiscali: stačilo by aspoň číst komenty *1*
  • Herní sérii Might & Magic je 25 let - podívejte se na narozeninový artwork.

    Stále doufám v návrat série M&M. I když moc optimisticky to nevidím *9*
    • Herní sérii Might & Magic je 25 let - podívejte se na narozeninový artwork.

      Já pevně doufám, že ta změna jména znamená, že se mužeme těšit na další hry ze světa MaM. Ať už jde o strategie , FPS , RPG...každopádně artwork už jsem si hodil jako pozádí plochy *3* *15*
  • Cosi

    Tento týden má být pro fanoušky Batman: Arkham Asylum fantastickým.

    *1* Arkham city, vztahuje se to k novému dílu. I když samozřejmě fanoušci dílu prvního to budou dozajisté taky.
    • Už aby ta hra vyšla, začíná být moji noční můrou *2*
  • Chcete získat Arma II, Men of War a Tower Bloxx Deluxe zdarma? Následujte instrukce britského deníku...

    Upozornit na to hodinu před koncem akce... Trochu ostuda. Zvlášť, když toho byl plný Twitter (a i další místa, kde se alespoň trochu diskutují hry) snad už v pátek.
  • Chcete získat Arma II, Men of War a Tower Bloxx Deluxe zdarma? Následujte instrukce britského deníku...

    Stihl to nekdo ? Ja ne : /
    • ucho
      08.07.2011 v 17:36 jsem to tady v bleskovkách psal...

      já to stihl :D
      • Chcete získat Arma II, Men of War a Tower Bloxx Deluxe zdarma? Následujte instrukce britského deníku...

        A ted uz to nejde ? :D porad hledam , kam mam zadat ten kod :D
        • Nejede. A kód se aplikuje tak, že ty hry hodíš do košíku a tam aplikuješ příslušné slevy. Návod na to mají ve FAQ.
  • zx_spektrum

    Chcete získat Arma II, Men of War a Tower Bloxx Deluxe zdarma? Následujte instrukce britského deníku...

    No to jste teda fakt nemohli napsat dříve, že?
  • Chcete získat Arma II, Men of War a Tower Bloxx Deluxe zdarma? Následujte instrukce britského deníku...

    díky moc! stihli jsem to tak tak :) teším se hlavně na MoW ten jsem vždycky chtěl vyzkoušet a arma bude suprova už jsem hrál free verzi a paradá tak znovu díky *3*
    • Nevím, zda to už opravili, ale Arma se nedala hrát, protože si myslela, že je nelegální, takže dělala neuvěřitelnou paseku...
      • to nevím mě o vypsalo že maj zatím málo kodu tak začnu s MoW
  • Chcete získat Arma II, Men of War a Tower Bloxx Deluxe zdarma? Následujte instrukce britského deníku...

    Arma II zdarma good :D
  • Co je hezčí než živá Lara Croft? Dvě živé Lary Croft - navíc když to válí u tyče...

    Hm dobry no. Ale co se tyce pole-dancingu tak je to otresny, ty holky nic neumej, navic ta tyc je proste spatne pridelana, takze je to dost hrozny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit