Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy...

    ??? To video naopak dokázalo, že nereálné jsou absolutně.
    • Asi jsem na to koukal z jiného úhlu pohledu než ostatní *3*
      • Tikov
        z jakého? Dvě družstva celý den neúspěšně honí cca dva ozbrojence- to si nemůže s dnešními hrami splést snad nikdo (po povraždění 350 "elitních" nepřátel s AI "jdi a střílej" by tam muselo na konci videa spadnout UFO, aby to odpovídalo)
        • Odmysleme si tedy hordy nepřátel, které se na hráče při (bezhlavé) hře vrhnou - co nám zbývá?
          Atmosféra, struktura plánování, chování vojáků, pohled z kamery...
      • Hlavou dolů? Teď nevím jestli si měl málo promile a převrátil se ti monitor a nebo si netopýr.
        • myslím "Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy..." - původně tam bylo něco ve smyslu "že reálné jsou", teď je tam opak. Bohužel i když jsem reagoval na post s titulkem, týkajícím se toho videa, vyplnilo mi to automaticky crysis titulek.
    • První teaser trailer na Crysis 3 je na světě a představuje fotorealistickou grafiku titulu :)

      Taky už ten titulek otočili :-)
    • Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy...

      Jedina hra tady tomu nejvic podobna je BF 2 + Project Reality .
      Zadnej Bad company , CoD a podobne rychlostni strilecky tomu nesahaji ani po kotniky.
      Samozrejme se nebavim o graficke strance , ale o zazitku ze hry.
      • Pokud věříte tomu, že jsou dnešní válečné FPS nereálné, pak vám to video ze skutečné bitvy...

        I ten BF2+PR je tomu na hony vzdalene.Jedine co se k realnejsimu pojeti blizi je puvodni OF a arma.
    • přesně to jsem si řekl, kdo mohl napsat takovou blbost jakákoli dnešní hra má do takové reality sakra daleko a i kdyby se hře podařilo dokonale napodobit realitu pořád zůstane něco co to napodobit nedokáže a to jsou pocity které ten voják zažívá kdiž mu z každého okna hrozí kulka v hlavě.
  • Nezneužívejte žádné Portal díry, kterou v životě uvidíte...

    Auu
  • Nezneužívejte žádné Portal díry, kterou v životě uvidíte...

    skvely video, pobavilo
  • Velká sbírka her ze série Final Fantasy k dostání na eBay za 15 000 $ (=262 000 Kč)

    15 000 dolarů je trošičku přemrštěná cena, to jsem očekával trochu větší kolekci - má jediný guide book, pouhé 3 soundtracky, nemá pomalu žádné FF na PC... Vcelku zklamání za tu cenu.
  • Čtyři herní série "dříve a dnes" ve videoporovnání.

    Některé série prošli obrovskou změnou - Metal Gear, Resident Evil, Rainbow Six, Ghost Recon, Doom, Quake...
  • Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.

    To jo páč je na světě 3,5x víc dementů...
    • Impozantní bradavický hrad v MineCraft.

      A ty seš jeden z nich, že Mildo?
  • První teaser trailer na Crysis 3 je na světě a představuje fotorealistickou grafiku titulu :)

    Jo sice hezký, ale viděl jsem už povedenější fake trailery.. *7*
  • První teaser trailer na Crysis 3 je na světě a představuje fotorealistickou grafiku titulu :)

    To je nějakej vtip ju XD
    • kjlasdg

      Colombo co?
  • Amylee.Anderson

    Povedená stěna pokoje s konzolí Playstation 3.

    Nechtěla bych to, ale je to pěkné.
  • Analytik Mike Hickey: Modern Warfare 3 se prodá 3,5x více než Battlefield 3.

    Analytik Mike muze mit pravdu, dobre vi co jsou lidi za ovce:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit