Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No dovol ... :) Pokoušíme se jen nenadržovat ani jednomu z českých magazínů...
  • Drom

    Dnes vychází 198. číslo časopisu Level s recenzemi Call of Duty: Black Ops, Gray Matter a plnou...

    uff, uz jsem myslel, ze Vas plati Score, kdyz se tu objevila ta novinka pred nejakou dobou :)
  • Sony pracuje na PS3 Eye 2 - vylepšené kameře s pomocí které mohou hráči ovládat hry.

    Jo, jenomže u kinectu nemusím, na rozdíl od PS3 Move, držet v ruce dildo.
  • Sony pracuje na PS3 Eye 2 - vylepšené kameře s pomocí které mohou hráči ovládat hry.

    Mno a hlavně Kinect kopiroval uz prvni EyeToy kameru na PS2 - tam uz se normalně hry ovladaly pouze pohybem bez ovladaču ... Sony go go :D
  • Splatterhouse kvůli přemíře násilí dostal v Německu zákaz prodeje.

    No to ja take ne, kdyz se podivam na nejake snimky, napr. Saw, pripada mi, ze rozhodne je horsi brutalita ve filmech nez ve hrach...
  • Sony pracuje na PS3 Eye 2 - vylepšené kameře s pomocí které mohou hráči ovládat hry.

    A zkousel si to na PS3 hrat, kdyz je to tak naprd?!
  • Drom

    Na letošním VGA bude přiblížen Batman: Arkham City a akční hra od BioWare které je zatím poodhalena...

    Je to mass effect 3! :) tady je dukaz http://darthhater.com/uploads/blog_images/6631/me3incisor.jpg
  • Kingdom Hearts 3D (pro 3DS) naváže na Kingdom Hearts III (PS3).

    Kdo to překládal? Spíše naopak ne?
  • kezby to byl mass effect 3
  • tohle taky nechapu...
  • Sony pracuje na PS3 Eye 2 - vylepšené kameře s pomocí které mohou hráči ovládat hry.

    lol eye 2 :D :D :D :D tak saomzrejme, vydali na ps3 iba troska upgradnuty a hnusny ovladac, xboxu a jeho novemu ovladacu nesiahaju ani po paty, tak bohuzial, musia urobit to iste, za prvy den sa vypredal ten xbox ovladac v usa a aj inych krajinach komplet, cakalo sa potom na dalsie kusy....kamos mi mal kupit v usa, ale nestihol, vopredalo sa vsade :D no masaker proste
  • Final Fantasy XIV žádá o druhou šanci novou 30ti denní trial verzí.

    Dokáže mi někdo vysvětlit k čemu je mi 30ti denní free trial, když si stejně musím tu hru koupit?!?? Nebo jenom špatně hledám a free klient je někde ke stažení?
  • Splatterhouse kvůli přemíře násilí dostal v Německu zákaz prodeje.

    Ty jo, Nemci jsou nekompromisni... A filmy jim nevadi?
  • Splatterhouse kvůli přemíře násilí dostal v Německu zákaz prodeje.

    Presne tak, me bude 28 a take jsem to nehral, jelikoz to nikdy nebyl salek me kavy *2*
  • oin.odin
    hral ale nedohral takže si to asi aj kúpim i keď jednotku asi skôr .... na druhej strane je tam aj mac verzia nechce sa mi preliezať na PC (ktoré mam je nadupané a tak ale moc ho nepoužívam)
  • Můžu se zeptat který z antivirů malware hlásí ?
  • Jen rejpej, dokud rejpeš do správného hnízda, nic se Ti nemůže stát :))
    Díky - opraveno
  • Nechci rejpat, ale "Marvel vs Capcom 3 vyjde v Americe 15.2.2010 (Evropa 18.2.). DLC o čyři týdny později (a jen) pro majitelé sběratelské edice. ", nemá tam být 15.2.2011?
  • Ve středu se dočkáme 2 nových názvů her, jenž budou přiblíženy na letošní VGA. Potěšení...

    Koukám, že EA ždíme Bioware co to jde. Snad to nebude znamenat další zprimitivňování her od Bioware >.>
  • Průzkum: Jaké herní konzole mají doma Japonci? PS2 (70%), DS (68.7%), PSP (68.6%), Wii (56.7%),...

    To prumerny Japonec ma doma nekolik konzoli? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit