Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Na zombie jedině ve WarZ *5*
    • Stormangels
      Prober se :D WarZ už dávno neexistuje.
  • Ktory sa stazuju na to ako to vyzera po roku odkladu, pokial nesledujete vyvoj cely rok tak nemate na to co povedat, zmenilo sa strasne vela veci co sa tyka kodu, mmo client system, optimalizacia, zombie ai, vela veci toho zmenili uz len v engine, co sa tyka animacii,novych predmetov,inventory,lighting, obloha z army3, tiez bolo vsetko zmenene, takze nereagoval by som negativne len koli jednemu videu.
  • Ještě doposud jsem nikdy nikoho sekyrou nemajznul, ale dle videa to bude nadlidský výkon se trefit
    • pretoze hitpoint reague na trajektoriu sekery a nie na mieritko ako to byva v kazdej hre ?
      • A ve skutečnym světe se snad netrefim na místo kam mířim ?? nebo co ?*15* *15* (No když jseš levej tak samozřejmě že ne*1* ) Tak snad by to mělo být uděláno tak, aby nejvzdálenejší místo v trajektorii čepele odpovídala mířidlu ne ? *7*
        • Sorry ale dayz nie je survival akradovka aje survival simulator, pokial chces triafat to co je v mieritku odporucam warz, tam sa nasekas az ta to bavit prestane.
          • C-BEAM
            je to arkádový survival simulátor, ktorý sa snaží byť reálnejší ako realita.

            A vieš ono ľudia väčšinu sekerou triafajú to na čo mieria, možno ťa to prekvapí ale je to tak *1*
            • Jojo, když si stoupnu ke špalku a v klidu sekám tak jo, ale vidím jak pobíhám po poli, hlava mi cuká na všechny strany, jsem rozklepanej z adrenalinu a trefim PŘESNĚ to co chci... Holt sem asi levej
            • Ježiš to je marný hádat se o něčem, když si v životě nesjpíš nedržel v ruce nic jiného než myš od pc. Opravdu není problém trefit 2 metrový cíl ať si pobýhá kolem jak chce. Zvlášť když nemusíš do toho dávat takovou razantnost a sílu když trefuješ člověka a né špalek. A ten kdo pobýhá kolem je spíš hráč zombíci se pohybují strašně. Vypadá to hrozně žádná plynulý pohyb vždy se k tobě rozběhnou zastaví se a pak tě začnou mlátit. To by měli vychytat
            • ano pokial triafas kladivom po klinci a nie zombika pobehujuceho okolo teba... + On tam triafa tam kde mieri, len kym udrie sekerov prejda aj niejaky ten cas, skus udriet tazkou sekerou do psa pobehajuceho okolo teba, som si isty ze ti to pojde ked si na neho zamieris.
          • Ještě jednou ve skutečnosti se snad netrefíš kam míříš ?? *7* *7*
  • takto vypada progres po roku u hry, na ktorej robia asi tak traja ludia.
    v case slavy dayzu sa mali do toho v plnej sile vlozit BI....teraz uz je to minulost a dayz bude uz len stracat fanusikov.
    takze bohemia je fakt na "urovni" studio, stale to dokazuje...
    • - na dayz robi 30 ludi
      - BI sa na to nevlozila na plno kedze mali pripravovanu alphu army3, po vydani vela ludi preslo na fulltime job do dayz teamu.
      - strati fanusikov, pridu novy, ale co tak citam reddit a ofic forum nikto sa nestazuje, pokial si chcem hru kupit tak si ju kupim, dayz mod bol skvely a standalone bude este lepsie, alpha bude stat do 20eur, nevidim problem...
      - mozno by si nam chcel predstavit svoje vlastne studi ktore je viac na urovni a predstavit tvoje prace.

      - Aj keby si to kupilo len 10% ludi ktory si kupili armu koli modu, dayz bude mat cisty zarobok, a tak ci tak ma uspech uz teraz, samotna arma2 sa predala 3x viac len koli dayz modu, a ako sam hall povedal, pokial si to ludia nekupia tak nekupia, o to viac sa mozu snazit urobit hru lepsiu.
      • pocuj ty beres nejaky pozitivisticky matros pri ktorom je vsetko super obloha je ruzova zeny chodia hore bez a vsetko bude allright.
        sa trosku zobud z toho sna, vela vela ludi nadava momentalne na dayz kedze naslubovali standalone na jar tohto roku a kazdym dalsim videom ta hra vypada ze sa s nou dokopy nic nedeje.bude zima a vypada to ze to vydaju tak v lete buduceho roku a hra bude dalsi rok vypadat jak alfa.
        jak som pisal keby sa BI vlozili naplno do toho hned mohli byt za vodou pretoze dayz bol velky hit.
        tazko sa ale hadat s niekym ktory by dal lave vajco do ohna radsej aby povedal krive slovo na dayz.
        20 eur za toto nedam ani nahodou zvlast ked som poctivo platil za armu ktoru som samostatne vzivote nehral ani to nemam v plane...
        • Podla tohto komentu usudzujem ze pubertu nemas ani zdaleka pred sebou nie to este za sebou....

          Standalone nikto nesluboval na jar ale na zimu minuleho roku, namiesto toho vydania sa rozhodli prerobit cely engine, aby SA nevyzeral ako mod a aby tie peniaze vlozene do hry stali za nieco, radsej pockat rok a zaplatit za lepsiu hru 20 eur, ktora ma vdaka novemu enginu aj lepsiu buducnosti, ako pockat 3 mesiace a zaplatit za to iste co je v mode za rovnake peniaze...

          Hra je v alphe, video je tocene v alphe, nevidim dovod preco teraz vyzera ako by mala byt vydana na druhy rok v lete, na to ze na hre pracuje 30 ludi a viac ako polka s tych ludi pracuje od Septembra to vyzera na alphu vyborne. BI sa do toho ako som pisal nevlozili pretoze pracovali na arme3, co tomu nerozumies ??

          Za vodou su uz davno vdaka predajov army ktora sa predala 3x viac len koli dayz modu, to iste arma3... Pokial by slo BI o peniaze, standalone je vonku uz davno, takze nemusis im tuna robit niejakeho manazera aby boli za vodou....

          Nakoniec si to ajtak kupis takze neviem co si tu dokazujes... Pokial nie dalsie plus preco si to kupim, cim cistejsia komunita od odpadu ako si ty tym lepsie. A nezabudni na mna zase vyskocit s recami ako ty vies, mozno s s nimi frajer v skole ale tu nie.... Boh ti zehnaj.
          • sorry ani som to nedocital.
            poviem ti uz len jedno, ja som drtil hry ked ty si este tahal kacera takze toto poucovanie si nehaj pre svojich kamaratov z dorastu.

            kludne im zaplat vsetky peniaze ktore ti da mama alebo si ich nebodaj zarobis na letnej brigade ja ti v tom nebranim.tak za rok kedy to vydaju si ich aj nasporis.
            pekny den...
            • Vidis, ani si nevies obhajit nazor, naco mas nazor potom ked ho nevies ani obhajit ? potom radsej bud ticho a nepis nic pretoze nikoho tu nezaujimaju tvoje prispevky bez hlavy a pety... :) Nepotrebujem si nic sporit moja steam penazenka je nabita a nevie sa docakt kedy sa vyprazni :)

              Ok, tak o rok ti napisem aka je to skvela hra, som si isty ze ta najdem v ingame :)
        • Pokud vim tak už při prvních infech se řeklo že za Dayz SA se bude samostatně platit a ten který si koupil Arma 2 jen kvůly dayz a na armu 2 ani nesách a pak si na to stěžoval je zkrátka blbec. Jinak jak někdo může odsuzovat hru na základě pre-Alpha gameplay? To se mi zdá krapet na hlavu nemyslíš?
          • ja zas nechapem odkial si dosiel na to ze odsudzujem hru na zaklade jedneho alfa gameplaya.
            sledujem pravidelne vyvoj tej hry a hovorim ze to stoji...rok to robia a stoji to.nic prevratne sa tam nedeje.riesia sa veci ktore keby sa neriesili nikomu by to nevadilo a to co by sa malo riesit to sa neriesi.
            a je to preto ze to robi 5 a pol ludi a bohemia radsej ide vydavat armu 3 na steam ktora je tiez samozrejme nedokoncena.

            niekto mudry tu vyssie pisal ze o zaslepenom fanboyovi a mal pravdu.
            tunak darmo si vyjadrit svoj nazor na dayz ked v momente vsetci sa hodia do rany.
            a potom mi tu ide niekto pisat ze "ved na oficialnom fore sa nikto nestazuje" *1*
            • takto vypada progres po roku u hry, na ktorej robia asi tak traja ludia.

              - Mě to přijde že reaguješ právě na to video.
  • No tak hlavně, že jde vidět pára od pusy, to je opravdu to, co DayZ potřebovalo ... je vidět, že priority autorů jsou jednou z příčin proč hra je ve stádiu jakém je.
    • Jo po 8 minutovem videu se hnedka pozna, jak to s celou hrou a jejím vývojem je. Nerikaji ti Vlastik Plaminek ? *7*
    • tebe asi nic nehovori vyvoj hry, animatori,programatori, dizajneri robia ine odvetvia v hre, ako mozes narazat na paru z ust, ked hra je v stadiu v ktorom je koli optimalizacii, co je praca programatorov... myslis si ze tu paru robil cely team a preto ta hra nie je vonku ?
      • A tobě asi nic "nehovori" priority cyhtráku. Je tam pára z huby = věnovali čas 3,14vině, která je tam úplně nepodstatná. A to je pre-alfe verze, kde takový detail nemá co pohledávat pokud ještě nemám vyladěné vše ostatní. Zkrátka ztrácí čas vývojem věcí, na kterých ani za mák nesejde, a proto se vývoj tak neúměrně dlouho táhne.
        • co ked nahodou ta para od huby nie je icovina, ale ma nejaky zmysel? mozno pridali teplotu prostredia a para od huby je nejaky indikator, nezda sa mi ze by nejake veci v povodnom dayz mode boli na okrasu - vzdy vsetko malo svoj zmysel, tak preco by to malo byt ine v standalone?
    • nekromant33
      No když jsem četl ten rozhovor s deanem v levelu, tak ta čirá fascinace tím, na čem tam dělaj pomalu ale jistě přecházela ve zděšení z toho, že tu hru jen tak neuvidíme. A to nemluvím ani o tom, kdy ta hra bude skutečně hotová (spíš bych řekl, že to bude něco jako nekonečná beta).
      • Lawliet
        furt lepší, než nedokončená alfa. *15*
    • total war zvládne ukázat v hromadě vojáků mraky tváři, proč to neumí tahle hra to nechápu?
  • Ten interface a inventář má stále naprosto amatérský design... doufám, že do finální verze vymyslí něco kloudného. Také by nebylo od věci, pokud by se dal schovávat, popř. být v pop-up verzi. Čím méně věcí, které bourají atmosféru, tím lépe.
  • Menší oprava Autora: Vydání nezdružuje hromada bugů, ale jen jeden problém a to je optimalizace aspoň pro 50 lidí, xxx zombií a xxx spawn lootu, Dean se zmínil že jak mile půjde hrát na serveru v 50 lidech při srozumitelným počtu zombií a spawn lootu tak uvolní public alphu.
    • sleepless
      Pravda, upraveno. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit