Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nutný hrát předchozí díly ? Nebo do s těma ostatníma nemá nic společnýho.
    • A někde jsem četl, že se vyplatí si přečíst oficiální knížku The Icarus Effect. http://www.amazon.com/Deus-Ex-Icarus-James-Swallow/dp/0345523598/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1309963565&sr=8-1 Údajně se v ní vyskytují i postavy z předchozích dílů, na amazonu je hodnocená celkem dobře...
    • SA-reg
      Nutný ne, ale silně to doporučuju, protože oba jsou skvělý hry. Dnes za 4.98E na Steamu za obě, tak neváhej, to máš cenu jednoho "oběda" v McDonaldu...
    • janchor
      Není to od věci, ale příběh stojí samostatně, v čase navíc před událostmi z jedničky & dvojky, takže ti utečou nejspíš jen širší souvislosti.
  • BoB.2
    Moc pěkne ale tohle bude chtít češtinu.
    • No psíš to bude chít znalost angličtiny. Jestli to bude mít češtinu jako jednička, tak potěš. Tak některý věci znamenaly úplně něco jinýho, než se říkalo v originále. A ani to nedávalo smysl. Přeložit větu ve významu "Posluš si" textem "Obleč se" jsou fakt skvosty. To ten text člověk nemůže pochopit o nic víc než když by to bylo v japonštině.
      • RavenHolm
        Ovšem to mluvíš o Mrazíkově češtině. Čestina bratrů Dentonů byla kvalitou úplně někde jinde.
  • fuh, no nevyzera to moc dobre...
    (korculujuci chlapik na 07:00 - 07:07...v roku 2011 v AAA titule by som cakal lepsie animacie)
  • jak nečekaně jasná ukázka odpadu..technické stránka(zvlášt klouzavý voják mě pobavil), sterilita a koukám, že i napln misí bude jedna velká komedie..navíc zaměření na pubescenty bije do očí

    jak říkám, po roce 2000, vychází už jen herní odpad
    • Hanzales
      No díky bohu, že nevíš, co říkáš ;o) (alespoň v případě Human Revolution)
      • čím jsem starší, tím jsem náročnější, ale v nynějším herním průmyslu, založeným jen na pubo-marketingu a penězích, mám bohužel smůlu..zkusil jsem a viděl jsem dost na to, abych věděl, že tento nový díl má velké problémy se vůbec alespon s rovnat s prvním dílem...12 let po jedničce mám být rád za to, že je jí nové pokračování alespon podobné?..tolik dnešních možností, ale totálně nevyužitých?..viz stracraft 2, diablo3(které už dost smrdí ještě před vydáním)..to si děláš srandu, že

        ostatně jsem zvědavý, na kolik FPS tuto hru upotí i ta "slavná" GTX580, byt vizuál je dosti směšný
        • Hanzales
          hm, a holku by jsi chtěl asi taky nelépe aby uměla všechno, měla ráda přesně to co ty, byla nádherná, chytrá, zábavná, ráda hrála na PC a ovládala všechny kuchyně světa cuž? :)
          Pokud se tento díl srovná s dílem prvním, je to v dnešní době naopak úspěch a modré z nebe.
          Takový System Shock využívající možnosti dnešního HW a potenciálu dlouholetého hráče pamětníka bych taky strašně rád. Bohužel "ideály" na stromech nerostou.....
    • Hanzales
      patřilo jinam :/ ...aha tak ne :)
    • Hanzales
      Mně technická stránka hry naopak vůbec netrápí. Na dnešní dobu je stále pro potřeby hry více než dostačující a jsem rád, že vývojáři dali přednost jiným aspektům hry, než třeba takový Crytek ;o). Mnohem důležitější pro mně je např. skutečnost, že se mi docela vyplnilo očekávání ohledně škálování obtížnosti. Zatímco na Easy, s pomocníky a ukazateli si hru užije i casual hráč, naopak na tu nejtěžší (bez jakýchkoli pomůcek a ukazatelů) je to úplně jiná hra. Kulka dvě znamená konec a celkově pak herní zážitek dost připomíná první díl. Plížení se a prohledávání každého koutu, možností kudy a jak se k cíli dostat, rozmlouvající postavy všude kolem ventilační šachty, stoky a kanály dávající smysl, obstojná AI...
      Pozastavil bych se také hlavně nad "zjednodušováním". Zatímco v druhém díle bylo několik typů munice nahrazeno typem jedním a to ještě společně pro veškerý arsenál, třetí díl se skutečně vrací tam, kde ten první skončil. Opět lze zbraně upgradovat a munici obměňovat. Fonty mají přirozenou velikost, interface je uzpůsoben klávesnici a myši. Nedalo mi nevzpomenout např. i na Condemned, což byla tuším jedna z prvních multiplatf. her, kde chybělo skákání, tuším snad i skrčení se. V DE3 lze v přikrčení používat všechny tři módy rychlosti chůze a k tomu ještě táhnout za sebou omráčeného jedince. No a kláves je tak akorát. Jde cítit, že přeci jen nešel vývoj pro jednu platformu na úkor druhé do takových extrémů, na které jsme v poslední době zvyklí. U DE3 jsem měl největší strach z toho, že to dopadne jako spousta jiných legend oznámených na co nejvíce platforerm pro co nejvíce lidí, prot jsem taky vyjímečně zkusil unikliu verzi, ale nyní jsou mé obavy podstatně menší. Odzkoušel jsem jen část onoho "dema", abych si nezkazil plnou hru, ale i tak mne v koupi ten zážitek velmi utvrdil.
      Tato skutečnost ovšem nic nemění na tom, že těm co tu verzi vypustili by zasloužili propleskat mokrým boa přes tlamu :/ Btw té češtiny je taky škoda. Anglicky taky zvládám obstojně, ale u tohoto typu her je čeština prostě mnohonásobné plus a pro průměrně anglicky zdatné lidi i tak docela nutnost pro užití si hry "naplno" Snad se našim klukům podaří ta "amatérská" čeština zplácat co nejdříve a s úspěchem. Držím k tomu všechny palce. Nicméně absence oficiální češtiny pak vyloženě pobízí k nákupu v zahraničí, kór když už u nás tu sběratelskou verzi opět zrušili :/ a že mám na ni opravdu zálusk už jen kvůli podpoření hry, která si to setsakramentsky zaslouží...
      • Oni zrušili collectorku??? Krucip*del! Tak holt na shop.game.net
    • Nevím jak poznáš zaměření na pubescenty. Na mě osobně video udělalo dojem a tvůrcům se očividně podařilo udělat "Deus Ex" hru. A to, že technická stránka nepřekoná Crysis 2 asi nikoho nepřekvapí:)
      • jooo, to "coool" nabodnutí dvěma měga bodáky je jistě velmi praktické a dospělácké...z toho můžou onan*vat jen děcka...
        • Takže z 2s (jednoho killer move) se dá odsoudit celá hra? Ještě k tomu ani nevíme, jestli ty bodáky nejsou třeba nějaká augmentace...

          Osobně jsem zkoušel betu a udělala na mě dojem. Nebudu nikomu vnucovat svůj názor, ale už z úvodu na mě dýchla "Deus Ex" atmosféra. A o tu asi jde...
    • Jsi si jistej? Deus Ex 1 vyšel před rokem 2000 ne? A klouzajících vojáků tam bylo ještě víc.
      • v té době to bylo v rámci tehdejších možností a relativně originální!..dnes je to pomalu o 12let víc s neskutečně velkými možnostmi a co vidím?..uplně to samý..k pláči
        • Myslím, že úplně to samý vidíš záměrně.
          • vidím, jen datadiskové rozšíření s nepatrně ostřejší grafikou, což by narovnal datadisk k jedničce od komunity, že..
            • Konzoloidnosti se nebojím, PC port se vyvíjí souběžně, pracuje na něm zvláštní studio a vypadá dobře (viz. např: http://jpgames.de/2011/05/deus-ex-human-revolution-pc-interface/)
            • konzoloidovatost srší i z tohoto, pokud sis nevšiml..za svůj život mám už tolik zkušeností, že mi k posouzení stačí opravdu i jen málo...
            • Já vidím Deus Ex 3. Hru, která si bere to nejlepší z Deus Ex 1, přidává moderní prvky a vytváří pro sebe nový kout v DX světě. A nejsem si úplně jistý, jestli bych chtěl revoluční změny,o které se díky "konzolizaci" pokoušel DX 2 a moc neuspěl.
  • Mahcake
    Jako fanoušek Deus Ex musim říct, vypadá to hrozně.

    Aspon na takovýhle videa by mohli postavit někoho s lepší znalostí angličtiny, vůbec mu není rozumět.
    • Neviem ako ty ale ja mu rozumiem vsetko :) chyba je asi v tebe
    • Já mu rozumím dobře, závada bude jinde. *3*
      • Asi tak...vse jsem mu rozumel bez sebemensich problemu...takze chyba vazne bude v tom typkovi co pise o neco vyse *3*
    • Bude asi z Kanady. A proč to podle tebe vypadá hrozně? Deus Ex 1 vypadal mnohem hůř, ale hrál se imho podobně.
      • Spíš to bude francouz.Rozumím mu ale dobře.Měl by jsi nejdřív projít angličtinu na základce než budeš takhle kecat...
        • smejki
          Víš... on Eidos Montreal se nachází v Montrealu, který se nachází v Quebecu. A v Quebecu je plno... ale už jistě víš. *3*
          • Kdyby to byl Kanaďan z Quebecu, tedy zejména francouzsky mluvící, tak mi věř, že bys mu angličtinu rozuměl mnohem, mnohem hůř. To vím z vlastní zkušenosti :))
  • jedina vec co bych tehle hre asi vytkl je ten neinteraktivni filmecek pri tichym zabiti
  • jak si ten vojak v 2:20 kejchne do helmy *1* *1*
    • smejki
      ježiš no jo *1*
  • PS 2 footage ?
    • ps1
  • Tohle není Deus Ex.
    • Postřeh. Je to Deus Ex: Human Revolution. Deus Ex je na steamu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit