Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    Ho*no videt z te otresne kvality.
  • Mno minulý týden jsem dohrál Blacklist a tohle mi přijde jako přes kopírák. A kdyby japončíci držely hubu u toho videa, udělali by líp.
  • Kde je ta super umělá inteligenci, jak se všude psalo ? Grafika moc pěkná, ale to je asi tak všechno .. jinak mi to v podstatě příjde jako klon Splinter cella. To označování targetů a vidění přes "zed" je taky trapárna ani nemluvím o "exekuci " viz splinter cell.
    Docela jsem se na nového Metal geara těšil a čekal jsem trochu obtížnější stealthovku, ale tohle jsem nečekal ani omylem.
    • No, jestli je Blacklist fakt taková pařba jako tohle, tak hned kupuju...
    • Když uz, tak Splinter Cell je klon MGS a ne obracene..(zatím vždy o dost horsi klon)
      Tohle je třeba mladym hracum zdůrazňovat, aby nedochazelo k prekrucovani herni historie:)
      • Špatně jsem to napsal ... :)
        Myslel jsem to spíše kopírování ve smyslu "novinka v metalu" jako je exekuce a podobné kravinky, které začali v convictionu.
        No já doufám, že na těžší obtížnost zde podobné kravinky nebudou či půjdou vypnout, protože již zmiňovaný Blacklist na nejtěžší úroven není absolutně žádná výzva, tak doufám, že se ji dočkám alespoň trochu tady.
  • frag.ment
    Až se ti japonci naučí normálně mluvit, možná to jejich video vydržím sledovat dýl jak minutu :-)
    • Kdyby tě někdo nenaučil psát, nemuselo tě mít tolik lidí za hlupáka. ;)
    • mdkGT
      yes, dickhead
    • Jsme rádi, že to víme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit