Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    No pred revoluci ... spis bych rekl ze pred tim nez USA svrhli demokraticky zvoleneho prezidenta a nahradili ho Sahem ktery vladl velmi krvavou rukou (a byl silne nenaviden napric populaci). Takze revoluce byla nevyhnutelna. To co z ni ovsem vzeslo je na jinou diskuzi.
  • Podle mě teda Jean naznačuje, že nadšení z téhle hry je nepřímo úměrné rozhledu, ale tak co, hlavně že ti to zapadá do schématu *7*
  • ***Z těch cca 10-ti Iránců, co jsem za život poznal, tak žádný z nich nebyl...***

    Anecdotal evidence.
  • Na titul mám políčeno už od oznámení, za recenzi díky. Krásná herní protiváha ve stylu "jeden večer koukám na Hardcore Henry a pak se doma doťuknu třeba u FC4, druhý večer si dám 1979 Revolution:Black Friday" :). Je potřeba to míchat, aby jeden nezblbnul. Jen nechápu, proč to některým lidem tak vadí. Běžte si zapařit COD, slintat nad vaší mangou nebo si jen zahrajte tetris, ale probůh proč máte pořád potřebu se s*át do ostatních a do jejich vkusu? Chápu, že co je na okraji není in, ale jednou z toho, milé děti, taky vyrostete :).
  • Doplním tvůj žebříček - pro lidi s nulovým rozhledem, píšícími přihlouplé komentáře jako je ten tvůj 0/10.
  • Blue.Shark
    Káždý má různé chutě, to je velmi dobře známo. Nicméně jsem stále zvědav na to, proč si myslíš, že je kus historie propagandou. Máš-li chvilku času, mohl by ses o tom trochu rozepsat.
  • irán, další obět studené války mezi rusákama a američanam. Před revolucí to bylo docela rozumná sekulární země. Z těch cca 10-ti Iránců, co jsem za život poznal, tak žádný z nich nebyl muslimský fanatik toho stylu, co je vidět u sunnitů.
    Hra zní zajímavě, ale asi na ni nenajdu čas.
  • TheGGG
    ... spíš nerozumím deme*ci jiných lidí...
  • to byl příklad totožného typu vkusu.. podobně jako lidi kteří milují kýčovité krajinomalby poslouchají Evu a Vaška... a volba tvého avatara je taky ukázka vkusu v souvislosti s tím jak nerozumíš psanému textu jiných lidí
  • Blue.Shark
    Pokud bereš kus historie jako propagandu, zřejmě bys měl začít pálit učebnice dějepisu.
  • Možná si plete vkus a předkus.
  • TheGGG
    jak souvisí islámská propaganda s filmy o superhrdinech? Tobě malinko z toho vkusu přeskočilo co?
  • pro lidi bez vkusu (kteří chodí do kina na filmy o komiksových hrdinech) 7/10... pro lidi se vkusem 3/10, a to je ještě hodně
  • Dobre napísaná recenzia. Alešov "rozhľad" sa tu uplatnil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit