Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    Nevie niekto o mode na skyrim workshope ktory zvysuje obtiaznost resp. dmg creepov? nasiel som podobny mod na skyrim nexuse,ale ked uz je ten workshop tak sa mi to nechce hentak riesit,ale nic som tam zatial nenasiel,dakujem za pripadnu pomoc.
  • free DLC se asi nekona co?
    • *1*

      free DLC máš spoustu - od fanoušků. Od Bethesdy zapomeň.

      I když něco málo free už přeci vydala - DLC lepší textury. To je taky DLC a je to zdarma.
  • nemám nic proti skyrimu , ani proti lidem co tu na něj nadávají , ale tahle zpráva je fakt absolutně s nulovou informační hodnotou :D a to i na herním webu
    • Ale vůbec nemáš pravdu. Článek nemá "nulovou informační hodnotu". Takže co v článku vlastně stojí:

      1. Hráči Skyrimu si oblíbili stahování modifikací do hry. Touto informací nejspíše (pokud je článek přesný) Bethesda podtrhuje význam CK. Ovšem nejsem si vůbec jistý, že všechny ty mody byly udělány pomocí CK (asi určitě ne). Každopádně modifikovatelnost TES her je tou asi největší předností téhle série (počítáno od Morrowindu).

      2. Dále se dozvídáme, že budou nějaká DLC. Není to žádné překvapení. Také jsou nějaké bližší informace, které naznačují, že DLC asi nebude z Morrowindu a okolí. Pro mě žádné překvapení. DLC bude podle mě skoro určitě z nějaké planiny Oblivionu.

      3. Skyrim stále hodně vydělává.

      Takže pár informací přeci. Jasný, na diplomku by to asi nebylo, ale aspoň že se tu zmíní Skyrim. Každá nová informace vzhledem k popularitě hry je vítána.
    • trolo
      trololo nulova informacna hodnota tvojho postu = -1

      aspon vidno ze moderi existuju a ked su nastroje tak to predlzuje zivotnost hry...kiez by to viac vyvojarov pochopilo a vydavali aj nastroje na upravu hry...to by bolo free DLC. mapy, fixy atd atd...jak za starych cias
      • třeba ten BF3 by se slušel s creation kitem ... :-(
      • To vubec neni o tom, zda to vyvojari chapou, ale o tom, zda to vydavateli nerusi btznys plany nebo ne, pro vetsinu vydavatelu je dlouhodoba zivotnost hry nezadouci.
        • jak si k tomu dosel?
      • jojo kezby vydali modovaci nastroje pro BF3 a Shogun 2 TW
    • pravdu máš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit