Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenže krása oblivionu byla v úplně něčem jinym než v hlavní příběhový linii
  • pozde, ale prece! Deus Ex:HR mel na konzolich normalni inventar, neni zase takovy problem pohnout se o 2 ctverecky s gamepadem...
    ...proste jen machruji s modely predmetu=)
  • Ahoj, celou diskusi číst nezvládám, ale měl bych k tomu asi jedno - nelíbil se mi Fallout 3, zamiloval jsem do New Vegas. Ty hry byly na první pohled stejné, ostatně i z tehdejších gameplay videí vlastně nešlo poznat, jestli bude NV super, nebo to po dvou hodinách odložíš. Jsem zvědav - graficky mi to přijde hezké, souboje OK - ale myslím, že pro většinu z nás tu hru "udělá" až kvalita questů a jejich provázanost na dění ve hře. Bohužel, zatím se trochu bojím podobného scénáře jako u Oblivionu - po páté zavřené bráně do pekel mě to přestalo bavit.
  • Proč se mi zdálo jako kdyby v tom prvním videu vyšel z vaultu 101 *1* .
  • Nemám samozřejmě ani tušení, nakolik grafice hry škodí, že je zároveň i na konzole (jasně, hlavně na konzole *1* ), ale řekl bych že hodně. Přesto však doufám, že Bethesdě zůstali lidé, jejichž posláním je dělat hry a né tisknout dolary, že se v té hře promítnou a že to ve skutečnosti nebude The Fall(out) of the Elder Scrolls V: Oblivion. Svědčí o tom pár náznaků (klády - v kolika hrách vidíte člověka pracovat?- Doufám, že to není script, případně tohle není jediný drsný severský dřevorubec.) například hudba - první motiv mi připomínal Stars of the Lid a i další melodie si držely přinejmenším úroveň našeho nenáviděného Oblivionu. Další Morrowind už se opakovat nebude, ale ... taky cítíte to chvění, co všechno by se z ledových dálek - rozeklaných skal, špičatých smrků, severských legend, dlouhých večerů a jiných pozapomenutých klišé dalo vytěžit za atmosféru? (Viz třeba Nordmar z Gothic 3) Snad se to povede. Zatím věřím a nebudu na tom nic měnit, než se hra bude hejbat i na mém monitoru (což bude samo o sobě z hlediska nároků taky zázrak, myslím) a já SÁM si budu moct vyzkoušet, kolik z vás odsuzovatelů mělo nakonec pravdu.
  • No, je velká pravda, že díky konzolím a jejich dřeváckému ovládání (rychlost myši prostě nelze nahradit, to inteligentní člověk nemůže popřít) se celkově obtížnost her trestuhodně snížila. Dnes dohraje cokoliv 5 letý dítě a to je tvrdej FAKT!
  • a pak ze to stou kladou nejde :D:D http://nenudsa.sk/obrazky/Medzitym_v_Polsku/01092011143312/
  • Co inteligentního ještě vymyslíte pánové? ;)
  • Skoro, 147.
  • No nahodou, kdyby jste někdo věděl o ňákym simu dřevorubce tak sem hoďte link.
    Já bych do toho určitě šel.
    PS: tak tam posraná Bethesda nemé dávat takový kraviny - stačilo udělat průřez kmenů 4x menší a nemusla jim při předváděčce hýkat celá zasedačka údivem a rozpaky.
  • No jo, ale nesmíš zapomínat na to, že je tady banda uhrovitejch školáků, co je pouštěj ze školy dřív aby mohli tahat z lesa klestí a dávat plusy vlatním výplodům, no a takovej pubescent si přehazuje třeba i 10t na dvou prstech a ani si u toho nenadělá do kalhotek.
  • Protože se na Skyrim taky hodně těším, tak jsem se rozhodl mrknout se i na tuhle diskusi, jak jsou na tom ostatní. Narazil jsem na tohle vlákno a dost mě pobavilo, tak jsem se rozhodl zareagovat :) Na videu mě tahle pasáž s přehazováním kmene taky zarazila, ale co. Já jen že jste s tou váhou kmene dost mimo. Smrk má lehké dřevo a proto z něj je i nábytek levnější, nehtem do něj uděláte bez problému rýhu. Jenže i tak lehké dřevo má váhu dle wiki 455kg/m3. To znamená, že ta kláda o r = 0,45m a délce 5m by vážila 3,2t! Dál už to myslím rozepisovat nemusím :)
  • Tak to jsi opravdu drsňák, ale to nic nemění na tvém IQ které bude odhadem tvých příspěvků -+70 *1*
  • Řekl bych, že streptokok taky není zrovna chutná záležitost.
  • Skoro, 186 cm/84 kg ...
  • Jediná nechutnost je tento tvůj slint v diskuzi.
  • Je vidět, že jsi konzoli viděl maximálně tak na obrázku.
  • ..á pán bude asi asi tvrďák, tipuju 58kilo a metr 67 k tomu *5*
  • Nenávidim nějaký povyšování pc hráčů, nedotklo se mě to, konzolista nejsem...
  • To mě ale mrzí, že se tě to dotklo... ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit