Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yuri337
    Mafie 3 ? 5ti hodinové singleplayer demo za litr + 20 DLC balíků vracející uměle vytrhané kusy z originální hry? Z toho minimálně 2 DLC vyjdou v den vydání.. ne díky.
    • Spletl jsi si vyvojarske studio. Mafii 3 nedelaji v Bioware. *3*
    • XorxoxTalarius
      Mne by jenom zajimalo kde porad vsichni berou ze DLC balicky uz meli byt rovnou ve hre :) Vis neco o vyvoji her? Ne :)
      Tak se vrat k tematu a nedelej ze sebe skot domaci. :)
    • Souhlasím, Mafia 1 - EPIC.

      Mafia 2 - skvělá hra která mě moc bavila, ta krátká herní doba ale fakt neomluvitelná...

      NJN tak už to dnes je, všude jen nevyužitý potenciál nebo jen odfláknuté rychlokvašky :)

      Přijde mi že "player" je dnes na prvním místě asi jen u Indie tvůrců :)

      Už mě přestalo bavit se i na cokoliv těšit :)
      • Jeste Blizzard tam taky jim dost zalezi na hracich;) Sice tituly vydavaj az 3-4 roky po oznameni ale co vdyt prave diky tomu sou od nich ty hry tak dobry..:))) a co se tyce DLC tak ty taky uplne nenavidim:)) prave proto mam rad Blizzard kterej je do dnes vernej jenom datadiskum:))
    • Mafie byla výborná. Druhý díl byl dobrý a od třetího dílu nic nečekám, protože mi nejspíš ani nebude mít co nabídnout (kromě zmiňovaných DLC typu nové auto, nové hadry a to vše za nepatřičnou cenu).
      A navíc, odmítám platit za hry, kde je 10/- hodinový singlplayer a žádný mulťák. Mafie 2 dohraná za 7-8 hodin, pořizovací cena 1000 Kč, takže za hodinu hraní jsem zaplatil 125 Kč. Díky, ale to ty prachy radši utratím za kredit na uložišti, kde si hru stáhnu za pár šupů, nebo si zajdu s kámošema na pivko, což je podstatně lepší než hrát na PC nějakou chujovinu.
      • CrocoRay
        Nevidíte to nějak moc skepticky? Jednička byla skvělá a dvojka také měla co nabídnout, a i když šla projet za 7 hodin, skvěle jsem se u ní bavil, dohrál ji už dvakrát a někdy si ji dám potřetí. No zatím mě hodina hraní vyšla na 62 korun a 50 haléřů *4* což se dá. Trojku nesoudím, protože o ní zatím nic moc nevíme a zatím můžu jenom říct, že ten přístup, kde vydají oříznutou hru a pak vydávají DLC (někdy i v době vydání se základním titulem), se mi vůbec nelíbí. Přesto ale zatím nebudu říkat, že mi hra nebude moc co nabídnout.

        btw: a to já si zase myslím, že sport nebo si někam zajet autem je stokrát lepší než sedět u pivka v zakouřené hospodě.
        • tyjo já většinou hrál MAF2 tak jako polehoučku , kochám se po městě , šipka ukazuje jeď tam , jasně , hele támhle stojí zaparkovanej super bourák du to vomrknout , co je támhle v tom baráku za obchod , hahá jedu tudy aď je to delší cesta , jedu podle předpisů ze srandy ... atak , kukačkově , v klidu ... singleplayer mi zabral asi 16 h *8*
          • CrocoRay
            Na takovéhle kochání se mi tam právě chyběla ta jízda *9* To je pro mě asi nejzávažnější mínus, ačkoliv mě jinak hra náramně bavila.
  • Ta "herni novinarina" me fakt dostava. Vy tady prepisujete novinky z VG247, jako ze mozna neco a jedna pani povidala. Pritom se to tyka ceskyho vyvojarskyho studia. To jako nemuzete do 2K Czech aspon zavolat, nebo poptat se, co je na tom pravdy? Nez "jen" opisete novinku z anglickyho webu? Co takhle do ty "novinariny" dostat trochu te "novinariny" ;)
    • Pan_Klobouk
      Nebud na ne tak prisnej ;) opisovaci "novinarina" je zaklad "novinariny". Tady Gamesaci by urcite mohli do Brna zavolat, ale tam by jim rekli jen "no comment". Nebo by jim i neco rekli, ale nesmelo by se to pustit dal. Nebo sami Gamesaci i neco vedi, ale nemuzou to pustit dal. Proto vsichni zustavaji jen u "jedna pani povidala" a veskery vyjadreni jsou ve smyslu, mozna, pry, asi, rika se...

      Pockej si na ofiko vyjadreni, prestoze je vsem jasny, ze na Mafii III se dela, bude az pro novy konzole a s GTA V vypomaha kdo muze, vcetne Brnaku, kterym zase s Mafii II pomahali Bioshockari. Je to jedna velka stastna rodina. :)
      • Jenže ta herní novinařina by neměla byt ve formě zavolaní. Ale meli by se jim tam tajne proplížit a zahrat si napřiklad na Chameleona.

        Prostě dělat investigativní žurnalistiku a po těch informacích patrat a ne jen čekat na prohlašení :)

        Hned bych nasadil něaké odposlechy :D:D:D
        • simply zamestnam sa ako udrzbar a v noci si stiahnem vsetky HDD *4*
        • ales.smutny
          Tak já si zahraju na Solid Snakea, jdu někde vyhrabat papírovou krabicí, s ní to určitě vyjde! ;)
          • A nezabudni sa potrieť kečupom kvôli psom *3* *15*
          • No podle Ip Mana bych te tipoval že by jsi jim dal spíše nabídku která se neodmíta :D

            Na neoficialní zpravy prece neplatí embargo. :)
        • Tak! :)
    • Už vidím ako niekto z 2K czech hovorí Poláčkovy o plánoch na rok 2012...
      • A proc ne? A kdyby nahodou se nechteli vubec bavit a nic rict, tak by se do novinky aspon napsalo, 2K Czech tuto zpravu nijak nechtelo komentovat. Aspon by bylo videt nejaky osobni nasazeni, protoze tohle uz je fakt trapny. Rikaj si herni novinari, a pritom by tohle prepisovani uk a us novinek zastal i google translator ;)
        • sleepless
          Ze studia nam zatim neodpovedel nikdo, protoze studio za sebe ani hovorit nemuze. Za nej hovori vydavatel, odkud taky neprisla zatim zadna odpoved. Jestli neco vime osobne, tak jsou to stejny jedna pani povidala informace, jako jsou uvedeny v textu, potazmo informace, ktere nelze uvest ale stejne vsichni vi, jak to je. Ze se jedna o CZ studio v tomhle pripade nic neznamena, kdyz je to soucast zahr. spolecnosti. Kdyz muzeme, tak se zeptame, ale odpoved prichazi malokdy, pokud se to tyka zahranicni firmy. Jinak se aktivitam CZ tymu, logicky spis tech nezavislych venujeme docela dost viz podcasty apod. Mam tam specialne pro tebe psat, ze jsme se ptali a neprisla zadna odpoved? Bude ti to stacit ke klidu na dusi? :)
          • Hlavni zdroj informaci by mel byt ale z webu, ne z poslouchani podcastu. Je hezke, ze zvete vyvojare do podcastu, ale taky byste meli treba psat rozhovory, reportaze, clanky primo na web, to je pro me "novinarina", ne jen povidat si v podcastu. A jo, verim, ze nejenom me by takova iniciativa prisla lepsi, nez opisovani novinky tajneho zdroje, ktery ma VG247, a cesky web nic ;)
            • smejki
              Petře, koukni kolik to schytalo plusek. Příště asi bude vhodné tam přilepit: "2KCZ ani celý 2K moloch na dotazy ohledně povahy tlachů nijak nereagují". Hop, šlus, hned je to novinařina. Nebo ne, boh vie, čtenáři povijou, jak to na ně působí.
            • sleepless
              Kdyz je k tomu prilezitost, ma to smysl a je to v nasich moznostech, tak to delame a nejenom v podcastu (projdi si web). Dokonce i pres to, ze zajem (ctenost) o podobne clanky a rozhovory je mizivy, az na vyjimky typu Arma a Mafia. A jestli ti podcast neprijde jako zdroj informaci, to je tvoje vec. Nicmene, neni rozdil mezi pripravou otazek do scenare a na interview. Jenom v tom, ze vysledek je jiny. A nezlob se, kvuli tvym modrym ocim informaci o Mafii nevynecham, i kdyz je od ciziho zdroje.
  • Grifus
    Jestli planuji Mafii III ve stylu dvojky, tj. kdy vyskrtali pulky hry (nucenym "brzkym" vydanim?) a nasledne cast tech veci vratili jako DLC, tak at ji snad radeji nevydavaji...
    • smejki
      co se v DLC k Mafii2 vrátilo? nevlastním je, tak nevím.
      • Grifus
        "Joeova dobrodružství" - tyto mise mely byt v puvodni hre
        "Jimmyho zrada + Jimmyho vendeta" - nektere mise mely byt jakozto obdoba blaznive jizdy z jednicky
        "Vegas Pack + Renegade Pack" - obleceni se melo dat normalne koupit v obchodech, auta nalezt ve hre

        K tomu si vem co vsechno uplne vyskrtli - spoustu misi (treba ze Sicilie), metro + nadzemku, zbrane na blizko, novinove stanky s prodejem aktualnich novin atd. atd. atd.
        • XorxoxTalarius
          Ani jedno nemelo byt v puvodni hre :) Zajimal by mne zdroj tvych informaci :)
          • To bys rád co ? Myslím že třeba se Sicilíí je to takové malé veřejné tajemství , které se dostalo ven stejně jako to, že Mafia II byla před vydáním totálně vykostěná . A co řekneš na svoji obhajobu ,těm kdo dělali na obsahu , který skončil nakonec v koši ? *7*
            • XorxoxTalarius
              Tak co se tyce Sicilie, tak pokud vim tak to co by tam melo byt nebylo nikdy vydano v zadnem DLC, nebo se pletu? :)
              A zrovna Sicilie je smutny priklad toho jak to vypada, kdyz si studio neumi dupnout.
        • smejki
          takže to, co se vrátilo jsou pitomosti anebo naskriptovaný kusy, který se nějak recyklovaly, když už jednou byly rozdělaný. Hm... tomu říkám vracení vyřízlého contentu.
        • Mise v kostele taky chybi je v jednom traileru a vubec ve hre neni.
    • XorxoxTalarius
      Dalsi takovej ... boha ... to se mi dycky chce vrazdit kdyz tohle ctu ...
      • B.o.b
        XorxoxTalarius :
        Ale, je to pravda.
      • Grifus
        Ona to taky neni zadna nahoda ze je nas mnoho, kterym porad lezi v zaludku co 2K s mafii udelalo.
      • FeebeEWN
        proč? vždyť má naprostou pravdu... pokud se podíváš na nějaké videa z dob, kdy se na ní stále pracovalo, tak spousta misí v původní hře chybí a jsou tam přidány až v podobě DLC. Navíc ty dlc jsou dost úlet :/
        • XorxoxTalarius
          To je zajimavy, ovsem chybny postreh. Nic z toho v puvodniu hre byt nemelo :) Dekuji
  • Vzhledem k tom ze Mafie 2 byla o proti prvnimu dilu totalne zpackana tak ani nevim asi chci tu trojku:))
    • zipp
      Jedníčka byla super, ale ani dvojka nebyla špatná přbeh fajn, grafika dle mě nádherná, akce prumerna a herni doba vic nez slusna. Jen ty proklety dlc... ja bych to zakazal :-).
      • Herni doba vic nez slusna?Promin ale tech 900kc co jsem za tu hru dal bylo uplne vyhozenych za tech 8hodin hrani:D:((
        • M2 dohrana za asi 7h30min na nejtezsi obtiznost. EPIC FAIL *11* *11* M3 ani nechcu videt.
    • Mě osobně se teda líbila jednička i dvojka. Oboje měli úžasný příběh (bezkonkurenční). Jen mě u dvojky trochu mrzela "Jízda".
      • Jediny co bylo dobry na dvojce byla hratelnost ale jak šmajdal rika pribeh byl totalne spatnej a co jeste me vadilo 8 hodn herni doba no coment!!!
        • Pribeh rozhodne nebyl totalne spatnej. Proc jako? Spis byl takovej normalni.
          • preco bol pribeh v dvojke zly?

            a)neskutocne chaoticky pribeh a bordel v charakteroch
            b)neskutocne rozkuskovany dej

            a)-dodnes si pamatam pauliho,morrela,dona sallieriho,z dvojky si nepamatam ani jedno meno,ani len kamosa hl.hrdinu....ked priratam NESKUTOCNE chaoticky pribeh,ked kazdu chvilu sme kamarati s niekym inym a stale niekto iny nas chce dostat....mis mas.
            b)-co mi islo neskutocne na nervy,a to bola rozkuskovanost deja.neustale o 2tyzdne neskor,o mesiac neskor,o mesiac neskor....

            avsak mesto bolo uzasne,skoda,ze pribeh a vsetko okolo toho bolo jednoducho nedokoncene.kazdemu musi byt jasne,ze z vazenie mal ujst vito,a nie ten holohlavy saso z dlc,ktoreho meno si samozrejme tiez vdaka uzasnemu bordelu nepamatam...
          • No proste o proti jednicne byl ale spatnej;)
      • Co bezkonkurenčního bylo na příběhu dvojky? Zrovna ten mě snad zklamal nejvíc. (i když se to skvěle udělané filmové scény snažily nějak ututlat)
  • Neviem čo máte proti Mafii 2. Náhodou tam boli aj záchody...
  • studna261
    Filmečky v Mafii 1 byly dokonalé na tu dobu, takže se nedivim.
    • Grifus
      Tak ale na ty mel velky vliv Vavra, ktery tam davno neni...
  • Mafie 2 má oproti Skyrimu jednu dost podstatnou výhodu ovlivňující hratelnost a tou je koupelna se záchodem v každém bytě! Ve trojce snad budeme moct zavítat i na veřejné záchody.
    • smejki
      (hratelnost A + horší design) < (hratelnost A + lepší design)
    • Omlouvám se za svůj předchozí příspěvek. Jsem negramotnej debílek a tohle je bohužel úroveň mého vyjadřování.
      • aha anonym je tvuj nick tak ja budu teda asi anonym 2
        • Ty budeš především nedonošenej.
    • *1* nebo treba ten zachod pouzit jak to ze hlavni hrdina nikdy nepotreboval s*at??
  • jestli pujde mafie 3 ve slepejich 2 dilu tak amen s nama
  • the_pps
    Pravda, dohrání 2jky nebyl problém. S trochou nadsázky by se dalo říct že závody v Mafii mi zabraly polovinu herní doby Mafie II *1* .
    • Phillios191
      To je pravda, závody byla kapitola sama o sobě, hlavně první Mafia byla oproti 2. díli o dost těžší jí dohrát, proto taky trvá dvojka podstatně míň, ale co si myslím já a co je důležitý, že první díl byl prostě jako život, reálnost...toho si cením a v tomhle směru to je podle mě nejpropracovanější hra co zatím vyšla. Vídím z toho tu českou podstivost a detaily což dělá hodně, když si daj lidi záležet, stojí to pak za to to je jasný. Dvojka byla taky dobrá, ale chybí jí ty podstatný věci z jedničky. Co je pro mě jako hráče, co se má do hry ponořit a nevyjít z ní je historie postav, která je nejdůležitějším prvkem po samotným příběhu, protože když postava nemá svůj život a jen tak s ní někam jedete a není něčim zajímavá (např.: koktavej Ralph apod.) tak na vás neudělá dojem.
      Je hrozně důležitý, aby jste jaho hráč měli chuť a zájem se o postavách dozvědět víc a aby vás neustále něčím překvapovali pozitivně i negativně (smrt/návštěva doma, apod...)
    • Phillios191
      Souhlas
  • XorxoxTalarius
    To jsou mi veci toto *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit