Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • grinderman
    takze rikate, ze Game of Thrones se na pomyslny Throne of Games nedostane, jo?
  • Ne, že to není spatný... :( kurni jsem se na tu hru tešil víc než na naky DIABLO, SWTOR , MW3.
  • skaven123
    smutne, na tuto hru som sa tesil...dufam ze to 2he rpgcko takto neskonci
  • za vyzkouseni hra urcite stoji , nicmene jak uz pise autor ne za cenu za kterou se hra prodava :)
  • Lars
    No, přece jen jsem to čekal trochu lepší... tak uvidíme u toho RPG, tam to doufám takhle nedopadne
  • Proč neudělají strategii ve stylu total waru, kde byste si mohli vybrat, za kterého za kterého z králů při válce pěti králů budete, nebo líp za jakýkoliv významější rod a bez ohledu na příběh. To by mě bavilo hrát třeba za Martelly :D
  • no uvidím.zahraju a uvidím.
  • jindra.veliky
    u mam stazeno tak jeste pockam na cestinu a pak se do toho dam.
  • Je zajímavé, že tu jsou dva komenty, z nichž každý vyjadřuje to samé, jen jinými slovy, a jeden má -5 a druhý +2. Myslím tím od Kima a Jindry. :-D
    • Já to třeba pochopil jako výzvu k počkání na nižší cenu. Holt podle sebe soudím tebe *1*
    • Jindra Veliký je 11tiletý kluk... Neříkám že jeho příspěvky jsou geniální ale snažím se být chápaví *4*
    • jindra.veliky
      to nevis ze nikdo z navstevniku games si nikdy nestahl hru, film a ani MP3? *7*
      • "zahraju a uvidím" je to samé jako "zpirátím" - myslím, že diskuze o tom, jestli si hru vyzkoušet jako warez a pak následně při spokojenosti koupit, se tu asi vést nemusí, nic špatného na tom není. Ale zase si za to můžeš sám, mohl jsi to prohlásit nevinně jako Kim a mohl jsi dostat plusy. :-D (už se nebudeme pídit po tom, kdo si pak tu hru opravdu koupí, to je přes internet stejně nerozlousknutelné)
  • nevite nekdo kde sehnat cestinu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit