Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frantisek_nejezchleba
    hrál jsem pixelartové NHL ještě v době, kdy se tomu tak neříkalo, a byla to dobrá zábava. Takže jo, fifa určitě taky.
    Pixelartový Battlefield zní zajímavě. Rozhodně zajímavěji než jak vypadá trailer na BF1. :))) Původní Doom s rozmáchlostí BF? Jo, takže BF určitě taky.

    VR v pixelartu! Potenciální hit! Hero, jsi můj hrdina.
  • Jako třeba pixelartová Fifa a Battlefield?
    Jakože hry pro VR v pixelartu budou určitě taky petelice. To se vyplatí koupit rovnou Titan X
  • frantisek_nejezchleba
    já teda neznám hru, které by pixelart nesedl. Je to naopak o dost univerzálnější systém, než ten – řekl bych – jednotný interface áčkových akčních her poslední dekády. Viz například trailer na poslední Battlefield (o to vulgárnější celý případ okolo BF1 je, že už z traileru hra vypadá nevkusně – právě proto, že tvůrci mistrovsky zachytili už v renderu „kouzlo“ interfacu budoucí hry, za to smekám klobouk).
  • Nemám nic proti pixelartu, ani starým hrám, konec konců, hraju je nejraději v původních verzích. Ale nějak se nemůžu ubránit dojmu, že téhle hře to tak nějak nesedí a asi jí to ve výsledku moc neprospěje. Vypadá jinak na solidní příběhovou hru, kterých je jako šafránu (nepočítám současné interaktivní filmy).
  • Vypadá to dobře:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit