Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Na to, že tam swaťáci umírají závratnou rychlostí jeden po druhým jsou ostatní docela v klidu; holt profíci, nic je nerozhází. *15*

    Ale stejně mě mrzí že je to zas jen na PS3, vypadá to celkem slibně.
  • to je smesny jak mluví o empatii, citech a pod. a pak chladnokrevne zavrazdi celej policejny squad. kdybych byl na miste toho poldy tak rychle vytahnu bouchačku a odbouchnu ji a je po hre.
    mozna tam bude moznost ze se necha zatknout a pak pomoci ducha utece z cely to bude lepší. cage je mozna dobrej na technicky veci ale na scenar si mel najmout profika to mu moc nejde.
    • ona bude asi aj dobra aj zla preto sa to vola beyond two souls
      keby to bolo cele ako zaciatok heavy rainu kde sa staras o svojho synceka tak by tam ice boli len city ale nikto by si to nekupil, mozno akurat fanusikovia the sims
      • Ten zacatek HR bylo pro me doslova mučení uz pry druhym pruchodu
    • Robotron3
      Ono to je trošku jinak. Pořád je to hra a je to hra s velkym rozpočtem, musí se jí prodat minimálně, aby si na sebe vydělala. Takže tam musí být takové ty komerční věci, co jsou při marketingu vidět a co dobře vypadají. Jsem si jistý, že by zvládli napsat lepší příběh, který by byl víc o těch postavách a míň by tam vybuchovaly vrtulníky, ale pak už by se to pravděpodobně neprodalo.
      • me nevadi vybuchujíci vrtulnik jen mi prislo smesny jak na zacatku mluvil o tech pocitech a pak chladnokrevne vrazdila poldy (i kdyz ok, je to hracova volba). tot vse.
        • ucho
          jestli jsem to dobře pochopil, ty ty poldy zabíjet nemusíš...
        • Robotron3
          No to je právě to, že oni to takhle musí postavit, a musí to tam být díky té prezentaci, protože už z hlediska marketingu každý má zkušenost, že to víc lidí k té hře přiláká. Jsem si ale jistý, že zrovna u takového typu hry, pak bude záležet spíš na hráči, jakým stylem ten děj bude vypadat, jestli nesmyslně akčně, nebo s nějakou rozvahou a tedy to bude působit víc emotivně.

          ps: A taky tohle je určitě část, kde je ta možnost akce vyhrocená a 80% hry třeba bude vypadat jinak. Oni na prezentaci vždycky vybírají to nejvíc akční, a pak když to člověk hraje, tak je to o něčem jiném...
          • Podle me tam bude plno voleb jak se bude pribeh odehravat stejne jako v Heavy Rain ne-li jeste vic.
            • Robotron3
              Určitě. Tuhle hru beru jako evoluci Heavy Rain a v tom smyslu si nedovedu představit, že by nějak výrazně zklamala, nebo uhnula uplně někam jinam.
  • Bude aj cestina?
    • O kompletní češtině si mužeme nechat zdát, navíc by to určitě nebylo ono protože dabéři by nebyli vystaveni těm natáčecím podmínkám jako originální herci. České titulky by byly super, ale moc bych s nima nepočítal
      • Proc ne. Spekuluje se o nich protoze sony rekla ze budou lokalizovat dalsi klicove tituly na PS3. Jedinej o kterym vime je prave Beyond takze bych to videl ez bude.
        • Samozrejme mluvim jen o titulkach
  • než takovýhle "EMOtyvní hry" raději bych klasickou neakční adventuru typu Gabriel Knight sins of the fathers. Něco kde člověk musí přemýšlet a jen baští, co mu vývojáři připravili na talíř (a ne na co si vývojáři snaží hrát).

    Farenheit měl zajímavej námět, ale hrát hru jen podle toho, jak rychle dokážu mačkat 4 klávesy...to je pro retardy
    • Áha, Gabriel Knight je supr a Fahrenheit je pro retardy *2* Ty jsi hlupáček
      • nehodnotil jsem prostředí a příběh Farenheita. Ale že tam jde celou dobu jenom o mačkání několika tlačítek, kvůli kterýmu ani nestíháš koukat, co se na monitoru vlastně děje. Myslíš, že je to správný? Že by to nešlo řešit jako klasickou adventuru s řešením klasickejch hádanek?
        • No rozhodne slo, todle mistama pusobi jako nejaky automaty, ale porad nemuzes rict ze je to pro retardy (sry za hlupáčka :) ) Zbesily mackani tlacitek je jen obcasny zpestreni, mel to i HR a tam to zapadlo perfektne.
          • u Farenheita jsem čekal, že budeš řešit rituální vraždy a místo toho tam lítal hlavní hrdina ve vzduchu a bojoval s agentem Smithem. Prví půla byla fantastická a pak už jsem ani nevěřil, co na mě hra vybalila za blbovinu. I když finální mimozemštan se doopravdy povedl. Co se těch akční sekvencí týče, musel jsem si je pustit z nahrávek a youtube, protože v tom chaosu jsem ani nestačil postřehnout, co všechno se na monitoru dělo.
  • proč ti prislusnici swat museli zemrit? proste jsou to jen hoši co delaji svou praci a chrani nas. fakt nevim hrat za masovou vrahyni se mi nelibi... *13*
    • Tyvole ty jsi hluchej? Jasne rika ze muzes jen stat a nechat se zatknout
      • tak potom sry ja ho neposlouchal
        • Tak proč se na to vůbec díváš *6*
          • p.s.
            ja ho poslouchal akorat to rekl po tom co jsem to vypnul
            • Takže sis to najednou vypnul a šel rovnou mudrovat na diskuzi. *7*
          • proč bych se na to nemohl divat?
    • Robotron3
      A kdo řiká, že museli zemřít?
  • no dobre,neni to god of wa4 na ps3,ale dalsi cast pribehu Kratovy cesty za pomstou.
  • MickeyMutant
    Když pro svou záchranu a pokračování příběhu nemusím dělat nic - děj se jen posune na vedlejší kolej, aby se vzápětí vrátil na hlavní trať - dá se pak celá hra zkouknout jako jedno dlouhé video? Tady někdo kecá a hrající si Pavel Dobrovský ví, o koho jde.
  • jindra.veliky
    vypada to dost nudne, vzdyt tam ani hrac nic nedela jen cumi *7* snad maji pro PS4 lepsi hry v rukavu a ne takovy bolkoviny *12* ..
    • Víš Jindro, tohle není hra pro malý decka. Kouzlo této je někde jinde, ale to možná pochopíš, až za několik let dospěješ. *3*
      • jindra.veliky
        V tom pripade vlastne vy nejste dost dospely pro CoD *3*
  • Danny28
    Ono se to taky hraje? *15*
  • Teda to by mě nebavilo... Ale asi nejsem v cílovce že :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit