Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přidávám k článku:
    AOE II jsou vydané v HD edici s lehce upravenou grafikou a k nim další 3 data disky.
    Populace může být až 500. Na STEAMu asi 39€.
    Ten remastr jedniček je nesmysl...
  • Nostalgia je sviňa. S dnešnou ponukou hier sa už neoplatí pozerať späť. Podporujte nové hry a na stariny a ich remastre nech se*e pes.
    • Jak které. Je docela smutné, že některé dříve skvělé tituly se dnes zmůžou jen na resikn ob rok nebo dva, případně zjednodušují a osekávají mechaniky s každým dílem, že zachvíli již nebude co odebrat a starší díl je pak kolikrát lepší než nová produkce, bohužel. Jediný svěží vzduch občas zanese nějaké odvážnější indie studio, ale tam je to jak hledat jehlu v kupce sena. Na jednu zajímavou hru přiadne ohromné množství absolutního odpadu, za který by ještě nedávno nikdo neměl odvahu chtít prachy.
    • PreidaQ
      Podle mě to má cenu jak kde. Třeba AoEII je tak perfektní, skvěle nadesignovaná a nadčasová hra, že i v nové verzi má i modernímu hráči pořád co nabídnout. Navíc byla použita jako platforma pro tvorbu nových datadisků a lidé ji stále aktivně hrají online a ještě dlouho hrát budou.
      Zatímco AoEI už prostě moc co nabídnout nemá, je dávno překonaná a smysl jejího remastru je hlavně v tom, aby si lidé připomněli, jaká hra to v té době byla. Nic víc než vykopávka.
    • Ono by stačilo zmodernizovat AI a pathfinding a nebylo by skoro co vytknout.
    • Nejsi ty Max?
  • No on je to ale údajně remaster AoE, tedy 1.dílu, což se hratelností nedá vůbec srovnat s dílem druhým. Takže až borci udělaj plnohodnotný remaster AoE2:The Conquerors, můžeme se tady bavit o skutečně fungující strategii. A za tento díl bych i možná těch 20 éček dal, ale za tuhle slátaninu ani omylem.
  • Uprimna recenzia bez ruzovych okuliarov. Presne to co som si aj myslel po zhliadnuty gameplay-u na games.cz.

    Kazdopadne remaster, ktory mozme aj nazvat remasterom narozdiel od Age of Mythology, ktory keby vznikol v tejto podobe tak ma neodradi ani 30€ cenovka. *14*
    • Jack1947
      Tak tak staré Age of empires2 nepřekonáno *3*
    • Souhlas. AoM jsem tedy koupil, a kromě toho, že pár lidí pár dní po vydání hrálo MP, kterej jsem si po deseti letech znovu rád zahrál, nebylo ve hře absolutně nic navíc oproti původní verzi. Jenže tu jsem měl na CD, které už vzal čas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit