Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavni problem byla registrace pres Games for Windows, stravil jsem nad tim hodiny, ale furt se tomu neco nelibilo, tak jsem se na to nakonec vykaslal.
    Ale co jsem pak slysel to stejne za moc nestalo tak jsem asi o nic neprisel. Ja zkousnu hodne, dokonce i uPlay pro assasins creed jsem se skripenim zubu nainstaloval a zaregistroval, ale Games for Windows je fakt jen vysmech hracsky komunite
  • Hlavní problém bylo uspěchné vydání hry a hype. Takže hromada lidí (bohužel včetně mě) se nechala zlákat. Začátek navnadil jako správné demo (proto je zřejmě zdejší recenze tak pozitivní) na koupení národa a pak bohužel po pár hrách s koupenou verzí vyplulo vše na povrch.

    Žádný skirmish, žádná akuce a mizerný trade system spamováním chatu. PvP pouze o vybavení u platících. Pokud mě to spárovalo s free hráčem (nemohl používat lepší vybavení a některé globání bonusy) tak chudák neměl šanci.
    Takže jestli nakonec něco spravili, tak to stejně nikdo nezjistil, protože už tam v tu dobu nikdo nebyl, takže mi ten článek přijde spíš jako alibi a schovávání se za špatný ekonomický model, než přiznat chrlení nedodělků a čekání na zlatý dešť. Pohár trpělivosti u většiny hráčů přetekl po úvodním zklamání, respektive hypem, který nakonec hru pohřbil. Takže mi přijde, že chybou bylo vydat hru v takové stádiu v jakém byla na začátku a ignorace hráčů respektive minimální odezva zpočátku, kdy ještě měli hráči trpělivost.
    • davidBray
      taky jsem si koupil řeky a ještě mi nefungovali všechny obchody a ani technická podpora to nebyla schopna po několika měsících vyřešit. Po 4 měsících po vydání to pak šlo z disku :(
    • Ja bych rek, ze oni proste predpokladali, ze "dneska se prece proda kazda blbost, obzvlast kdyz se to jmenuje po necem znamym" ... mno a nezadarilo se.
  • Microsoft zveřejnil svých AoEO stránkách, že G4WL a tím pádem i hra budou 1.7.2014 vypnuty. Pak to zase rychle stáhli, ale internet si pamatuje *1* Psali o tom myslím i na IGN.
  • kickasl
    cekal jsem strategii kde si budu moct zahrat klasicke AoE proti ostatnim hracum, neco na system lolka, proste zapnu dam bitvu a jedu, prisel jsem do AoEO a hra mi nabidla divnou grafiku(kdyby byl zbytek dobrej tak neni problem), starani se o jakousi vesnicku(nebo tak neco), bitvi proti AI a dosti omezene moznosti.... u strategii mi vzdycky vadili ze zacatku strasne omezene moznosti a lehka obtiznost (u prvnich misi), proto jsem prestal se starcraftem, opravdu nemam zajem projizdet 10 misi nez se dostanu k nejake skutecne vyzve a budu mit odemceno aspon par typu jednotek, cestna vyjimka budiz W3, kde se to vydrzet dalo, uz jenom kvuli tomu pribehu... ikdyz kampan jsem hral uz davno a dneska bych to mozna bral jinak... jinak strategie mam opravdu rad, ale radsi neco ze serie total war, nebo jeste lepe neco od paradoxu
    • starcraft doporucuji kliknout na kolonku proti AI nebo proti hracum a mas odemcene hned vsechny jednotky a jestli myslis v kampani tak to bych chtel videt v jake strategii mas hned vse odemcene? prave to je ta zaba va postupne se ti odemikaji jednotky a sc jsou zrovna perfektne udelane mise ze vzdy ty odemcene jednotky se perfektne hodi v dalsich misich je to tak udelane zamerne aby se stim clovek naucil hrat za kazdou jednotku a nejel jen MMM
    • doporucuju funkci zvyseni obtiznosti. dává se do her již nějaký ten pátek
  • Kdyby nerozpustili originalni tym a drzeli se puvodni cesty tak by na tom ted byly lepe. Vidina penez vydavatele zkazila dalsi serii
  • Sice jsem to už zmínil v komentářích k bleskovkám, ale když už je tu článek o AoE, tak to tu ještě jednou zmíním. AoE II HD se dočká nového datadisku s názvem The Forgotten, které slibuje nové národy (mimo jiné Slovany), kampaně, vylepšenou UI a mnoho dalšího. Více v oficiálním oznámení: http://steamcommunity.com/app/221380/discussions/1/864976115141842643/
    • Nový datadisk po kolika letech - po třinácti ! Sice engine s grafickým tuningem (boost pack na Pionýra ) ale s křížkem po funusu a tuším že se opět někdo z komunity ozve o jakémsi vykrádání bezplatných modů . Ale co už , když si musí vydavatel vydělávat vykrádáním hrobů svých letitých mrtvol ...
  • kdyz jsem to zkousel tak mne odradila cena kdybych si koupil vsechny balicky stalo ba to jak nekolik her a to teda ne za komixovoiu grafiku hru co vypada jak flash hra ne ani nahodou kdyby se dal koupit all content za fixni cenu tak prosim ale takhle ne Starcrafty jsem taky zaplatil jednou a neustale se vylepsuji prodavaji mapy mody atd. tenhle model f2w je spatny kor kdyz po 1€ zaplatite ve vysledku za kompletni hru nekolikanasobek ceny bezne hry to je potom free *1*
  • Chcel som to vtedy skusit, ale nepodarilo sa mi ani registrovat. Stale ma to odbijalo tym, ze som nepodporovany region ci co.
    • Já to před asi půl rokem zkusil hrát. Žádné problémy jsem s hrou neměl, dokonce mě i bavila. Bohužel jsem ji musel opustit kvůli nedostatku času. Za zkoušku určitě stojí.
    • XXDarthVaderXX
      To ale není hrou, za to může GFW.
      • A koho zajima co za to muze? To je asi tak stejny, jako kdyby sis koupi skodovku, nesla nastartovat a oni by ti rikali, ze za to nemuzou, ze za to muze dodavatel motoru ...
  • Nemůžu říct nic jiného, než dobře jim tak. Ať si to svoje F2P strčí někam, kdyby vytvořili klasické pokračování a neprodávali ho po kouskách, tak bych jim svoje peníze klidně dal. A stejně budou pořád všichni pořád mlít dokola, že F2P je budoucnost. Kam to jen spěje...
    • presne F2P je absolutni blbost,hrani neni ani nahodou zdarma a zaplati se za nej mnohem vice jak za mesicni poplatky.
    • f2p samozrejme budoucnost je - casti herniho spektra (defakto vseho co je online, protoze dneska uz ti nikdo neda 3kila mesicne jen proto, aby zjistitl ze neni co hrat) ... ale uspesnych her bude samo relativne malo. Pokud se budem bavit o penezich, tak uspesni budou ti, kteri umi s malym kasparkem hrat velke divadlo ... ;D

      Kdyz se totiz podivas trebas na swtor, tak to je doslova ekonomickej propadak a ani po herni strance to neni zadnej zazrak. Kdyz to pak vemes k pomeru vuci investovanym penezum, tak za podobny prachy jsou jini schopni vyprodukovat i nekolik AAA titulu.
      • Jack1947
        Ono, to musi sypat´´ ale zaroven i bavit, tady to zrejmne neslo uplne tak podle pocatecniho planu...
        • Přesně, podívejme se na Star Wars Galaxies.
          At jde celý herní byznis k čertu, shoří na popel a zpopela vzejde nový řád, který otřese samotnými základy světa...
  • Robotron3
    Chvilku jsem to hrál a i přes infantilní grafiku mi to přišlo i fajn, ale pak jsem to dojel do určitý úrovně a už nikdy znova nezapnul. Což je uplně pravej opak, jak by měla strategie fungovat, a jak fungovala AOE, ta se dá hrát stále dokola.
    • ty sam seš infantilnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit