Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se jmenuje ta hra se šmoulama???
  • Vypada to zajimave, mnohem zajimaveji, nez za facebookova Civilizace...
  • jak funguje to ONLINE? co sa deje s mestom ked som offline? to ako cele mesto zmisne z mapy sveta a po pripojeni sa tam opet objavi?
  • Jediná věc co mě na tom dost štve hodně slušně řečeno jsou ty jejich "super" poplatky aby na tom co nejvíce vydělali. Z těchto "her" se stává pomalu obchod kde něco chceš musíš si to koupit a aby na tom mohli vydělat ještě víc než aby vydali normální plnou hru za jednu cenu. Dá se to vůbec nazvat hrou ? nebo spíše obchodem ? ...
    • A jak bys z jednorázové platby zaplatil dalších několik let oprav a provoz serverů?

      Vem si, že spousta her se tak tak zaplatí. A u online her navíc hráči čekají, že se hra bude ještě pár let alespoň pomalu vyvíjet. To by se microsoft dostal do mínusu a na nějakou další hru by se vám pěkně z vysoka vykašlal. Stejně tak na nějaké updaty a provoz serverů. Jediné co bys pak mohl dělat by bylo pobrečet si nad vyhozenými penězi, protože by zkrátka nebylo kde hrát (pokud by se někomu nějakým záhadným způsobem nepodařilo udělat vlastní server).
      A jsou z toho dvě cesty - mikrotransakce nebo měsíční platby. Co bs raději?

      Je to snad jinak?
      • Ano jsou lepší mikrotransakce než poplatky, ale jak už tady psali zda to ovlivní hru nebo na tom člověk prodělá ještě víc .... navíc je spousta her či strategií kde se neplatí nic jen si člověk koupí hru a vše běží v pořádku ..
      • xixixao
        Je to poměrně paradoxní situace, protože v reálu nejlevnější herní zážitek je mmo s měsíčními poplatky - typickej WoWkař zaplatí cca 200 Kč za měsíc (to jest zhruba jedna barová útrata) a přitom hraje třeba od rána do večera, nemusí hrát nic jinýho. Hráč, kterej chce hrát jen AAA tituly stylu CoD či novej Zaklínač by musel minimálně každý týden, ne-li častěji, vyplácnout 1000+ Kč za originálku, pokud by chtěl jako WoWkař hrát třeba 5 hodin denně. - Jenže na druhou stranu, lidi mají pocit, že do MMO investují hrozně moc, protože každý měsíc musí platit poplatek... Je to více méně jen psychologická záležitost, nepodložená kalkulací. A proto se přišlo s jinou, ryze psychologickou záležitostí: mikrotransakcemi. Pak už záleží jen na konkrétní hře, jak velkou roli v ní mikroplatby hrají... Jedna reálná výhoda je v tom, že "hráč kráva", tedy člověk, který se nechá snadno, lidově řečeno, "podojit", může na mikrotransakcích zaplatit mnohem víc, než co by z něj dokázali vyrýžovat měsíční poplatky / cena hry, zatímco zbytek lidí, kteří chtějí hrát čistě zadarmo, alespoň vytváří hráčskou základnu, která je pro online hry tak důležitá...
        • Tak to už je na člověku, já třeba se nenechám ovlivnit a když mě hra baví, malou korunu jim na podporu dám, ale žádné velké sumy, u hry kde mikrotransakce hodně ovlivňují hru jdu okamžitě pryč, jako např black prophecy kde se dají koupit lepší stíty, ale u league of legends, mají akorát věci v item shopu jen na urychlení vašeho postupu a i tak vydělávají, kdyby to tak bylo i u AOE byl bych spokojen
  • xixixao
    Chápu to tedy tak, že máte hlavní město, to se staví samo (podle rozdělování bodů???) a potom úkoly, kde se hra přepne do klasické AOE mise, ergo máte town center a stavíte domy, lomy... Článek to nějak míchá dohromady a moc moudrý z toho nejsem (navíc věta o radnici nedává smysl)... Ale třeba jenom špatně čtu... (jinak grafika je OK, hlavně že to není přesná kopie 2/3, přitom si zachovává ten styl v podobě tvaru town centera, barracksů, věží atd., a zároveň je originální - žádný port WoWka jako u Diabla)
    • Máš hlavní město, kde craftíš farmaříš suroviny na craft odemykáš tam věci do hry, nakupuješ a stavíš, je to stálé město které pracuje i v offline stavu, taky v něm přijímáš úkoly, které začneš hrát po vyhledání na mapě a tam už je klasika AOE
    • Ne zaklad je jedno velke mesto, ktere leveluje, ale budovy si do nej pristavujes sam... A na mise se ti to prepne na mapu ala klasicke AoE kde zacnes s town centrem a jedes... cca tak nejak priblizne jsem to pochopil ja...
  • BoB.2
    Asi to nebude i v češtině?
    • K AoE opravdu potřebuješ češtinu? Páne Bóže! *7*
      • BoB.2
        Jistě jinak bych se neptal
  • Četl jsem něco, že hráči budou dostávat i questy ... tak se bojím aby někdo nedostal quest typu : Zaútoč na Honimíra,Zabij mu 20 vesničanů a znič městské centrum. Odměna : 1000 dřeva :D . Jinak už se těším, nové AOE už mi začínalo chybět.
    • Přesně, questy jsou jakoo normální mise, PvP je de facto taky quest. Prostě název pro to, že opustíte hlavní město a jdete si zahrát jako pravé AoE.
    • V podstate cela kampan je o questech, at uz neco znicit, nebo neco postavit, vytrenovat, vytezit atd.
  • Četl jsem něco, že hráči budou dostávat i questy ... tak se bojím aby někdo nedostal quest typu : Zaůtoč na Honimíra,Zabij mu 20 vesničanů a znič městské centrum. Odměna : 1000 dřeva :D
  • Hrál jsem betu a musím říct, že při hraní kampaně jsem se bavil jako u starého AoE, ohledně grafiky, to je mi úplně jedno jakou má, když je hra dobrá tak ji hraji, jediné co mi trochu vadilo na betě, ten spouštěcí systém přes tři asi další okna i s games for windows a při pvp jsem měl nějaké lagy, ale ty by měli zmizet, až to vyjde rozhodně půjdu opět hrát, akorát jsem zvědavý co všechno tedy dají do item shopu
  • Ježíš vy jste retardátoři. Místo toho aby jste byli rádi že bude další AoE tak akorát remcáte nesmysly. Grafika je v pohodě, líbí se mi a to moc a předtim než začnete nadávat na mě tak říkám, že jsem odkojenej na AoE I a AoE II. A vůbec tohle AoE online bude super, protože gameplay zůstane stejnej jako předtim, ale má to výhodu, že můžete kdykoli s kýmkoli zaválčit.
    Komu se to nelíbí ať mi klobouk políbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit