Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Skvělé. Taky už jsem na to trochu pozapomněl a ani nedoufal, že to někdy vyjde! Škoda že těch plošinovek mám ve frontě tolik, ale časem se k tomu dostanu.
    Teď mimochodem hraji parádní Outland (https://youtu.be/pGBHHxSwdQU) zakoupený v aktuálním Humble Bundle - doporučuji! ;-)
  • kubi-wan
    Tuhle hru jsem kdysi hodně sledoval, až jsem pak přestal věřit, že se jí vůbec někdy dočkám. A teď na mě gog vybalil "Feist" a já myslel, že se podělám překvapenim.
  • Zrovna nedávno jsem našel zaprášené Limbo ve steam knihovně co jsem dostal v jedné vánoční akci, tak jsem si ho nainstaloval a je to vážně fajn. Jen jsem se ve dvou třetinách zasekl. Alespoń mi Limbo vydrží o něco déle. *1*
  • 15€ za 2hodiny je proste moc
    • kolik stoji bluray film a jak je dlouhej ? neni tohle podobna cena (ano, vim, ze je to jeste levnejsi nez film) a navic si u toho zaparis hlavni roli ? :D

      pokud je to kravina, tak i by to bylo drahy i kdyby to bylo natazeny na 100 hodin ...
      • ucho
        Cena je to podobná, ale spíš jen s novinkami. Během pár měsíců se většina filmů dostane na cenu kolem 250,-, což je nějakých 9 eur. A některé filmy klesnou i na 99,- (nový Riddick, oskarový Rush, megalomanský Cloud Atlas). A na tu cenu se to taky dostalo během pár měsíců po vydání. Asi toho vylisovali moc.
  • Konečně! A to myslím vážně, protože tuto hru jsem viděl už asi před 4 lety a nějak už sem ani nedoufal :D
  • Paulcz
    Souboje vypadají pěkně, na tom by šlo postavit i nějakou zajímavou "karate" bojovku
  • Výborná hra, práve som to kúpil, je to fantastická záležitosť.
  • Video na Feist bylo venku daleko před Limbem, takže po internetu kolují zvěsti, že se Limbo inspirovalo právě u Feistu, rozhodně ne naopak.
    • MickeyMutant
      Vývoj Limba začal v roce 2004, první trailer je z roku 2006, vyšlo 2010. Myšlenka na Feist se zrodila v roce 2008 a 2013 se definitivně rozhodli z prototypu vybudovat hru, která vychází letos.
      • Máš pravdu, anonym si informáciu asi z prstíka vycucal.
  • MickeyMutant
    Chlupatý Apotheon v Limbo lese.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit