Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevypada to spatne, sice graficky nic co by prekvapilo vzhledem k hw moznostem starnouci generace, ale ma to svoje kouzlo. Diablovku v tomhle kabate beru. Kazda sci-fi diablovka se pocita. ;)
  • Bez tech trapnych kecu bych si trailer asi i uzil.
    • já si ho užil... na twichi vcera.. a nerozmazane :)
  • Na tom konci to vypadalo jako havarovaná Mass Relay. Jinak graficky moc pěkný. O náplni hry to ale neřeklo fň a mě tyhle levelovací blbiny už nebaví. Ta samá zbraň na 10 LVL, 20LVL s vyšším DPS, na 30LVL ještě vyšší DPS atd....
    Speciálky brnění vypadaly famózně, ale radši bych kdyby byly jako skilly a né equip brnění, protože tam to skloužne do stejného 10/20/30LVL, jen to ubírá větší DMG.
    • Tak údajně má equip dávat speciální schopnosti k tomu exoskeletu. A četl jsem tweet kterej říkal že se hra bude dát hrát komplet sólo takže by mě zajímalo jako jakže to má vypadat.
      Jinak pokud je ten loot systém dobře navrženej tak s tím nemám sebemenší problém.

      Jenže tyhle systémy jsou neuvěřitelně těžký na balancování(viz destiny a po 3 letech to maj víceméně pořešený; the division prakticky neví do dneška)

      Spíše doufám že to bude hra typologicky diablo ve scifi prostředním s nějakýma eventama/questama pro více hráčů.(nějakej raid by asi nevadil). Ale to co od toho chci je alespoň 30 hodinová nadupaná kampaň s volbama a s dobrýma postavama
  • jamar28
    Vypadá to jako Andromeda, kde rezignovali na příběh a soustředili se na boj a na prostředí. To jim chválím. Bioware ukázalo, že příběhové hry už moc neumí, tak proč to lámat přes koleno, že? Aspoň se tím třeba uvolní místo na trhu pro nějaké nové a pořádné příběhové sci-fi RPG. *4*
  • No, po EA konferenci zajásal nejeden introvert. :)
  • Jack1947
    Na drduhou stranu kdyby to bylo jako Division/Wildlands překousl bych i tu kooperaci.
    • Pořádná kooperace je právě něco, na co čekám, jak na smilování boží. Zachránit to může už jen Borderlands 3, uvidíme, jak bude vypadat tohle.
  • Asharak
    Uff. Ještě že se to nejmenuje MDK Online *1* *11*
  • Jack1947
    Ha takže to bude Online ! já jsem to věděl!
  • skor my to prislo ako mmorpg, ale je mozne, ze som sa mylil :)
    • jj dneska se mmorpg rika i coop hram pro 4..
  • Mass Effect: Division?
    • oprava - Mass Effect: Destiny

      ale v podstate je to jedno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit