Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oktavius66
    Já se tak těším až se z té tmy pos*ru *15* ... Strašně se těším. Doufám že vyjde nějaká collector edition s replikou toho motion sensoru. Ale to si mohu nechat zdát. Mimo téma: A:CM byl sice neskutečný propadák, ale přesto mě ta hra bavila a dokonce jsem ji 4x dohrál. Hrál jsem už mnohem, mnohem horší hry než A:CM a to je co říct. A:CM dokonce ani Gearbox podle papírů nevytvářel. Pouze tu hru vydal do světa. Četl jsem, že tu hru dělalo nějaké amatérské studio, takže se nesmíme divit, že to dopadlo, jak to dopadlo. Konec konců ta hra byla nejméně 3x uložena k ledu. Takže za mě jsem rád že to vůbec vyšlo. Ale už si opravdu ti ALIENI zaslouží krutopřísně dobrou hru. Je to ten nejlepší Emzák, který byl kdy vymyšlen *3* !
  • Trochu se bojím toho, že jim to buď vyjde a bude to pecka, nebo katastrofa, moc si u takové hry neumím představit, že by byla prostě průměrná. Zatím to vypadá, že jsou na správné cestě a přeju jim to, protože to má potenciál.
  • Z toho co do dneška vím tak soudím zatím hru kladně a moc se na ní těším. Vypadá to, že tu konečně zas budou Vetřelci s atmosférou. Uvidíme a zatím nám nezbývá nic jiného než čekat.
    • hnidopíchací doplněk: nebudou to Vetřelci, ale Vetřelec
  • ach jo ať radši CA udělaj nějaký Cold War Total war :D nepotřebuju nic historicky přesnýho, jen chci dobýt svět z pozice severní koreje
    • Cold War Total War je Wargame Airland Battle *4*
      • Tak je tomu asi nejblize, ale porad na mile daleko. Jinak bych bral moderni Total War
        • moderní Total War nechci, TW byl vždycky o velkých jednotkách pochodujících ve formacích, to se ale ve 20. století už neprovozuje
  • Generalmagor
    Tohle srač*a nebude. Naopak, bude to dobré... Upřímně, jenom to DOBRÉ mi bude stačit po tom všem,
    co s Alien hrami provedli.
  • Odulin
    Nevím, připadá mi, že je celý Vetřelec už tak trochu vyčpělý....ale přesto doufám, že se to povede a snad překvapí.
    • Mám podobný názor.

      Podle mě tam bude chybět hratelnost. Jeden jediný cíl - dostat se z lodi a pochybuju, že to neudělají formou dojdi tam a tam aby si se dostal dál ... Možná to nakonec bude příjemné překvapení a příběhově i hratelně to bude bomba, ale zatím u mne převládá opačný pocit.
      • C-BEAM
        pridávam sa k tomu názoru. Áno znie to všetko krásne a ružovo, vizuál bude skvelý to je isté ale čím viac sa nad možnosťami ako môže hra samotná prebiehať zamýšlam, tým viac som skeptický. Nehovoriac o tom, že očakávať od dnešných veľkých hier nejakú sofistikovanejšiu hratelnosť je naivné.
  • Lukyz
    Pitchford taky sliboval *1* Ale vážně, CM vypadalo s blížícím datem vydání čím dál tím hůř a tady je to přesně naopak, takže uvidíme *3* Já doufám, že to vyjde, Alieni si zaslouží pořádný herní zpracování.
  • CA se musí nechat alespoň jedno - to, že z traileru to nevipadá jako totální cipovina, jako ta patlanice od Gearboxu. Tam to bylo poznat už z videí, že tam "něco nehraje" (a nejednalo se o příběhovou linii *3* ) Myslím, že kdo to má pořád živě v paměti mi dá za pravdu. A ano, emoce mi to umí rozdmýchat ještě dnes *1*
    • Naprostej souhlas. Jinak, kdykoliv někde vidím Pitchforda (a teď naštěstí málo), jdu pro baseballku. To jen tak naokraj...jinak jsem hrozně mírumilovnej.
  • Poučen A:CM, zůstávám klidný. Každopádně to co jsem zatím viděl (tzn. všechno :), vypadá moc pěkně. Některé lokace jsou prostě až dechberoucí a podíl max. tmy je celkem velký, což je pro atmosféru fajn. Jinak my jsou kluci sympatičtí v tom smyslu, že působí jako vývojáři a ne jen jako zprominutím marketingový ovada (viz zzMRdd Píčford).
  • Mohla by být i možnost hraní za aliena, jako bonus za dohrání. Jen tak běhat po lodi a děsit hlavní hrdinku. Ne zabít, ale děsit ji tak dlouho,až by z toho zešílela a zabila by se raději sama. Pak bych jako alien přišel k tělu a jen ho pojedl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit