zavřít
...

Aljašský multiplayerový survival The Wild Eight spustil předběžný přístup

Ne, prosím ne. Už stačilo. Život je dost těžký i bez toho, aby člověk musel každých pět minut jíst a pít, schovávat se před mrazem i divokými zvířaty, a tak nějak obecně zoufale bojovat o přežití v nehostinných podmínkách. Ale co se dá dělat, žánr survival jen tak nevymizí. Aspoň že v The Wild Eight...
  • .223 Rem (anonym)
    2 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Jako říkal jsem si, jaký by to bylo hrát Long Dark nebo třeba State of Decay z tohodle pohledu, případně udělat rovnou strategie z těchto her, ale tohle mě teda moc neoslovilo.
    Budou muset hodně zamakat, jestli mě chtějí zlomit, abych pustil kačky. Jinak to raději investuju do drahejch kovů (olovo, mosaz). V trezoru je místa víc než dost *14*. A tak vy si tu hrajte tady ty nesmysly, viz Best of 2016 *8* *7* *11* *12* *16* *10*
    14.2. (37 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.204.252.37.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.