Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TDUmaniak
    Přesně před týdnem jsem dohrál GTA 4 a den na to i Lost and Damned (ještě mi chybí TBoGT), ale už chci další příběh. Doufám že v GTA 5 zůstane co nejvíce prvků z GTA 4, líbí se mi, že ve čtyřce postavy v příběhu už mají duši, v San Andreas mi všechny, včetně hlavního hrdiny, přišly jako prázdné figurky bez duše. Líbí se mi, jak GTA4 už nebylo tak šíleně zběsilé jako San Andreas, takže v těchto stopách bych to chtěl i dál... :)
  • PreidaQ
    Ten nadpis je asolutně zmatečný. Ono je trochu rozdíl mezi "Amazon objednává" a "Amazon přijímá objednávky". *9*
  • CrocoRay
    Čtyřku taky oznámili pouze na konzole a odmítali se jakkoliv zmiňovat o PC verzi a bum, najednou byla ohlášena a já se mohl posmívat těm lidem, co se předtím posmívali mně, a suvérénně tvrdili, že GTA IV na PC stoprocentně nevyjde.

    Navíc když si to tak vezmu, tak u čtyřky měli nový engine, se kterým se museli učit zacházet a pětka určitě poběží na tom samém, takže už je to podle mě něco jiného a stačí jenom dopilovat mouchy, osvojit si ho a zaměřit se na optimalizaci (trojka byla také náročná a Vice City už bylo v pohodě).

    No budu v tomto případě dále optimistou (přestože jsem vživotě hrozný pesimista a všechno stojí za houby) a pevně věřím, že patý díl mé oblíbené série vyjde i na PC.
    • Mě se zdá, že RDR je na tom samým enginu co GTA IV, ale na PC ho nevidím. *8*
      • CrocoRay
        Tak engine ještě není zárukou, že hra na PC vyjde. Ta moje poznámka ohledně enginu byla hlavně rakcí na příspěvky, kde si lidi stěžovali, že kvůli zpackané konverze GTA IV, by si už nechtěli dávat práci s uděláním GTA V na PC. Prostě jsem tím chtěl říct, že už si ten engine osvojili a optimalizování hry a konverze pro PC, by už neměla být takový problém.
  • Mne je to jedno.Mam pc aj ps3. *1* *1*
    • Mně je to také jedno, já vím, že si to nedovolí nevydat na PC *2*
      • Red Dead Redemption... nic neni jisty, bohuzel.
        • Jenže GTA má na PC prostě tradici, RDR nikoli, takže se nebojím, že by se na nás vykašlali.
  • Až se tady na jejich stránkách objeví oznámené konzole, tak teprve potom bude oznámena X360 a PS3 ne dřív http://www.rockstargames.com/games#/?game=241 . Rockstar určitě čeká na to jak si povede Max Payne 3 a podle toho se rozhodnou. Docela logické rozhodnutí, protože když se prodá dostatek Max Payne 3 Rockstar si může říct, že se jim vyplatí udělat pořádnej port na PC a vydat to ve stejnou dobu
    • Ac je to dost nemily, tak rockstar na PC dost kasle, Max Payne ma nastesti na pc zaklad, tak jim asi doslo, ze by bylo blby ho udelat jen na konzole, ale GTA... podle me bude zas tak pul roku po konzolich, jen doufam, ze hlavni hrdina bude nejakej normalni chlapek, ne zadnej vocas jako Niko a CJ...
  • Na GTA S**E pes
    • CrocoRay
      Na tebe seere celý svět, ani za mínusko mi nestojíš *4*
  • No po zpackane konverzi GTA IV bych se nedivil kdyby si nechteli delat praci s V na PC ale i tak nedokazu si predstavit ze by to na PC neudelali a prave se snazily udelat to dobre.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit