Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shefield2
    A co takhle Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth? Ta operuje s nedostatkem munice a systémem zranění, má sice pár chyb, ale já jí ve svém žebříčku hororových her řadím na příčky nejvyšší. *3*
  • Jack1947
    Já s dovolením navážu na to bez zbraní naopak bych se zbraněmi horor bral, takový ten typ hodně málo munice děs na každém kroku a strach. Takže by to vlastně bylo jedno. Horory bez zbraní jsou dobré ale se zbraněmi něco na styl Condemned by taky nebylo zlé. Třebas se dočkám.
  • XXHUGOXX
    Ježiši, ja som sa pomýlil. Stáva sa *3*
  • Jack1947
    Tohle už od pohledu vypadá zajímavě, zkusím... beztak nemám do čeho píchnout. Nevadí mi že je to takové jaké je to nebyl i Outlast a jaká pecka to byla co. *4*

    Pecka,pecka sice krátké ale dohrál jsem to jedním dechem na jeden zátah! ta hra je dost složitá na hodnocení a ta sekce kdy medvídek příjde o pacicčku a vy o medvídka je hodně drsná super hra a je vidět že i minimalisticky se dají dít divy doslova".



    Jo a ještě, mé hodnocení asi 8/10. Je to hodně o člověku a není lehké to hodnotit všeobecným pohledem tyto hry. Jisté je jedno... child like you shouldnt go through this.
  • Však ano, v rámci tohodle subžánru se jedná o vcelku zajímavý počin, jenže nesplňuje to nejdůležitější, hororovost; pro mě jen 5/10. Kvalit Machine for Pigs to nedosahuje ani zdaleka.
    ---
    Jen doplním, že s tou originalitou to není zase tak horký. V zásadě jde o variaci toho s čím přišel Papo & Yo, jen v jiném žánru a s mnohem mladším hrdinou. *3*
  • GlaDOS
    Tak to prrrr. Když se podívám na ty levné kopie Slendera spíchnuté horkou jehlou v Unity nebo klidně i na Daylight, tak Among the Sleep srší originalitou a v konkurenci rozhodně vyniká.
  • Jak může kravina jako Gone Home dostat 9/10 a tato hra, která je podle mne mnohem lepší po všech stránkách jen 6/10 nikdy nepochopím. Netvrdím, že ATS je "Best game of 2014" ale tohle je už prostě směšný.
  • Krescz
    pristi steam summer slevy to jistí *1* protoze 550 kc za 2 hodiny je moc
  • Tato hra ve mně zanechala velmi zvláštní dojem - za celou svou hráčskou kariéru si vzpomínám na pouhé dvě hry, jejichž hraní mi navozovalo nevolnost (ve smyslu mořské nemoci) - stařičký Wolfenstein 3D a nyní bohužel i Among the sleep.
    Nevím, čím je to dáno, ale je to pro mě tak velké ALE, že jsem hru po chvíli vypnul a už se k ní nevrátil.
  • God-of-War
    Tjn, to je krapet demence...
  • Oxymoron?
  • XXHUGOXX
    Horory so zbraňami sú najlepšie, lebo sa nemôžeš brániť.
  • číst ten wall of text sice nebudu ale hrát za takového človíčka mi prijde roztomilý a ten medvídek je taky super
  • XXHUGOXX
    Mimochodom 20 eur je troška moc. Ale aj tak to podľa mňa stojí za kúpenie. V recenzii ale bolo spomenutých len veľmi málo záporov. Napríklad, že je to nereálne aké silné to dieťa je. To je tak ťažké si tú hru len užívať a nepozerať na nejaké nelogickosti ? Hento je posledná vec, ktorá ma pri hraní trápi. Hru si chcem predovšetkým užiť ! A to, že to je málo hororové nevadí. Pokiaľ tú hru budete brať proste len ako taký príjémný zážitok na jednu noc, tak myslím, že si ju užijete. Len ten pomer cena/dĺžka. Treba počkať na zľavu. *4*
  • NavrySS
    Když recenzent tak i já, toho medvídka si mohli odpustit, ta pračka s ním vypadala spíše komicky než abych se o něj bál *3* *2* *2*
  • Krescz
    uz se tesim az si to zahraju....wait i minute *8* ....tak ne
  • XXHUGOXX
    Ty vole, tá posledná veta v prvej strofe je krutý spoiler.
  • Jako asi jsem hloupý, ale to, co tato recenze vyspoilovala v prvním odstavci, tak mě trvalo do poloviny hry. Recenzentovi se omlouvám za svou pomalost.
  • Jen další zbytečnej pseudohoror beze zbraně. Kdy už tahle divná móda skončí?

    Jedinej hororovej okamžik byl hned ze začátku s pračkou. Do poslední chvílě to podle zvuků vypadalo že tam někdo nacpal tu mámu. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit