Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle je svinstvo a hotovo *1* *16* ,,,,,,
    • je zrušim předobjednávku nedodělky nikdo nekupuje.
  • Je divny ze jakykoliv postup Bohemky s Armou vyvola takove emoce. *1*
    Bylo by zajimave videt kolik tech hateru a kritiku Arma3 vubec hralo.
    Ja dovedu pochopit ze predchozi dily si zaslouzene vypestovali komunitu tech co Armu i vyvojare nenavidi. Ma to nekolik pricin. Bugovost + hw narocnost + narocnost ovladani + vysoka obtiznost. Ta hra skutecne neni pro mainstream hrace kery si vystaci s par tlacitky na gamepadu ani pro hrace kere bavi palba z 5 metru na hordy spawnujicich a padajicich nepratel. No proste neni a byla by skoda kdyby byla. Protoze svym pojetim je jedinecna.
    U Army si staci polozit par otazek:
    Bavi me vubec takticka simulace? Jsem schopen akceptovat ze muj komp to nemuze utahnout na full? Mam trpelivost dostat do krve ovladani? Jsem schopen akceptovat ze hra v otevrenym svete nebude bezchybna?
    Nic sloziteho. Pokud jsem hrac kery chce valecnou hru jako vodvaz neni na tom nic spatnyho. Stejne jako si hrac arkadovy racingovky asi nevychutna simulator a jednoduse se mu vyhne. Ale proc by lezl do diskuzi k tomu simulatoru a poustel na nej zvratky?
    Pokud jsem hrac kery hleda taktickou simulaci a Arma mu nevyhovuje pak se muzu aktivne zapojit do komunity. Diskutovat psat pripominky i nadavat. Ale stejne s vedomim ze dokonaly to nikdy nemuze byt. *3*
    Ale poustet zbytecny blivajzy a tapetovat nima diskuze je smesne uz z toho duvodu ze z tech komentu primo krici ta nenavist nebo zavist nebo nevim co a kazdej z toho pozna ze o samotnou hru ani nejde. *5*
    PS: Army3 se prodalo docela dost a prodava se porad. Kdyz je ta hra tak podprumerna tak zpackana tak proc to lidi kupuji? Vymyslela Bohemka nejaky dalkovy oblbovac a ty kupce hypnotizuje? *8*
    • mám tu serii rád ale né takhle.to si radši další půlrok počkám.
      • Ale proc ne. Vubec hraci co hrajou Armu skrz kampan udelaji asi nejlip kdyz si pockaji. Alespon Arma2 byla kampan hratelna tusim az po pul roce. Dejme tomu ze Arma3 bude na tom lip. Jak jsem vyrozumel tak marna snaha o rozvetveny nelinearni pribeh ktery prakticky neslo udelat bezproblemove v otevrenem svete vzala za sve. A kampan bude na principu jednotlivych misi jenom formalne zastresenych pribehem. To bude asi zase spousta singl hracu rvat. Ale dycky je lepsi udelat to dobre v ramci moznosti nez se megalomansky snazit o neco co nemuze fungovat. Respektive muze ale realizace je nad moznosti.
  • Jack1947
    ´´no campaign, no/less play¸¸
    • celoush
      Lukáš Macura to ve Fight Clubu vystihl... http://www.youtube.com/watch?v=a6AvOaUr-0Y&list=UUS6nbOke9DAME3_5BzwVVUA&feature=player_detailpage&t=1302
      • Spíše to výborně vystihl Martin s Pavlem...
  • Nu coz, pockame rok ci dva ... a uvidi se.
    • jj
  • To zase dostane Steam pokourit jak budou tisice hracu stahovat X GB :-D.
    • Ghost47
      Ve srovnání s tím, co jim se serverama udělá update DOTY, je to jen takovej plivanec *4*
  • Nevite nekdo kdy by mela byt ta vetsi mapa ? Pro me dulezitejsi vec nez cela kampan :ú
    • celoush
      Altis bude součástí oficiálního vydání Arma 3. Tedy 12. září.
      • V dev verzi bude Altis s trochou štěstí už chvíli před tím.
  • Ja chcem viac zbrani a techniku. A tu vetsiu mapu. Kampan si spravim sam :D
  • "který bude vysílán v sobotu v 18:00 (pokud mi Wikipedie nelže)"

    Wikipedie nelže, ale autor se přepočítal. Jak se píše na wiki, v letním čase je náš čas posunutý o dvě hodiny. Vzhledem k tomu, že je to 17:00 UTC, je to 19:00 našeho času ;)
  • Koukal jsem, že se už i připravuje Project reality pro ARMU3 (pro ty, kteří chtěli současnou techniku a zbraně a ne sci-fi)
    • Na Project Reality bych své naděje nevsázel - jeho ArmA 2 verze nestála za příliš mnoho slov, ačkoliv v Battlefieldu tento mod rozhodně zářil.

      Spíše bych doporučil počkat na pokračování ACE (Advanced Combat Environment) modu, který zatím do obou her přidal velké množství komunitního obsahu a upravil hratelnost na realističtější míru (byť, přiznávám, někdy jsou tyto featurky až příliš nepřístupné pro větší realitu), zatímco stále zachoval dobrou hratelnost.

      Keelah se'lai,
      Serza
      ArmAseries.cz
      • abych pravdu řekl tak já PR do Army 3 fandim, jestli se jim povede něco podobnýho jak u BF2, tak by to mohlo být super, hlavně pro TVT.

        Samozřejmě příchod ACE 3 taky s nadšením očekávám :D
    • je tu někdo, kdo má (hraje) tu modifikaci na WW2 (Iron front?) pro ARMU2? Pořád je to zabugovaný, nebo to fachčí bez problému?
      • Já to mám, zabugovaný mi to ani tak nepřijde, ale je to mrtvý, multiplayer se nehraje, podpora skončila, modifikace se do toho nedělaj a single brzo omrzí, takže tak. Škoda, že to nedělala sama Bohemka, takhle to má v rukou tamtich autorů akorát ztracený potenciál.

        Pokud můžu doporučit tak hodně kvalitní alternativou pro WW2 je v Arma 2 mód Invasion 1944, ke stažení zde > http://www.armaseries.cz/index1.php?site=static&staticID=46
  • celoush
    První část by měla vyjít do měsíce po vydání hry. Další zase po měsíci.
    • serial mám rád ale né u her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit