Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arma3 je hra mnoha kontrastů. Spousta věcí je tam krásných, ale stejně tolik jich je odfláklých. Taky bych řekl, že u žádné jiné hry se tolik nenaserete. Měli byste přestat lézt Bohemce do zadku, chce to přitvrdit kritiku, třeba pak začnou svou práci dělat pořádně
    • Keyz
      S větším množstvím kritiky souhlasím, to může mýt smysl. Po takové době nelze odpouštět neustálé chyby. Navíc si to vydávají samy a snad bylo možné to vydat normálně hotové po 2 předešlých dílech.
      I když to tak nevypadá, recenze mají vliv na některé lidi a to zamrzí, když pak někdo podle toho koupí hru a najde jiný výsledek.

      Když už by se něco mělo odpouštět, tak lidem co něco dělají prvně, kde svojí prvotinou často řeší svoje přežití ale u zkušených borců?
      • A kdo ten smysl bude umývat? Ty?
  • Generalmagor
    No, když myslíte.
  • Líbí se mi homepage a celý news feed má mé sympatie. Ale po otevření samotného článku se mi nějak hůře čte hlavní text. Nevím jestli je to fontem, nebo jeho velikostí. Článek na mě působí jak příspěvek na nějakém blogu. Každopádně mě rozhodně nemotivuje, abych si přečetl něco delšího.... Vše ostatní je fajn:)
    • Jo, absolutni souhlas. Je to vylozene fontem, blbe se mu strida tloustka tahu, kdyz to reknu zjednodusene, tak polovina pismen je "jeden pixel siroka", druha pak dva. Hrozne to bije do oci. Jinak se mi lehka zmena vseho okolo libi, ale hlavni text je fakt neprijemny.
  • celoush
    "ale chybělo jim obtížně popsatelné kouzlo či atmosféra něčeho speciálního" - Já už dříve uvedl, že místo "wow" momentu, ke kterému to celkem příjemně gradovalo, přišel "wtf" moment.... víceméně si vystihl mé pocity a dojmy z celé kampaně.
  • přesně tak jediný nejsi, mě to zklamalo celkem dost, čekal jsem mise ve vrtulníku, v tanku, v letadle atd. a ono nic a navíc to bylo dost krátký a nic se nevysvětlilo
  • Mozna by to chtelo trochu patriotismu stranou. Vsichni, kdo to hrali kritizuji konec. Nechapu, jak cesti recenzenti mohou tohle prehlizet. Je smutny, ze komunita dokaze vytvaret lepsi veci nez vyvojari.
    • kovar.jakub
      Pokud čtete více než nadpis, tak rozhodně nejde o chválu od začátku do konce. A z příběhového hlediska tam konec zkritizovaný je.
    • Mohu se tě prosím zeptat, jak to tedy bylo s těmi Brity? Co mělo být to zařízení a co to mělo společného se zemětřesením?
      • Tak pokud jsi v poslední neuposlechl rozkaz a šel zachranit kamarada. Tak ti Milers dost jasně řekl, že celá intervence Britů, je kvuli danému seismickému generatoru a aby ho získali, tak se ani neštítili sabotovat Natackou invazi... Ovšem pokud jsi zvolil ten "dobry konec" tak jsi měl smůlu a žil jsi dál s růžovými brýlemi na očích.
        • celoush
          Tam je taky škoda, že ze stránek i z celé kampaně zmizela zmínka o Turecko, které měla zasáhnout vlna naprosto nepředpokládaných přírodních katastrof a notně oslabené Turecko pak snadno následně "obsadilla" Iránská armáda.
  • To jsem jediný, koho ta třetí část kampaně vyloženě zklamala? Příjde mi, že Bohemka vůbec nevyužila potenciál hry a něco upekla velmi narychlo. Na Altisu je spousta úžasných míst,které si vyloženě říkají o to, aby se v nich odehrávaly nějaké vymakané mise a místo toho se snad 3 mise odehrávají v blízkém okolí letiště, které už mně přišlo ohrané. Stejně tak mi chybí formát příběhu, kde by bylo více postav a měli byste možnost hrát pár misí i za pilota, případně za tankistu. Někdo může namítnout, že od toho je tu editor, popř. těch pár ukázkových misí, ale mně už fakt nebaví sedět u editoru a dělat si všechno sám.
    Tak nějak pořád doufám, že výjde další kampaň a že bude zadarmo - pořád toho Arma za ty prachy nabízí proklatě málo. Jinak hra je to dobrá, kampaň je až na tu třetí část fajn, prakticky je to jediná hra, která mě momentálně baví hrát - nikdo mě nevodí za ručičku, nejsou tam žádné koridory, tak to mám rád.
    • Na steamu mas milion vytvorenych stazitelnych misi.
      • A kdo se má v tom milionu přehrabovat? 90% z nich jsou amatérské hovadiny. Chci kvalitu, Bohemka měla hru udělat tak, aby to nejlepší bylo přímo od autorů a ne od komunity.
        • Mas je tam i ohodnocene, ale stahovat to nemusis. Radsi si tu brblej. *1*
    • To si asi spatne pochopil co si kupujes. Arma uz davno neni hra, je to zabugovany technologicky demo s editorem. Holt si musis pockat, az z toho nejakej zacek ZS udela poradnou hru ...
      • Nick "SLOVAK" ti slušel víc. *3*
    • já jsem celkove z arma 3 zklamán.mám od bohemky skoro vše ale tohle jsem kupovat neměl.
    • Neboj, nejseš.
    • Neboj, nejseš.
  • pepíci sa uráčili dokončit konečne to technologické demo? *15* táto zabugovaná hlupost si ani nezasluži aby sa to nazyvalo hrou.
    • Už na první pohled jde vidět že je to typická provokace.. Nick celý velkym písmem, ještě k tomu národnost :D a nereaguje na ostatní příspěvky, ale april už u nás bohužel byl SLOVAK :)
    • Na lidech jako ty bych testoval kosmetiku a chemikalie a zvirata bych pustil zpatky do prirody.....
    • Homo Slovakus - stvoření trpící zvláštními mindráky neustále cítící potřebu cpát se do ČR ať už osobně nebo přes internet.
    • Zalez ty maďarská opice...
      • To nie je Slovák, to je nejaká obrezaná postavička zo South Parku ...
  • *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit