Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne tu hru si taky uzivam, ted moje best
  • Heh ta cena je dost ťáplá, ale až to bude ve slevě tak koupim, pač su asi jediný člověk tady ktereému se CoH 2 libí. A co se týče dlouhých názvů, tohle už asi nikdo nepřekoná: the lord of the rings: the battle for middle-earth 2: the rise of the witch-king
  • Opět fušeřina největšího kalibru. Nejde ani poznat, kde se vlastně hra bude odehrávat, protože tam prakticky není žádný styl architektury, pouze nějaké bílé a hnědé zvětšené psí boudy, do kterých někdo vsadil okna. Terén vypadá hnusně, grafika vypadá hnusně, jednotky vypadají hnusně a celé to jako celek vypadá hůř než první Blitzkrieg hra. Původní COH se mi líbilo, ale to bylo 8 let zpátky a za tu dobu bych čekal nějaký pokrok.
    • Stejně jako u posledních CoD neni problém utáhnout arkádové obecenstvo na převařenou nudli... opět... už se ani nedivím. Že si vůbec dovolí psát "dvě nové frakce", jako kdyby v CoH2 byly sověti a ufouni... to, že němcům přidají Sturmtigera a pár velitelů, za to chtějí 13e? A za přetáhnutí USA z CoH1 dalších 13e ? Jako kdyby to dali zdarma jako omluvu za mizernou optimalizaci po vydání, bugy a nedoladěný koncept, tak prosím, ale takle...
  • XorxoxTalarius
    Company of Heroes 2 pro mne bylo velke zklamani, nepochopil jsem proc hra ktera se odehrava na mensich mapach je 8x narocnejsi nez jeji predchudce. Kazdopadne krok kterym se vydali vitam, ale porad to nebude mit na COH: Blitzkrieg mod. Bohuzel *13*

    Coz mne privadi k dalsimu bodu programu, v Cervenci nebo Srpnu bude v prazskem klubu Reload turnaj v Company of Heroes: Blitzkrieg Modu. Veskere detaily a tak dale budou oznameny do 14 dni (ceny, pravidla atd...). Turnaj poradam ja a timto postem doufam ze pokud mate radi COH: Blitz, tak se prijdete zucastnit. Pro vic detailu sledujte v pristich 14 dnech FB stranky Reloudu, nebo jejich webovky :)
  • wenceslaus
    Hrál tu někdo tu 2, nebo soudíte podle obrázků? Hraju obojí a takové poznámky o tom, jak je to ta samá hra si dvojka opravdu nezaslouží. Zaslouží si je ale, bohužel, za spousty dalších věcí...
    • coh2 jsem naistaloval a odinstaloval.nějak mne chyběla strategie *9*
      • wenceslaus
        Chyběla strategie? Co to přesně znamená?
        • asi žádnou nevymyslel tak šel na pivo
          • *1* tak to pobavilo *1* *1*
            • to ovšem jen v případě, že by netušil co slovo "strategie" znamená
            • Spíš ho už přestalo bavit to hodinové pliváni tančíků na 2 metry a střílení pěchoty na metr daleko... to myslel tou strategií...
    • DeDy
      Blitzkrieg MOD Forever.
  • Takže v podstatě přidali do dvojky obsah původních CoH? To si teda mákli, ale chápu, proč si dávat práci s Pacifikem nebo severní Afrikou, když se z toho daj upéct další dva díly
    • A ještě k tomu za takovou cenu... no perpetuum mobile *4* Kdyby to alespoň vydali zdarma jako omluvu za tolik chyb a nedotáhlostí, co měla dvojka, tak beru... ale vlastně přidat tam první díl za 500,- to je docela sranda... *15*
  • Takže CoH 1 s vyššími textúrami a možnosťou preskakovať ploty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit