Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Amylee.Anderson
      Mě by to taky nevadilo, ale jak jsem se dozvěděla tady z diskuzí, tak velký lákadlo je ta historie...
    • Trol.diskuzni
      Kdyby ji Ubisoft zařízl, stále by měla šanci se stát respektovanou legendou... Takhle budou vydávat díly až do AC153, kdy jim dojde, že skákání vyšlo z módy před 80 lety (v roce 2014 cca, pokud se dožijem), a tedy se z toho stane fraška né nepodobná CODu.
  • Jsem rád za každou hru, ve které nejsou zombie. Ačkoliv, kdo ví, možná ve trojce vylezou Altair i Ezio z hrobů. A Lucy vlastně také byla píchnutá, takže připravená zadní vrátka jsou *1*
  • Já v nový AC věřím, protože jednička byl takovej sand box, AC2 byla vypilovaná hra a brotherhood s Revelation už jen takový přídavek na ždímání peněž co hlavně dělal pokusy s novejma prvkama. Od AC III konečně očekávám plnohodnotné pokračování přesahující kvalit 2ky.
    • deridon
      asi tak.. u mě je to podobné, jednička super prostředí, horší hratelnost (stereotyp), dvojka super prostředí i super hratelnost, brotherhood prostředí fajn, ale jen jedno město + nové prvky byly vypilované co to snad šlo, ale už to ztracelo a Revelations... prostředí se mi osobně vubec nelíbilo a i ta hratelnost mi přišla už nudná.. samozřejmě chápu, že se to dost lidem hodně líbilo, nebyla to špatná hra, ale novinky byly nezajimavé.. a beru v potaz, že je to spíš "datadisk", proto od třetího dílu čekám fakt super zakončení o Desmondově příběhu a snad se nedostaví rozporuplné pocity z Revelations :)
  • Amylee.Anderson
    Říkejte si co chcete, ale já tuhle hru žeru a jsem celá nedočkavá, až vyjde *14*
    • Jen jestli ty nebudes takova ta holka jako Alzbeta co nema rada adventury a jakkykoli premysleni vubec...
      • Amylee.Anderson
        Takový hry mi nevadí. Assassin's Creed má skvělej příběh, to je to, na čem mi hlavně záleží.
    • Trol.diskuzni
      Že jsi to ty, tak to toleruji! *1*
  • Myslím si, že je dobře, že o AC 3 ještě nic nevíme. Vůbec mi celý ten hype před vydáním jakéhokoli AAA titulu přijde přehnaný - člověk si koupí hru, o které už ví před vydáním všechno a ztrácí se kouzlo z objevování nového světa a moment překvapení. Kéž by o AC 3 nevyšlo před vydáním nic víc, než jeden gameplay a jeden cinematic trailer. Koupě je pro mě jasnou volbou už teď - so why spoil the suprise???
    • posila
      Mluvis mi z duse ... nejhorsi mi to pripada od her od R* Games (protoze na ty se vzdycky tesim nejvic). Sam R* vydava spoustu videi a ty fanousci analyzuji frame po framu. A pak, tesne pred vydanim v USA vyjde hra o 3 dny driv a zacnou se objevovat streamy a videa z prvnich XY minut hrani, na ktere samozrejmne nezapomenou herni weby odkazat. Ve chvili, kdy se mi hra konecne dostane do ruky, mam pocit, ze uz jsem ji 3x dohral a zacinam si vycitat, ze jsem ji neupiratil tyden pred oficialnim vydanim. Nejak si nedokazu predstavit utrpeni PC hracu, kterym porty vychazeji nezridka o nekolik tydnu az mesicu pozdeji.

      EDIT: A jsem proste slaby a nedokazu se tem informacim vyhnout (not kidding).
  • Trol.diskuzni
    Bože, děkuji, nyní již mohu v klidu setrvat až do samotného konce světa, s AC a ME po svém boku! *14*
    • Mayuri12
      Kdyby tvé tvrzení nepřetékalo ironií a sarkazmem možná bych ti dal i plus.
  • Tři roky? Se kterou že hrou souviselo to hlasování o místě odehrávání?
    • posila
      S nejakym nespecifikovany budoucim AC titulem. Rozhodne ne s AC3.
  • Tak tohle Petr vystihl dokonale!!!
  • Ešte by to chcelo do nadpisu doplniť podmet... Fakt sú tí redaktori dnes nejakí zhulení alebo čo.
    • Oh my god :D
      • "O Assassin's Creed III vyjde 30. října"

        Čo o Assassin's Creed III? Ja kvôli tomu teraz nezaspím *16*
  • Občanská válka? A sakra, to teda nevim, to je sakra skok, ale bylo by to zajmavý...a ten Egypt, to by bylo zase zpátky, co třeba 30ti letá válka :)
    • http://assassin.herniweb.cz/news/1140-kdy-a-kde-byste-chteli-aby-se-odehravalo-ac-3
      né, spekuluje se o Válce za nezávislost, tady na tiscali píšou občanská, tak mě to zmátlo, no, válka za nezávislost je v Americe známá, ale Velká franc. revoluce či napoleonovský války, to by bylo lepší, těžko si představit ale proti komu by bojoval - běháním a skákáním po střehách....
      • Ja teda nevim ale hojnej vyskyt palnejch zbrani u strazi by mi tuhle hru trochu pokazil. Dalsi veci je ze mesta by mela byt vhodna k tomu aby se v nich dobre pohybovalo po strechach a americka rozvijejici se mesta z 18. stoleti pro me v tomhle moc lakava nejsou. Jak jsem nekde psal libilo by se mi prostredi kolem Cesara a Kleopatry (mesta Rim asi Alexandrie a naky keltsky germansky hispansky mestecka) Mozna je pitomy ze by neslo o templare ale Assasini podle soch ve svatyni byli uz v Egypte.
        • jo, bude to asi Egypt, no...ikdyž tam ta města taky nebyla ještě moc to....nevim...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit