Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ježiši... když chceme zabít hru,tak ji nacpeme americkým patriotismem. sakra, vždyť USA (a všechno co se kolem této země točí) není vůbec zajimavá země, natož kultura..
  • Ja tuhle herni serii neznam, koupil jsem ve sleve akorat AC2, ale jeste jsem to poradne nehral a ani me to moc nelaka. Ale obrazky z tohodle se mi libi a prijde mi to daleko lakavejsi.
  • Hmm humus. Jestli je pravda, že to bude v tomto období tak pro mě tato série skončila a už mě nezajímá... *13* *10* *9*
  • Hmm, tak tahle doba mě fakt nezaujala, ale hold budu jim muset věřit. Zatím mě starší díly nezklamaly, tak proč tomuhle nedat šanci? :-)
  • Alex6565
    Historické zasazení není úplně špatné a pokud tvůrci vymyslí zajímavý příběh - což je celkem jistota, změní design hlavní postavy, přeci jen indián s kápí vypadá dost blbě, zachovají parkour a rozlehlost měst a hlavně vyhnout se nenáviděnému americkému patosu, tak může vzniknout opravdu skvělá hra. Držím palce *1* *1*
    • Vznikne z toho akorát slátanina a blbost. Od AC2 který je vrcholem této série to jde s každým dalším dílem jen do kopru a toto bude jen potvrzení tohoto trendu. Ať tuto sérii radeji nechají už v klidu nebo do doprasí ještě mnohem víc... *11*
      • Jazz
        Chcípni, dík. *6*
        • Nápodobně.... *10*
    • Hairy_Ass
      Design se asi měnit už nebude, všechny postavy u všech AC vypadaly vždy stejně, jako na artworkách. Ad rozlehlost měst - druhé největší město v koloniích, Boston, měl jen cca 15 000 obyvatel, naproti tomu měl v té době Londýn cca 700 000 obyvatel. Pokud tedy bude mít některé město v AC3 rozlehlost, jako města v AC2+ (Benátky přes 50 000, Istanbul přes 200 000), tak to bude docela fail. A americký patos se už docela rýsuje u AC3 plakátů a artworků (k vidění na eurogameru). Bon Appetit. *4*
  • Koukám že je to tu zase samej inteligent :D jak někdo může říct že tahle hra upadá ? To fakt nechápu !!!!! Zatím víme POUZE téma a polovička lidí už ví jaká ta hra bude :D Mě se americký boj za nezávislot nezdá až tak jako špatný nápad ! I když třeba Napoleonské války v evropě by také nemuseli být uplně nejhorší.
    • Meleš akorát kraviny...
      • Aha za to ty tady chrlíš jeden smysluplnější příspěvek za druhým :D Nedokážu jak můžeš soudit hru z které si viděl jenom obal :D
        • Zalez...
  • Podle mě vybrali jedno z nejnudnějších témat celé historie.
    • Přesně tak, ať to raději zruší a sérii nechají tak jak je.
    • Hairy_Ass
      Tady se zas americké revoluce musím zastat, z hlediska historie je to rozhodně zajímavější, než, co předvedl AC:Revelations, který si příběh o byzantském spiknutí musel v podstatě celý vymyslet. Přitom skutečně zajímavé události v Istanbulu byly buď před tím (dobytí města Osmany) nebo potom (Sulejmanovo tažení do střední Evropy, bitva u Moháče a obležení Vídně). Ve válce za nezávislost (i když mi to k systému AC taky moc neštymuje) se tvůrci můžou chytit nějaké skutečné dějinné události.
  • Přijde mi to hodně zbytečné....historie USA je ohrané téma jako máloco, kdežto takový Egypt...řekněme v době největšího kulturního a ekonomického rozmachu by byl úplně jiné kafe....vždyť kolik filmů a her se v něm odehrává?Myslím že bychom je spočítaly na prstech jedné ruky....a přitom to bylo historicky zajímavé období....představte si šplhání po pyramidách, objevování hrobek faraonů.....nebo třeba plavbu po nilu.....Pardon ale vedle téhle původní spekulace vypadá Amerika jako špatný vtip...... *7*
    • obávám se, že po pyramidách se tenkrát zas a tak dobře šplhat nedalo, protože byly pokryté deskami, takže žádné kostičky, maximálně by šlo klouzat dolů...
      • Hairy_Ass
        A hlavně, proč by se na ně lezlo, že jo? *3*
        • Kluci *1* to ale byla jenom taková spekulace...předmětem mého příspěvku bylo že např. starověký Egypt by byl zajímavější téma pro AC....respektive ne tak protěžované, neokoukané....k těm pyramidám...jasně že po nich asi nešlo lozit ale Ezio ae taky vyšplhal během minuty na největší věž v Benátkách....krom toho by se dalo ty pyramidy aspoň prozkoumávat stejně jako různé chrámy atd.....
  • Trochu jsem doufal v nějakou návaznost na Assasins Creed: Ambers, taková Čína by nebyla k zahození, ale tak dám tomu stejně šanci. Je hezké, jak dokáží ten assasinský kostým upravit vždy podle aktuální doby, aby nevypadal divně.
    • Hairy_Ass
      Asásinský kostým je nejenže nepraktický (ve skutečnosti by spíš měl vypadat, jako oděv japonských ninjů, který by byl pro tichý pohyb a lezení po stěnách vhodnější), ale také je hrozně nápadný (vždycky když se hlavní postava měla skrýt mezi skupinou lidí, tak jsem se musel smát, že chlapák v divné kápi a po zuby ozbrojen se dokáže skrýt v hloučku kurtizán). *1*
    • Nooo popravdě kromě prvního dílu mi přišel divný vždy *15*
  • ja som tušil že by to malo skoncit v amerike. nie som toho nadsený ale je to logicke celý hlavny dej sa ma tocit okolo 2012 a mayov vysoky vyskit mimozemstanov stvarnených ako bohov ci vzssia rasa. ale vedel by som si to predstavit napriklad v nejakej strednej europe alebo v japonsku to by este len bola supa. ale ak to chcu fakt dat do tej ameriky tak budu musiet prekopat gameplay. take skakanie po sekvojách by mohlo byt paradne ale musi sa to dobre spracovat a toho sa obavam bo ubi je sice super ale ma sklony k repetitivnosti a boja sa pridavat nove prvky vid brotherhood a revelations, prince of persia 2009 ale hlavne i am legend ktory ani nevidaju krabicovo. koren je ale pre mna pribeh a kazdu noc sa modlim aby to nezmrvili ako v acIII tak aj v mass effect3. ide ale aj oto ze ked cakate na nejaku hru tak si vhlave dotvarate vlastne alternativy a ci sa to zhoduje s originalom ci nie stale je to zle. takze pointa je prekvapit a neurazit za kazdu cenu. a to sa nie vzdy podari vid.. far cry 2 v afrike. sry za pravopis nechcelo sa mi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit