Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    A na čem to autor hrál? Takto to vypadá, že "typický" arkádový pařan, co teče z jízdního modelu v poslední Forze, dostal do ruky simulátor a přistoupil k tomu jako k arkádě a hře vyčítá takové blbosti jako vzhled menu. Jo na co je mít skvělé menu, když hra je pak o ho*ně viz poslední The Crew. Asi málo světlišek, twítečků a málo fejsbučku, hvězdiček za vítězství a pomocné čáry na to, jak projet zatáčku:) Recenze mi přijde jako příliš kritická. Kdyby se hodnotili stejným stylem i arkádové hry, tak polovina by musela mít horší skóre a odpovídající text k tomu.
    • Draken69CZ
      The Crew byl/je/bude absolutně super, dyk LV tam má přes 500+ hodina a ten nehraje jen tak něco a už vůbec ne konzolové blbosti.
  • Já s textem recenze vcelku souhlasim.
    Vzdy jsem hral jen arkadove zavody - ruzne dily NfS, DriveClub, Forzu. Dokud byl obsah a dobra grafika, tak me to nejakou dobu bavilo. Nicmene Assetto Corsa me bavi uz pres tri roky jen svym jizdnim modelem a ne a ne prestat ...
  • Příšerný článek. Assetto Corsa je především o požitku z jízdy a pokud to někdo hraje na čemkoliv jiném, než kvalitním volantu, tak je padlý na hlavu. Ze všech současných simů, má tato hra podle mě nejrealističtější fyziku a o ní to prostě je.
    Ve které jiné hře si můžete užít dokonale zpracované Porsche 917 na dokonale laserově scanovaném Nurburgringu a chvíli se cítit jako Steve McQueen?

    Kdo chce zábavau, vyhrávat bonusové auta a hnát se za nějakýma nesmyslnýma statistikama a dostávat za to zlaté hvězdičky, tak ať hraje Forzu *3*
  • Hanzales
    Tak to jsem rád že to valím na kompu od toho tech preview :) Pravda, AC jezdím hlavně online, ale dám si i randoom závod (kombinace tratí a aut je i s těma lepšíma modama obrovská). Nebo zdolávat nějakou A-B trať. S AI mám poslední dobou zkušenosti lepší a s online protivníky na serverech typu ALOOG taky :)
    Takovým tím immersion mně v tuto chvíli ale bere nejvíce asi Automobilista. V závěsu zase R3E, bo zvuky a taky docela fajn jízdní model a prostor je i pro PCars, Dirt rally atp.
    Nicméně docela jsem zvědavý na GT Sport, což bude asi kopanec do koupě PS4 (her už je konečně taky dost) a co jsem zkoušel u kámoše PSVR, tak to není vůbec marný a podle všeho to jde (a půjde líp) používat na PC https://www.youtube.com/watch?v=fSFkU2Ep7S4
    No a Xbox... vzhledem k tomu že Forza se dá pořídit i na PC tak mně pardon nechává stále chladným :)
    PS: Assetto budou stále vylepšovat samo i na konzole a určitě opravy, úpravy a přidávání funkcí jen tak ještě nezabalí... Taky koupit se to dá i za rok ;o) Ale mně už to třeba bavilo i před třemi lety.
    Edit: Bobe, co jsi měl dnes k obědu?
    • Ja mel k obedu housky.
  • Holt ukazuje se ze srandakrabicka (lowzole) a packovac neni pro hrani to nejlepsi reseni. Peasanti se probudili do reality...
    • SugarCoffeeTeaRumBoom
      Ukazuje sa, že ani imbecila naučiť písať nebolo najlepšie riešenie. Tieto cancer príspevky proste milujem...
  • "Rubber band" je to nejhorsi co muze v zavodnich hrach byt. (V zasade jde o to ze svym protivnikum nemuzete ujet ani oni nemuzou ujet vam, protoze je AI udrzuje kolem vas, pokud jste jim ujeli tak je teleportne za vas a pokud treba havarujete, tak je zabrzdi :) taky se tomu rikalo catch up. Zvlastni ze z recenze absence rubber bandu vyzniva jakoby slo o nedostatek
    Jinak usmevne ze projednou si na spatny port stezuji konzolisti, dosud tomu bylo naopak. Alespon vite jak to chutna:)
    • Jack1947
      Aha, no ale to se dá vypnout ne?
  • To je tak když mainstreamový hráč se snaží "objektivně" recenzovat automobilový simulátor. Je to stejně nefér, jako kdyby profesionální automobilový závodník shazoval jízdní model v jakékoli Forze,Gran Turismu...Ano je to pro úplně jinou klientelu, než je běžný hráč. Kariera? haha, vzhled menu? haha no tak.. Akorát mě vždy trochu rozčílí to, že je kritika k počtu nabízených aut. Tohle není jeden výchozí model 20x přeskinovaný jako u arkád, kde se dají také vytvářet jako DLC relativně rychle (jenom ta licence). Vůbec mi nevadí, když půl roku například spolupracujou z automobilkou Porsche a potom vydají tři DLC s 20+ špičkově zpracovanými auty se záběrem několika desetiletí historie automobilky. O tom to je. Ano, kdo nechápe bude zklamán, tak to prosím je. Škoda, že o tom je skoro celá recenze a přitom hra je hodnocena jako od mainstreamera s gamepedem přirostlém k ruce. Jinak mám zkušenosti z PC verzí, přeci jenom tady je potřeba 144 FPS :)
    • Hanzales
      Právě... těch aut je mraky, spíše tratí je málo, ale dost jich je super od komunity.
      A ty oficiální auta, to je něco jako ty vymazlené v GT5/6, ale tak 3x tolik. Oficiální data, vytváření dalších komponent v engine, aby to umělo simulovat různé nové technologie a požitek z jízdy na laserově nascanovaném Nordu je pak s jakýmkoliv Porsche k nezaplacení.
      No a teď si vem k tomu píchnout ten PSVR, pustit do něj regulérních (nedopočítávaných) 120fps - tady se to teprve LV opravdu hodí ;) - a zážitek ultimátní. Pak už nějaké jeté accutatory z ebaye a maximální entertainment aniž by to stálo majland zaručen :)
      Taky věřím, že spousty lidí co mají konzoli a volant (mají co znám většinou i sedačku) si AC užijí a na PS s tím PSVR jestli je/bude? tím spíš!
    • Alex81
      :-) Asi nevíš kdo je Vašek Rybář, a jeho vztah k autům;-)
      • Já taky nevím kdo to je a ani to nechci vědět, protože kvalitu článku to nezmění.
      • Tak trochu si vybavuji, ale co z toho když recenze je psaná ve stylu, která nehodnotí moc samotný simulátor, ale spíše to jak se hra liší od mainstreamu.
      • já to taky nevim, osviť nás *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit