Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Gesto: Zkusim ten postup na odstraneni zluteho Hnu*u jinak asi zacnu brouzdat po zahranici u nas tech hernich webu moc neni mozna ze si games po ohlivu hracu uvedomi ze jim sem chodi jen deti hadajici se v diskuzich a firmy co tu reklamuji znich zisk nemaji. daleko vetsi ucinost tobude mit jinde kde to lidi nenastve treba jako neprijemna alza popripade udelat prijemne banery vstipne atd. snad ta doba prijde. nez jsem zapl adblock neveril jsem ze je mozne delat tak agresivni reklamu kdy mam pres clanek jinou vrstvu reklamy a krizek se hejbe, kostka copoletuje nebo zvuk kterej mi utrhne usi. jak rikam dejte si tonahoru dolu doleva doprvava nebo doprostred clanku.. myslim ze to by vetsina lidi pochopila

    jinak ke hre asi prijemna arkada ale nejsem priznivcem tohoto japa stylu takze nic moc pro me:/ koukl jsem na videjka hodne barvicek atd pripomina to hodne android her ktere jsem zkousel bez te japa casti:) asi nic pro me ale milovnici japa urcite neodolaji:)
  • Gordar
    Ghostery vám blokne reklamu bez zobrazení jakéhokoli pruhu.
  • Zlaté R-Type
  • Ale vždyt žádné reklamy tady nejsou když se nastaví addblock správně na ničem mi nic nevyskakuje (chrome + nový addblock ) a addblock je povinnost bych řekl
    • No nevím no mě se ten žlutý pruh už protlačil přes skript ve vyjimkách zanedlouho to bude reklama a co pak dál?
      • Tohle mám v Přizpůsobte si AdBlock jako manuál skus to tam vložit

        diskuse.tiscali.cz##DIV[id="adblock-msg"]
        games.tiscali.cz##DIV[id="adblock-msg"]
        • Parada, a je to OK :-).
        • Dík moc, ty jo všichni chytrý jak rádia a tohle nikdo neřekne a já se divil že se mi zobrazuje lišta všude krom diskuzí a ono bagr. Xd
          • :))) bagr ?
      • Tu lištu sem dal pryč taky, jde to ale musíš se pohrát s addblockem já na games nemám nic u fotek,videí žádná reklama a ani lištu prostě nic
  • mám tenhle web rád, ale ta videoreklama mě taky dráždí... jestli ale kluci podepsali smlouvu na zobrazování reklamy po nějakou dobu, tak jí asi nebudou moc sundat dříve... ale prosím, příště to lépe zvažte :)
    • ještě mě napadá že games vlastně spadá pod tiscali... takže ty reklamy budou nejspíš výsledkem snažení někoho ze shora...
  • Okamžitě VYPŇETE ty příšerný reklamy. Nikde si to nedovolej mi to strkat takhle do monitoru jen tady. Kdo tohle vymyslel - vykopnout.
  • Zdá se, že brzy vymřkou komentáře k věci - tedy k recenzy, hře ...
    Koho štvou reklamy, tak se číhněte sem a nekňučte tu: http://games.tiscali.cz/tema/games_cz-bez-reklam-jde-to-i-bez-adblocku-57248
    Případně napište do podcastu, sakra.

    Jinak třeba v druhé větě je dvakrát sehnat.
    • reklama nevadi (presneji reklamni bannery) ale co je moc to je moc aby na me a moje deti vyskakovala reklama na hazardni hry uz jen pri otevreni stranky nebo pak galerie to muze udelat jen totalni *12* *10* *11*
  • jaká reklama *1*
  • Koukám, jako jelen. Nemám addblock ani nic jiného, používám chrome nebo firefox, ale nevidím žádné otravné reklamy. V galerii se jednou zapnula reklama na pokerstars a toť vše. Každá diskuze je zaplevelena kecama o reklamě. BFU by opravdu měli mít omezený přístup na internet.
    • ucho
      v galerii se mi zobrazují videoreklamy prakticky na každém druhém obrázku. tedy po zobrazení asi 6 obrázků už člověk ztratí o nějaké obrázky zájem... hlasité videoreklamy na hlavní stránce se neobrazují jednou za den (a odmítám akceptovat i reklamu, která dělá zvuky), ale vidím to za den několikrát. to jsou prostě prasárny. ano, osobně to už neřeším. adblock je zpátky a už ho zde vypínat nebudu.
      • kyby ty zvuky mely normalni hlasitost, tak bych to i presel. Ale ta hlasitost je radove vyssi a kdyz o pulnoci zacne na plne pecky rvat reklama, ikdyz nereklamni videa jsou skoro slysitelna, tak to me opravdu pekne nastve. A ma to presne ten opacny efekt ta reklama. Jsem na ne nastvany a stejne tak na tento web a zacinam silne uvazovat od nejakem pluginu do prohlizece, protoze to funguje presne jako nejake velmi neprijemne ochany her a sice, ze to akorat sikanuje slusne lidi, kteri si ty reklamy nevypli. *16*
      • Mě se zapne velká reklama tak jednou za den. Galerii sem si projel a nezapla se mi reklama ani jedna :-D je to divné, jestli někomu naskakuje furt a někomu skoro vubec
  • Recenze dobrá. Reklamy jsou fakt votravný - vyřešil jsem tím že nekoukám ani na videa nebo obrázky, zhlídnu si je jinde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit