Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to příde jako kravina :-D ale je to jen můj názor, tak mě prosim nepřesvědčujte že je špatnej.
  • Husta zbesilost dle videa :-)
  • Treba to nebude spatny, ale demo me nepresvedcilo.
  • Veselá kopa opět brečí jak mu ti zlí pckáři ubližují! "s arogantním úsměškem západních hráče, který se rád mazlí se svou rádoby realitou v hrách." Prostě nemůžou být všichni homoderátoři.
  • tuto hru musi vytvarat niekto kto ma tak maleho bimbasa, ze by mu sebavedomie zdvihol jedine obor vacsi ako svet.
    • Nevěděl jsem že vedoucí vývoje je čech :D
  • Za 150Kč bych tomu dal šanci. Demo mě ale o vyšší hodnotě plné hry nepřesvědčilo.
  • Zkousel jsem, nebavilo me...
    • A co jako? Máme se z takové informace pos*at?
      • Ale ten tvůj příspěvek, tak ten je uplně na jiné úrovni *12*
  • Trol.diskuzni
    Abych pravdu řekl, text článku mě zaujal více než přiložené video... Při čtení jsem si říkal "wow, to zní skvěle", ale po dodívání videa se můj dojem změnil na "ježiši, to je zase kravina".
  • Já souhlasím s Alešem, taky se na hru neskutečně těším... Soudě dle dema z PSN musím říct, že přesně tohle jsem čekal, že dostanu... Baví mě to a doufám, že to v plné hře neposerou !! Nevím už který ze zahraničních magazínů dal hře 8,5/10... Tak uvidíme.... Asura nám to ukáže !!
  • Tak to je solidní kravina podle gameplaye :D
    • mínuska si dávejte jak chcete, ale vypadá to jak vietnamskej teken na tom nic nezměníte
      • já nevim mě spíš ty vaše reakce na kokesovo názor přídou dětinské. Prostě někdo napsal na hru na kterou se těšíte negativní názor a hned jste z toho na větvi.
        • Kdyby napsal negativní názor, tak mi to bude úplně jedno.

          Ale dementní názor je věc jiná...
      • Dva posty a hned o Tobě vím jednu věc dvakrát.
        Řešíš ,,mínuska" - palec dolů. Nějakým nepochopitelným způsobem si nejenom myslíš, že je Tvůj názor natolik dechberoucí, že musí být zveřejněn (to je to nejhorší, co internet do moderní společnosti přinesl), ale také čekáš že s ním budou ostatní souhlasit - druhý palec dolů.
        A teď mi třeba můžeš dát ono ,,mínusko", nějak jsem ve svém životním vývoji nikdy nedospěl do fáze, kdy by mi na nich záleželo.
      • No teď už ti ani minuska dávat nikdo nemusí když si nám ukázal jakej si maňas :D

        Možná by sis měl nejdřív ujasnit že k sobě přiřazuješ žánry, který toho mají společnýho asi tolik co ty s inteligencí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit