Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reklamy? Mě ve FF15 nevyskočila teda ani jedna. A na kancelářský plečce chodí všechno krásně plynule.
  • Atari to pěkně posralo. Dřív měli sekci arkádovek ve starém kabátě, tak jak se to hrálo na kazetách. Mohl sem si opět zahrát Centipede po spoustě letech a teď z toho udělali grafický hnus, aby se zavděčili někomu.. A já se ptám komu?!
    • Mladší generaci, která neprožívala vývoj grafiky jako my pardálové? Já osobně si zapařím rád Contra a jiné klasiky Nintenda v emulátoru, ale pokud by byla možnost, rád bych si je zahrál i v restaurovaných verzích, nemám s tím žádný problém.
  • Keyz
    V IE to mně nefunguje a jinde to funguje divně.To funguje každému jinak koukám.
    • V IE jsem to taky vůbec nerozchodil, prý "na stránce se vyskytla chyba".
      V Chromu to dost laguje, ale chodí. Jenže je to nějak dementně přednastavený či co, dokud nekliknu na tlačítko 2D tak se mi názvy her vypisují psaný pozpátku. *11*

      Jinak hry v singlu jsou celkem nuda, holt tenkrát jsme takový věci hráli fakt jen proto, že nic lepšího nebylo. Tanky v mulťáku taky o ničem, originál byl podle mě o dost lepší. Jediný co mě zaujalo byl mulťák u pongu, bohužel protihráčům to zdá se lagovalo víc než mě takže jsem dvakrát za sebou drtivě vyhrál aniž bych se nějak moc snažil.
  • mě v IE9 jede vše krásně plynule.. a to mám obstarožní notebook s GeF 320M
  • doufám že se to neuchytí nebo si microsoft bude dovolovat címdál tím víc je to smutný že to musím atari přát ohledně starých her ale bohužel
  • Robotron3
    Super, ale u browserovek mě rozčiluje, že se to nedá dát na fullscreen :(
    • RakeW
      F11?
  • *2* Tak tady strávím dneska vážně asi celej den *15* - měli jste pravdu *1*... Pojďte někdo hrát COMBAT (tančíky) v multi-playeru... *1*
  • Inquisitor
    Nádhera *5*
  • Díky za skvělý tip! Myslel jsem, že zanechali původní grafiku a tak - o to je to zajímavější všechno znova vyzkoušet.
  • ten pong je pekelnej, to v tý původní televizní hře s volantkama místo joysticků taky nešlo s pálkou až úplně ke kraji?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit