Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Dal by som neviem čo za podobnú poctivú singleplayer vec. Som zvedavý, čo z toho nakoniec bude ale ten všadeprítomný mulťák ma skôr odrázda.
    • Multák je levnější. Ušetří se na AI a na vymýšlení příběhu.
  • jasny jasny, moc verim, rovnou to tedy předobědnávám
  • Jaka atmosfera, vzdyt to zadnou atmosferu nema. A to ani nemluvim o tom ze tam budou mikrotransakce a podobny lahudky.
    Koupit to muze bud blazen a nebo konzolista.
  • Takze clovek bude hrat s nahodnymi hraci. O taktice nebude rec, protoze kazdej pujde jak se mu zlibi. Ve finale bude o nahode, jestli se mi podari vyhrat nebo ne. Jediny v co se to zvrhne bude nakonec masivni strelba s minimem tymove taktiky. Dekuji, neni mi 13, aby me braly tyhle hry.
    • To je hodně podstatný příspěvek. Jelikož náhodní hráči moc nebudou taktizovat, vývojáři budou muset přehodnotit celý taktický koncept a budou nuceni snížit obtížnost. Následně vymizí i ty "RPG prvky" a bude z toho tuctová online střílečka. Ne, že bych jim to přál ale jako onlinovka to ani nemůže dopadnout jinak.
      • Asi tak. Protoze vyhrat pujde jedine vlastnim umem, prekopou to na strilecku sem tam s nejakym rpg prvkem. Budeto jako vsechny onlinovky. Kazdy se bude honit za svym, vsichni polezou tam, kde to bude vypadat, ze by mohli sejmout jednoho nebozaka v koutu a obrat ho o zbran. Mezitim se nepritel dostane do zad a bude po srande. Clovek, aby vubec neco uzmul, zacne takhle hrat taky, takze ve finale z toho bude obycejna strilecka. Pritom kulisy zimniho post apo NY slibovaly dobry zazitek :(
    • RazorProduction
      Moje rec,mneli to vidat hnet jak to ukazali,tet to podle mne zaujima na cele planete tak mozno 100 lidi *6*
  • Nějak mi v tom článku chybí vysvětlení těch RPG prvků. To, že určitá zbraň bere určitý počet hitpointů, z toho nedělá RPG.
    • kovar.jakub
      Je to stejné RPG jako ten Mass Effect - hodně záleží na používání schopností, na statistikách zbraní (ani ne tak na tom, kam koho trefíte) - ale to všechno v článku vidím.
      • Dobře tak podle toho co jsi napsal tak to opravdu vypadá jako RPG prvky. Nicméně se to moc do střílečky nehodí, jak je vidět i ve videu kdy nepřítel neumře i po schytání celého zásobníku. Docela to kazí dojem.
  • Takže se tam PvP prostě nedá vyhnout, nebo jak mám ten článek chápat? V tom případě ztrácím zájem.
    • kovar.jakub
      To odhalené ještě nebylo, celé demo se ale odehrávalo v Dark Zone, kde prostě cizí hráči být můžou. A jestli začnou PvP je na vás a na nich.
  • Nevíte někdo jak to bude se singleplayerem ? Co jsem četl, tak ve hře bude single kampaň bez oficiální technické podpory.
    Nevim no, vypadá to jako další primárně MP hra ... takže nezájem.
  • onlinovka, čili zcela mimo můj zájem
  • Kozy
    Prý se to hraje dost podobně jako TLoU: F
  • no vidíte Watch Dogs :-D tahle hra dobře zapadla v zapomnění - na to jak ďábelskej marketing tomu věnovali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit