Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem to okamžitě vypnul, takovou sračku nebudu poslouchat.
    • Samozřejmě uznat , že někomu se to líbí je nejspíš na vás až moc náročná práce. *7*
      • A kde jsem to neuznal? A co vůbec o věci samotné říká, že se někomu líbí? Podle mě nic.
  • Pokud se vam libi Audiosurf, pak zkuste Osu!
    • odkaz a nebo nějaké info? (:
      • Fricking Google it up!
        • tak to pane chytrý vygůglete, já sem to zkoušel a rozhodně z toho teda chytrý nejsu... Miluju machry jako ty, kteří umí akorát operovat s gůůůůůůglem a myslí si, jací nejsou frajeři.
          • 1. Otevřít http://www.google.com
            2. Do vyhledávacího pole napsat "Osu!"
            3. Vyhledat
            4. Druhý odkaz je k věci
            Co je na tom těžkého?
  • mělo tam být v uvodu : "oproti původnímu dílu"
  • Absolutní zmatek a krok stranou oproti původnímu dění. Za prvé mi připadalo, že ten agloritmus pro vytváření tratě je snad horší než v prvním dílu (nebo vybrali opavdu nevhodný song pro demonstraci) a za druhé to lítání ve vzduchu absolutně kazí to, co dělalo tu hru dobrou. Co z toho, že si tam člověk dá svoje songy, a čeká, že ta trat bude korespondovat s tempem, basy atd, když nakonec 80% délky písničky stráví ve vzduchu, kdy všechny ty základní prvky té hry neexistujou, člověk je mimo trat uplně. Tahle funkce je absoltní nesmysl a já osobně asi určitě zůstanu u původního dílu.
  • Zlatý Vib Ribbon to byla panečku gamesa. :)
  • Audiosurf si rád někdy zahraju, ale tohle je přeplácaný hnus a tak nějak nechápu co to má jako znamenat jak dělá ty obraty a výkruty, WTF, nope, tohle nebude pro mě, zůstanu u přehledného původního dílu ;)
    Raději měli jen vylepšit Engine či algoritmus, jenž se staral o vytváření tratí (u některých typů skladeb se totiž nepodařilo odhahdnout tempo a basy) a než dělat novou hru, měly to vydat jako patch.
    • nekromant33
      Přesně, tratě a nějaké rozšířenější sociální funkce (jako třeba oblíbené sdílení na fb, ale šlo by vymyslet i něco originálnějšího) jsou tak jediná věc k úpravě. Grafický styl a hratelnost byly dokonalost sama, pokud nějakej posun znamená to, co jsem viděl na tomhle videu, tak díky ne..
  • tak hlavne ze je tam ta Kustomizace...
  • oproti původnímu mně to přijde poněkud přeplácané
    • nekromant33
      vubec nevim co se tam deje :D
      proc to pri nejakym multiplieru musi vyskocit z trasy, ma to minutu a pul a pulku z toho cumis na to ze mas 1.7x body? nebo to behem toho taky ovlada? v tom pripade co tam dela? nechapu
      • taky su z teho uplně mimo... šíleně nepřehledné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit