Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra se dá koupit Full s DLC za 6.8E cca stačí si koupit 4 klíče na Tržišti a ty následně vyměnit za hru.

    1 klíč = 1.60-1.79E *3*
  • To DLC u Metro: Last Light - musím mít odehranou celou hru, aby mi ty 3 nové (singlplayer) mise šly pustit? Bohužel se mi smazaly odehrané savy a když si chci pustit jen ty nové z DLC, tak mi to vždy spadne...
  • Odsudte mně, ale já prostě za těžkooděnce Reichu prostě chci zahrát.
  • Takže zaplatim tácek jenom za DLC? Pokud říkáte že první DLC bude stát pět "éček", tak ostatní taky, nebo víc.
  • Ahoj mám dotaz, dá se hrát DLC samostatně nebo potřebuju "základní" hru ? Metro už nemám, stejně tak by mě to zajímalo i u Dishonored..
    • Jack1947
      Jedine DLC´´ Spis Datadisky co se jmenuji Standalone nevyzaduji puvodni hru.

      K tomu Metru nevadi mi se kouknout znovu do postapokalyptickeho ruskeho (byvale SSSR) metra , jen tady nechapu kam kdyz nakonci to nedopadlo moc dobre. Zrejmne az pred koncem. Nekdy v mezidoby.
    • To myslíš vážně? Víš co znamená DLC? DownLoadable Content, tudíž Stahovatelný obsah. Do hry. Do plné hry.
      • Na druhou stranu obcas se najde i stand-alone DLC ;) i kdyz me napada vlastne jen jedno :D
        • smejki
          těm se ale obvykle neříká DLC, nýbrž standalone expansion, ne?
          • zrejme zalezi na tom, kdo tomu jak rika, treba Missing Link jsem videl "v kategorii" standalone DLC a to na vice zdrojich, vcetne mistniho games.cz
            • smejki
              je to binec!
        • Veskoslav
          Polovina datadisků k Heroes je samostatně spustitelná, jenom se tomu neříká DLC, poslední DLC k Far Cry 3 je samostatně spustilné například.
          • Jack1947
            Blood Dragon DLC ? Neni to spis samostatna hra co nema s predchozim titulem nic spolecneho.
            • Veskoslav
              Je to samostatná hra, ale nese přídomek: Samostatně spustitelné DLC ke hře Far Cry3:)
      • Jo myslím, ale nikdy jsem žádné DLC nehrál zatím.. podle mě je to jen tahání peněz za něco, co mohlo a mělo být v plné hře, které jsou čím dál kratší. Tak jsem se pro jistotu zeptal.
        • podle me si zase jenom troll *6*
          • Troll jsi spíš ty, jen sviníš diskuzi zbytečnýma příspěvkama, normálně jsem se zeptal. To že to znáš ty, neznamená, že to automaticky zná každý. Důvody máš vypsané výše.
            • Jiste, nevis co to je, nikdy si zadne DLC nehral, ale pritom vis, ze to melo byt soucasti puvodni hry apod.
  • smejki
    Hmmm, tak to snad konečně Anna a Chán dostanou novej a pořádnej rozměr.
    • Veskoslav
      Na Chána se docela těším.
  • misho8723
    Hmmm..čiže knižnica sa vráti.. no už teraz sa bojím tam vrátiť :D knihovníci (librarians), teším sa na vás
    • Veskoslav
      Jak já je nesnášel a přiznám se, že jsem knihovnu vždycky probíhal:-X
  • Nechám si přidat :-)
  • Season pass to jisti, za 15 eur to jde
  • Počkám až vyjdou všechna a pak si to stáhnu hezky najednou.
    • Cosi
      Já si počkám až vyjdou všechna a pak si koupím edici game of the year

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit