Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Batmana dabuje ten stejnej chlapik, co minule?
    Samotnej jeho hlas mi ani nevadil, ale ve spojeni s tema imbecilnima replikama, co mu vkladali do huby, a tim ultranamachrovanym tonem, mi nektery jeho vyzblepty zpusobovaly obtisk dlane na cele, a zkazenou naladu.
    To byl teda fakt des. "Did they succeed?" "Bah! Oh course not! Its me, remember?" Fakt napreshubu.
    Ja jsem teda asi batmanovskej kacir, kterymu se zdaleka nejvic libi to soucasny Nolanovo pojeti. Ale zkratka me zajima, jestli je v tyhle hre batman zase takovejhle trapnej überfrajer.
    Podle me to kazi nejen sziti s postavou (sam jsem o fousek mensi überfrajer), ale i nejaky napeti. Komiks nekomiks...
    • blixa
      Jo, Batmana zase namluvil Kevin Conroy, jako v jednicce. Ty repliky o kterejch mluvis pochazej myslim z toho Riddler's módu a ve dvojce jsou taky.. Ale tam je to spíš nadsázka imho - přímo ve hře je takovejch okamžiků minimum - nebo me to alespon nejak neprislo.
      • Ne - to co zminuju byly normalni pribehovy (pa)dialogy. Pritom v jinejch chvilich bylo AA napsany na pomery her dost dobre.
        Samotnej batman mi ale dost vadil - v lepsich pripadech byl nijakej, v horsich kycovitej namachrovanej ultrakladas, umocnenej na patou, a obranej o jakykoli jiny charakterovy rysy (krom "zlocinci, treste se") : / Mozna to patri ke klasickymu pojeti batmana, ale pro me to je odstrasujici priklad napsani, a "zrezirovani" charakteru.
        Tady to asi (?) bude podobny, ale urcite si tim nenecham skazit pozitek ze skvely hry. Stejne jako v Asylu.
        • ///delete

          ...prihlasenej vlastne muzu editovat : D
  • narozdil od assassina sme se konecne dockaly nejakeho konce, a neprodavaji furt to same kde je neustale stejny hnusny stary enginea nikdy se nedockaji konce mozna az ve ctvrtem dilu ze.
    • Ach jo... Chápu, že každý má svůj názor a to respektuji, ale když nějaký pitomec už asi po páté píše pořád tu samou kravinu, tak začínám mít pocit, že autor má asi v hlavě zkrat. Pokud ti ty všechny mínusy neřekli, že máš přestat, tak ti to říkám já.

      P.S. Jo a VYCHLADNI! *1* *2*
    • Hairy_Ass
      Jdi se vydejchat ven na vzduch....prosím tě. *7*
  • jindra.veliky
    *1* nejdriv meleta o tom jak se vam nelibi kvalita portu RAGE a ted tvrdite ze to nehrozi u batmana?

    mozna jsem dite ale nejsem hlupak *16*
    • Bohuzel uz tam ty minusy jsou ://
    • fallout
      Jindro to vypadá nadějně, ještě jeden hlas a máš svůj prvni komentář bez mínusek *3* BTW: tak bohužel, ještě si budeš muset počkat...
      • Jindra tady neni na soutez v popularite, cerve! ; D
        • To se obávám že by tady moc nezabodoval :D
    • RavenHolm
      "mozna jsem dite ale nejsem hlupak" Odvážné tvrzení:)
      • Ringwraith
        A také s největší pravděpodobností lež.
    • BoB.2
      Protože jsou to dvě rozdílné věci optimalizaci RAGE sprasili (do tetka čekam na PATCH kterej me spraví grafiku) u batmana to nehrozí jednou už vyšel a změny byli minimální.
    • Ringwraith
      Jindro, brácho.
      Batman Arkham Asylum mělo skvělý port. U Arkham City se nemáš čeho bát.
      • Shodou okolnosti usem si vcera poridil batmana arkham asylum na pc. Hral jsem ho uz na ps3 a hodnotil maximalne: http://spokojeny.blogspot.com/2011/06/batman-arkham-asylum.html

        Z te pc verze jsem ale strasne zklamany. Za prve to vyzaduje priserne windows live ci jak se to jmenýje a take to ovladani na klavesnici je desive. Zbytecne utracenych 6€. Jak se blbe hraje fps na gamepadu, tak se blbe hraje batman na klavesnici. Jde to, ale dre tom
        • Jediný problém je, že to prostě neumíš.
  • Těšim se těšim,jednička byla parádní(zvláště pak pro fanoušky batmanových komiksů) a vypadá to že dvojka je ještě lepší,akorát to čekání na vydání pc verze je ubíjející,hold tohle jsou ty momenty kdy mi je líto že nevlastním konzoli...
    • RavenHolm
      To už dnes nikdo nezná rozdíl mezi hold/holt? *16*
      • Asi ne, protože ,,holt" je vlastně z němčiny od slova halt, řekl bych. (Němčináři netlučte mě :) ).
        A hold je z angličtiny a pokud vím, tak počeštěné není.
        • a takto to vyzera,ked nouma poucuje o niecom,o com nema ani sajnu *1*

          RavenHolm - palec hore *3*
        • RavenHolm
          To je to o čem mluvím:)
        • *1* Hold je kdyz nekomu projevuju uctu. Holt nebo Halt je je povzdech. Halt v nemcine (a i v anglictine) se tyka nakyho zastaveni apod. Hold v anglictine vyjadruje hlavne drzeni.
          • Halt v angličtině není, tam je jen hold. A je pravda, že to má význam držení, ale ne vždy. A halt je ten povzdech. Např. : Holt jsem to měl udělat.
            Hold v jiném významu, který jsi uvedl, samozřejmě je, ale ne ve významu držení nebo zastavení atd.
            • Není? http://slovnik.seznam.cz/en-cz/word/?q=halt&id=DEmGSv8K4Lc= Prosim pane... "halt" se dá v angličtině užít jako sloveso, tak podstatné jméno.
  • Skoda, ze to neni cesky (kdo ma naladu prijit z prace a hodiny louskat slovnik) to by byla jasna koupe takhle nevim nevim.
    • Snad udela casem cestinu Zhilian tak jako z tomu bylu u Batmana: AA, jinak to je na prd.
  • Zdravím,musím říct,že hra mě doslova uchvátila ,ale mám problém a to ,že mi trochu blbně zvuk efekty jsou v pohodě ,ale např. když mi telefonuje Zsaz tak ho nesliším a jen vidím titulky ,ale když udělám to co chce a on volá znovu tak ho slyším, zvuk mám nastavený na maximum,nebo když umřu a vidím Jokera jak něco říká tak ho neslyším, neví někdo prosím co s tím mám dělat.Předem děkuji za odpověď.
  • Hledám vhodnou grafku za normální peníze kolem 10ti tisíc a nevím co pořídit váháme mezi geforce 570-580 a radeon 7950 a chci využít co nejvíc možností dnešních her tak co vybrat. Nechce se mi moc přijít o PhysX ale ani platit zbytečně moc za starý 580tky.
  • Games by mělo zavést půlky, pokud autor nechtěl dávat 10, tak 9 je podle mně zase "málo". Tohle je ideální hra na 9.5/10
    • idealni je si precist recenzi a cislo brat jen orientacne ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit